Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

«REMA 1000 Osterøytrearen» 21. september frå kl. 1800

Heat 4 startklare.  God deltaking og rundt 90 deltakarar fordelt på 7 heat

«REMA 1000 Osterøytrearen» måndag 21. september på Osterøy Stadion klokka 18 - 20.

Link til Osterøytrearen 13. mai 2019   og 23. september 2019 

Resultat  REMA 1000 Osterøytrearen Osterøy Stadion 21.9.2020   skya +14 grader

BARNELØPET KLOKKA

Nummer

Namn

Klubb

tid

Fødselsår

 

448

Mari Hammer

Osterøy

dns

2010

 

449

Mari Tysse-Røsland

Osterøy

4,58,50

2010

 

450

Christer Bjørsvik

Osterøy

4,28,16

2012

 

451

Rune Johanson Fjellskålnes

Osterøy

dnf

2007

 

452

Agnes Neu-Bysheim

Mjøsdalen

4,30,05

2010

 

453

Kristin Brattabø

Fri

4,23,82

2011

 

454

Markus Bø

Hjellvik Montessori

6,04,75

2012

 

455

Ingvild Elida Winther Lone

Osterøy

4,17,92

2009

 

456

Celina Berntsen Jacobsen

Osterøy

5,12,88

2009

 

 

HEAT 1: tider oppdatert

Nummer

Namn

Klubb

tid

Fødselsår

 

812

Helge Tysse

Osterøy

14,20,41

1954

 

811

Helge Låstad

XL-Bygg

14,31,18

1974

 

806

Sølvi Mari Revheim

Osterøy

15,43,11

1963

 

810

Lisa Mostrøm

Nr1Fitness

15,56,10

1997

 

891

Marianne F. Mjelde (hare)

Osterøy

15,58,03

2001

 

807

Terje Solberg

Mjøsdalen

16,24,74

1955

 

805

Marit Brakvatne Mjelde

Osterøy

16,26,47

1965

 

804

Eivind Solberg

Osterøy

16,27,66

1955

 

801

Anders Totland

Bygdanytt

16,27,69

1980

 

890

Gisle Raknes (hare)

Osterøy

16,27,69

1970

 

889

Tore Hannisdal (hare)

Osterøy

17,07,09

1969

 

808

Linda Tvedt

Orkla

17,15,23

1972

 

803

Ivar Beckstrøm Fjellskålnes

 

17,52,41

1985

 

802

Signe Hannisdal

Osterøy

18,03,04

1951

 

892

Markus Loftås (hare)

Osterøy

18,08,00

1994

 

809

Tone Hetlevik

 

18,08,35

1970

 

 

HEAT 2

Nummer

Namn

Klubb

tid

Fødselsår

 

819

Trym Simmenes

Gneist

13,27,16

2011

 

818

Terje Simmenes

Osterøy

13,27,78

1973

 

826

Trond Lillejord

Tomme Hoders IF

13,28,58

1963

 

813

Arno Småland Isvik

Badnafakte

13,32,31

1979

 

816

Arnbjørn Vevle

Osterøy

13,37,47

1973

 

820

Svein Daltveit

Osterøy

13,39,29

2010

 

889

Tore Hannisdal (hare)

Osterøy

13,53,98

1969

 

823

Oluf Røsland

Mjøsdalen

14,08,11

1976

 

825

Svein Ottar Hestad

 

14,08,33

1967

 

888

Jørn Torp

Ost. Brann Redning

14,16,97

1988

 

814

Anders Boge

Mjøsdalen

14,26,93

1954

 

821

Magrethe Fjellskålnes

Osterøy

14,28,49

2007

 

892

Markus Loftås (hare)

Osterøy

15,05,65

1994

 

815

Trygve Njåstad

Mjøsdalen

dnf

1952

 

822

Jørn Fjellskålnes

Osterøy

dnf

1974

 

824

Finn Røsland

Mjøsdalen

dnf

1977

 

817

Monica B Vevle

Osterøy

dns

1974

 

 

HEAT 3

Nummer

Namn

Klubb

tid

Fødselsår

 

836

Helge Lidtun

Team Batti

12,25,95

1984

 

832

Jørn Jacobsen

Osterøy

12,45,09

1967

 

835

Jonas Myking

Osterøy

12,45,77

2008

 

827

Daniel Kleiveland

HTB

12,46,99

1990

 

893

Inge Magnar Hauståker (hare)

Osterøy

12,50,80

1977

 

838

Christer Aastvedt

Hygienegruppen

12,50,84

1971

 

829

Ove Håland

Arkoconsult

12,54,20

1975

 

834

Hanne Jacobsen

Lobas

12,54,70

1997

 

831

Roald Martinsen

Lobas

12,55,85

1970

 

897

Baard Raknes (hare)

Osterøy

12,57,41

1978

 

833

Hanne Liland

Varegg

13,13,45

1969

 

830

Vegard Mjelstad

Danielsen ungd.sk.

