Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Brakvatnet halvmaraton laurdag 21. oktober

Vinnarane i halvmaraton  Ingri M Birkeland 1,39,07  og Stiog Atle Eide 1,25,09 

Utruleg fin haustdag med sol, lettskya stille og + 13 i målområdet. Totalt var det 183 deltakingar med små og store.

webside   med meir info om løpet         Løypekart med foto          facebook      Kondis føromtale 2017     

resultat m.m. alle år     (2017 lagt inn her)            Diverre kjem det ikkje live tider på eqtiming.  

Resultat 21.10. 2017  alle resultat og rundetider

Resultat 3 km Brakvatnet Halvmaraton 21.2.2017.

 

 

 

 

st.nr

14:42

Emma

Solberg

 

921

14:54

Marthe

Slettebakken

Osterøy

907

15:54

Sara

Jacobsen

Osterøy

904

 

 

 

 

 

10:21

Terje

Simmenes

Osterøy

931

10:24

Kristian

Setre

 

937

10:31

Niklas

Solberg

 

919

12:46

Kurt

Vatle

Osterøy

902

13:24

Sindre

Hansen

Praanalysis

554

13:25

John

Bernes

Osterøy

924

 

Halvmaraton med tid

 

 

 

 

st.nr

01:39:07

Ingri

Birkeland

Osterøy IL

325

02:26:55

Maren

Landro

Nordre Fjell IL

307

02:49:30

Randi

Kleppe

 

328

 

 

 

 

 

01:25:09

Stig Atle

Eide

Rols-Royce Bergen Engines

314

01:28:54

Dag 

Haugland

Varegg

395

01:29:00

Jan Roar

Solberg

Osterøy HTB

330

01:30:17

Øystein

Hanstveit

Mjøsdalen IL

317

01:34:03

Torbjørn

Småland

HTB

323

01:34:26

Stian Nordås

Mjøs

Mjøsdalen IL

313

01:35:07

Sigbjørn

Reigstad

Osterøy IL

310

01:37:28

Inge

Haukøy

Mjøs Metallvarefabrikk AS

304

01:42:54

Bjørn Helge

Kleppe

 

333

01:44:21

Dag Andre

Hjellvik

Hjellvik IL

303

01:44:26

Rune

Gjerstad

Mjøsdalen IL

321

01:49:40

Halvard

Hjellvik

 

332

01:50:11

Simen Grimstad

Øksnes

Lonevåg

311

01:51:34

Aksel

Øvsthus

Mjøs Metallvarefabrikk AS

301

01:51:51

Thomas 

Nilsen

Mjøs Metallvarefabrikk AS

315

01:53:39

Stian

Havnås

Mjøs Metallvarefabrikk AS

312

01:54:05

Ronny

Førland

Fri

319

01:55:44

Roald

Steinsland

Skjergard

308

02:01:57

Martias

Hagenes

 

326

02:03:25

Roger

Angelvik

Fri

309

02:04:47

Tor Olav 

Kalberg

 

329

02:14:50

Christer

Borg

Team Storborgen

302

02:24:02

Petter D

Hjellvik

 

331

02:27:02

Lars Magne

Landro

Nordre Fjell IL

306

 

 

 

 

 

01:27:34

6 runder

Helge

Tysse

Osterøy IL

324

01:00:00

4 runder

Egil

Jacobsen

Førde Vulk

322

 

Halvmaraton utan tid

Agathe

Vedå

 

559

Anita E.

Hauge

Valestrandsfossen

546

Baard

Raknes

 

558

Elin

Kleppe

Osterøy

547

Espen Rongved

Jacobsen

Kis offshore AS

548

Kirsti

Malterud

Uni Research

549

Kjetil

Hildeskor

 

903

Maria

Farestveit

Mjølkeråen

550

Marianne E

Tepstad

 

556

Marina

Børtveit

Osterøy

551

Mona

Skrolsvik

Valestrandsfossen

552

Olav Tungeland

Jacobsen

Kis AS

553

Ove

Tepstad

 

