Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

Pingvinlekene 16. og 17. februar 2019 i Leikvanghallen

Magnus Reigstad G16 gull på 200m med 23,35 og pers 1012 poeng tyrving

Arrangørlink 

Desse er påmeldt frå Osterøly IL.  

Klasse Øvelse Dato Fornavn Etternavn født plassering Resultat
               
Jenter 18/19 Lengde laurdag Marianne Feidje Mjelde 2001 bronse 4,86
Gutter 12 60 meter laurdag Eirik Reigstad 2007 14 11,78
Gutter 12 60 meter laurdag Sander Aarbakke 2007 4 9,19
Jenter 10 60 meter laurdag Celina Aarbakke 2009 5 10,18
Gutter 16 Lengde laurdag Magnus Reigstad 2003 gull 5,88
Gutter 17 60 meter laurdag Frank Odin Mahoro Niyokindi 2002 disk x
Gutter 17 200 meter laurdag Frank Odin Mahoro Niyokindi 2002 gull 23,89
Gutter 12 Høyde laurdag Eirik Reigstad 2007 0 0
Gutter 12 Høyde laurdag Ulvar Johannes Tafjord Hidle 2007 0 0
Gutter 16 200 meter laurdag Magnus Reigstad 2003 gull 23,35 pers
Gutter 15 1500m laurdag Aslak Ingebjørgson Monstad 2004 8 5,24,75
Jenter 18/19 Kule 4 kg laurdag Marianne Feidje Mjelde 2001 gull 10,60
Gutter 12 Lengde ss søndag Eirik Reigstad 2007 18 2,97
Gutter 12 Lengde ss søndag Ulvar Johannes Tafjord Hidle 2007 21 2,45
Jenter 10 40 meter søndag Celina Aarbakke 2009 7,03
Jenter 18/19 Tresteg søndag Marianne Feidje Mjelde 2001 gull 10,43
Jenter 10 200 meter søndag Celina Aarbakke 2009 4 36,36
Gutter 12 200 meter søndag Eirik Reigstad 2007 17 42,69
Gutter 12 200 meter søndag Sander Aarbakke 2007 bronse 30,84
Gutter 12 200 meter søndag Ulvar Johannes Tafjord Hidle 2007 16 42,23
Gutter 15 Høyde søndag Ulrik Holmelid Elvik 2004 sølv 1,55
Gutter 12 Kule 3 kg søndag Ulvar Johannes Tafjord Hidle 2007 4 4,16

720 Aslak Ingebjørgson Monstad G-15 04

721 Celina Aarbakke J-10 09

722 Eirik Reigstad G-12 07

723 Frank Odin Mahoro Niyokindi G-17 02

724 Magnus Reigstad G-16 03

725 Marianne Feidje Mjelde J-18/19 01

726 Sander Aarbakke G-12 07

727 Ulrik Holmelid Elvik G-15 04

728 Ulvar Johannes Tafjord Hidle G-12 07

foto 17.2.

foto 16.2.

(14.02.19)