13,21,78

1989

 

837

Daniel Jørgensen

Souk

13,51,94

1977

 

828

Geir Atle Mjelde

Osterøy

dns

1961

 

839

Øystein Veseth

K. Lerøy Metall

dns

1990

 

 

HEAT 4

Nummer

Namn

Klubb

tid

Fødselsår

 

845

Mulugeta Byene

 

11,20,63

1984

 

852

Magne Espelid

Mjøsdalen

11,39,25

1964

 

850

Johnny Mostraum

Osterøy

11,39,37

1969

 

893

Inge Magnar Hauståker (hare)

Osterøy

11,39,42

1977

 

847

Trond Lone

Thunestvedt

11,45,26

1994

 

848

Toralf Tufta

Osterøy

11,45,70

1969

 

851

Mirjam Mjelde

Osterøy

11,46,03

1969

 

846

Eilif Villanger

Ask

11,48,01

1950

 

849

Reimar Teigland

Thunestvedt

11,56,65

1997

 

854

Odd Halvor Mosevoll

Danielsen usk

11,57,14

1972

 

842

Henrik Mjelde

Hausvik FK

12,27,41

2005

 

843

Aksel Øvsthus

Mjøsdalen

12,28,81

1953

 

841

Marielle Kallekleiv

Mjøsdalen

12,32,25

1993

 

853

Bodil Hjellvik Askeland

Stord

12,34,09

1963

 

855

Arild Beckstrøm

Osterøy

12,54,08

1961

 

890

Gisle Raknes (hare)

Osterøy

12,59,70

1970

 

844

Espen Nessestrand Mjøs

Lobas

dnf

1991

 

 

HEAT 5

Nummer

Namn

Klubb

tid

Fødselsår

 

863

Åsmund Skålevik

Ask

10,49,89

1976

 

895

Jan Roar Solberg (hare)

Osterøy

10,50,42

1979

 

861

Vidar Yndesdal

Mjøsdalen

11,12,41

1981

 

860

Lars Braathen Reigstad

Osterøy

11,21,18

1991

 

864

Elias Skålevik

Ask

11,22,30

2007

 

865

Janos Kozma

ASKO

11,23,36

1981

 

857

Bjarne Otto Lyngbø

Ask

11,26,95

1963

 

897

Baard Raknes (hare)

Osterøy

11,27,15

1978

 

856

Remi Mjelde

Bjarg

11,28,45

1980

 

858

Bjørn Helge Kleppe

Mjøsdalen

11,36,98

1962

 

898

Victoria Mjelde Hanstveit

Mjøsdalen

11,49,67

1992

 

862

Karoline Loftås

Osterøy

dnf

1991

 

859

Eirik Tangerås

Mjøsdalen

dns

2002

 

 

HEAT

Nummer

Namn

Klubb

tid

Fødselsår

 

872

Aslak Monstad

Osterøy

10,27,55

2004

 

874

Kjetil Stokke

Osterøy

10,38,16

1991

 

866

Vegard Høylo Trefall

Osterøy

10,39,17

2006

 

869

Eirik Mjelde

Osterøy

10,46,18

1992

 

873

Simon Skjerping

Valestrand Hjellvik

10,48,64

2004

 

868

Øyvind Brakvatne Mjelde

Osterøy

10,50,41

1995

 

867

Torbjørn Småland

Osterøy

10,53,48

1981

 

871

Martin Mjelde

Bjarg

11,03,31

2008

 

893

Inge Magnar Hauståker (hare)

Osterøy

dnf

1977

 

895

Jan Roar Solberg

Osterøy

dnf

1979

 

 

HEAT 7

Nummer

Namn

Klubb

tid

Fødselsår

 

876

Noah Raknes

Osterøy

10,05,65

2005

 

878

Jonas Skjerven

Mjøsdalen

10,28,97

2005

 

896

Trygve Feidje Mjelde (hare)

Osterøy

8,41,71

1994

 

886

Ådne Nesje Hernes

Fana

9,18,61

2002

 

883

Sondre Brattabø

Fri

9,38,99

2005

 

877

Dagfinn Gjerstad

Osterøy

9,41,73

2006

 

899

Sondre Tysseland

Samnanger

9,42,15

1993

 

884

Martin Kåstad

Mjøsdalen

9,50,03

1990

 

879

Torstein Olai Leiren Mastervik

Fri

9,54,58

2003

 

882

Eirik Aastvedt

Osterøy

9,58,07

1995

 

875

Sigbjørn Reigstad

Osterøy

9,58,66

1978

 

880

Alf Erik Johannessen

Osterøy

9,58,66

1990

 

881

Brage M. Hanstveit

Mjøsdalen

dnf

2001

 

887

Andreas Størkson

Gneist

dnf

2001

 

885

Jonas Lillejord

Osterøy

dns

1998

 

894

Kjetil Monstad  (hare)

Osterøy

dns

1973

 

 

Resultat kulestøt

Res.

Fornavn

Etternavn

Født

Øving

lag

klasse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,74

Trym

Simmenes

2011

kule 2 kg

Gneist

g-rekr

4,51

Mari Tysse

Røsland

2010

kule 2 kg

Osterøy

j-10

9,97

Marianne F

Mjelde

2001

kule 4 kg

Osterøy

ks

5,14

Frøya

Solberg

2004

kule 4 kg

Osterøy

ks

9,00

Helga

Reigstad

1972

kule 4 kg

Osterøy

kv45-49

7,73

Tom J

Mjøs

1971

kule 7,2

Mjøsdalen

mm45-49

5,81

Magnus

Gjerstad

2000

kule 7,2 kg

Osterøy

ms

7,62

Finn

Røsland

1977

kule 7,2

Mjøsdalen

mv40-44

7,29

Oluf

Røsland

1976

kule 7,2

Mjøsdalen

mv40-44

7,04

John

Bernes

1944

kule 4 kg

Osterøy

mv75-79

 

Heat 2 startklare

(21.09.20)