557

Sindre Rongved

Hansen

Proanalysis

554

Tove Eikefet

Reigstad

Valestrandsfossen

555

 

Halvmaraton stafett

(stafettider 2017 vert ikkje statistikkført grunna andre vekslingar enn forventa)

 

 

 

st.nr

01:15:02

Magnus M Thunestvedt AS

Endevendarane

475

01:15:20

Osterøy IL Skigruppa

Plankeløparane

486

01:15:40

Leirfuglen Forlag

 

471

01:23:25

Mormor og tre ungene

Fri

489

01:25:37

Mjøsdalen IL

Mjøsdalen IL

477

01:30:49

Drange Murmesterforetning AS

Dei nypussa

469

01:31:50

Arkoconsult Rask

Rask

476

01:36:24

Lobas AS

 

474

01:37:11

Gover og disiplene

 

487

01:38:53

Liverbridge United

 

473

01:40:18

NHH

 

483

01:42:58

Tysse Mekaniske AS

 

488

02:04:21

Arkoconsult Rusk

Rusk

481

 

Barneløp 3 km

tid

 

 

 

 

st.nr

20,18

Andreas Reyes

Lillejord

2009

m

u.nr.

12,25

Aslak

Monstad

2004

m

908

12,03

Asle

Hammer

2005

m

922

13,15

Brage

Simmenes

2007

m

911

13,10

Dagfinn

Gjerstad

2006

m

933

20,29

Eirik

Reigstad

2007

m

901

17,06

Elias

2008

m

906

14,35

Elias 

Småland

2008

m

914

18,22

Elise

Vevle

2006

k

926

27,45

Elise Mæhle

Hauge

2009

k

u.nr.

15,33

Even Simmenes

Fotland

2006

m

935

17,02

Heidi

Daltveit

2007

k

925

17,01

Ivan Tysse

Røsland

2006

m

929

17,04

Johannes

Vevle

2008

m

927

21,39

Jone

Birkeland R

2009

m

939

21,40

Kasper

Birkeland 

2009

m

940

27,42

Kine

Strømsnes

2009

k

u.nr.

20,30

Leah Åsheim

Tufta

2007

k

909

20,11

Lukas

Bønes

2009

m

917

26,08

Malin

Halland

2009

k

u.nr.

17,38

Margrethe

Fjellskålnes

2007

k

920

23,01

Mari Tysse

Røsland

2010

k

928

36,04

Mariel

Helland

2010

k

932

15,21

Noah

Aleksander

2007

m

915

13,39

Olav

Småland

2006

m

913

u.t.

Rebekka

Hammer

2007

k

923

13,09

Runar H

Trefall

2005

m

916

20,21

Sebastian

Jonsson

2011

m

936

36,04

Selma

Håland

2008

k

930

21,39

Sigurd Renne

Bertelsen

2009

m

938

18,52

Sondre H

Trefall

2009

m

918

22,06

Stine

Helland

2007

k

910

15,23

Vegard 

Brakvatne

2005

m

934

15,15

Vegard 

Yndesdal

2008

m

905

11,41

Vegard H

Trefall

2006

m

912

 

Endevendarane til Magnus Thunestvedt AS 1,15,02 lurte alle med den lettsindige teksten  på plakaten der det stod at alt var tillatt berre pinnen kom rundt 8 gonger.

Maria Børtveit og Elin Kleppe

Espen Rongved Jacobsen

Sindre Rongved Hansen

Maren Landro

Etterpåmelding og utlvering i garasjen til Herdis

Løparane hadde 2 matstasjonar undervegs

Kirsti Malterud særs nøgd med fine naturopplevingar 8 ganger rundt Brakvatnet

3 km løparane startklare

Startklare i Barneløpet

Rask og Rusk frå Arkoconsult toppar laga sine på startetappen

 

Stafettløparane 

Sigbjørn sprang både stafett og halvmaraton

Dag Haugland nr. 2 på halvmaraton

Jan Roar Solberg nr. 3 på halvmaraton

Ingri M Birkeland vinnar av halvmaraton

Stig Atle Eide vinnar av halvmaraton

(17.10.17)