nr1fitness Osterøytrearen

Resultat Osterøy Stadion 25.4.2024.  Lettskya +7 grader

1000m  barneløp mix
(sortert alfabetisk)
Namn Klubb F. år Tid Start nr
Amanda Erdal Osterøy IL 2016 6,23,55 j-rekr 437
Bertine Bysheim Nordpoll Osterøy IL 2012 4,32,04 j-12 457
Emma-Sophie Erdal ikkje medl NFIF 2014 6,10,93 j-10 434
Iris Elida Bysheim Isvik Osterøy IL 2010 4,31,76 j-14 462
Isabel Biduli Osterøy IL 2017 6,00,46 j-rekr 469
Lisa Birkelund Osterøy IL 2013 4,24,38 j-11 466
Lydia Birkelund Osterøy IL 2017 5,59,36 j-rekr 465
Oda Bysheim Nordpoll Osterøy IL 2015 6,23,11 j-rekr 461
Ole Birkelund Osterøy IL 2015 5,03,90 g-rekr 467
Signe Jebsen Hoem Øygarden IL 2015 4,57,84 j-rekr 429
Stian Henriksen ikkje medl NFIF 2019 5,37,52 g-rekr 470
Tea Biduli Osterøy IL 2015 6,28,91 j-rekr 468
Vanesa Vasiliauskas ikkje medl NFIF 2014 5,35,27 j-10 417
Viktorya Vasiliauskas ikkje medl NFIF 2016 5,20,49 j-rekr 420
Vilde Emilia Jacobsen Revheim Osterøy 2014 6,11,09 j-10 430
Vilja Yndesdal ikkje medl NFIF 2017 5,40,85 j-rekr 464
3000m  heat 1 mix
Namn Klubb F. år Tid Start nr
Karoline Loftås Osterøy IL 1991 13,27,76 ks fartshaldar 38
Nora Bergan Osterøy IL 2004 15,15,36 ks fartshaldar 34
Vidar Rosnes Osterøy IL 1975 15,15,72 mv45 27
Regine Hojem Litland Osterøy IL 2013 16,04,29 j-11 25
Øyvind B. Litland ikkje medl NFIF 1968 16,07,51 mv55 Litland småbrukarlag 24
Daniel Hansen Bruvik Osterøy IL 1996 17,21,84 ms fartshaldar 32
Einar Gjerstad ikkje medl NFIF 1986 17,21,88 mv35 28
Torbjørn Hoem Øygarden IL 1980 17,43,24 mv40 21
Tore Hannisdal Osterøy IL 1969 17,49,42 mv55 fartshaldar 30
Ingvild Seilen ikkje medl NFIF 1984 17,49,56 kv40 29
Laila Tinbod ikkje medl NFIF 1984 18,42,46 kv40 31
Kjetil Stokke Osterøy IL 1991 dnf ms fartshaldar 36
Arne Sømjo Djuvik Erdal Øygarden IL 2008 dns g-16 dns
Espen Kallekleiv ikkje medl NFIF 1991 dns ms dns
3000M  HEAT 2 mix
Namn Klubb F. år Tid Start nr
Adina Rydland Fitjar IL 2008 10,43,21 j-16 19
Daniel Hansen Bruvik Osterøy IL 1996 10,43,72 ms fartshaldar 32
Inge Magnar Hauståker Osterøy IL 1977 10,54,57 mv45 22
Thomas Nilsen Mjøsdalen IL 1979 10,56,79 mv45 42
Aurimas Vasiliauskas ikkje medl NFIF 1986 11,18,54 mv35 Gunnebo Anja 16
Kjetil Monstad Osterøy IL 1973 11,32,27 mv50 37
Tor Henning Erdal Osterøy IL 1983 12,02,73 mv40 23
Nora Bergan Osterøy IL 2004 12,13,94 ks fartshaldar 34
Ståle Daltveit ikkje medl NFIF 1975 12,13,95 mv45 Thunestvedt 35
Marianne Nesbø Ådland IL Fri 1969 12,28,96 kv55 20
Roger Birkelund ikkje medl NFIF 1986 12,41,14 mv35 Vestl. Villaservice 26
Tore Hannisdal Osterøy IL 1969 13,00,61 mv55 fartshaldar 30
Daniel Kleiveland ikkje medl NFIF 1990 13,01,09 ms HTB 33
Bård Inge Bø Fitjar IL 1977 dnf mv45 41
Kjetil Stokke Osterøy IL 1991 dnf ms fartshaldar 36
3000M  HEAT 3  
Namn Klubb F. år Tid Start nr
Johannes Sandvik Bø Fitjar IL 2006 8,28,52 g18-19 18
Jonas Skjerven Mjøsdalen IL 2005 8,45,08 g18-19 40
Jonas Lillejord Osterøy IL 1998 8,57,21 ms 39
Iver Jebsen Hoem Øygarden IL 2008 9,42,54 g-16 17
Daniel Hansen Bruvik Osterøy IL 1996 dnf ms fartshaldar 32
Vilde-Sofie Torvund IL Fri 2006 dns j18-19

 

Start heat 1
Start heat 3
Barneløpet 1000m nesten startklare
nr1 Fitness stod for oppvarming og premiar, her saman med heat 3 etter målgang

Aktivitetar

10 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai