Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Karusellstevne Osterøy Stadion 23. september 2017

2 vm deltakar på Osterøy Stadion. Sven Martin Skagestad (Norna-Salhus) sette banerekord i diskos med 60,03m

Resultatlink banestevne Osterøy 2017  

Resultat Osterøy Stadion 23.9.2017. arr. Osterøy IL (sol + 20 grader)

8,28,06

Jens

Bøhmer

1993

3000m

 

1

Gular

ms

8,31,13

Svein Roar

Kvamme

1990

3000m

 

1

Norna Salhus

ms

8,56,71

Trygve F

Mjelde

1994

3000m

 

1

Osterøy

ms

9,00,89

Martin

Mæle

2000

3000m

 

1

Fana

g17

9,02,56

Stian

Norheim

1996

3000m

 

1

Strindheim

ms

9,12,81

Kjetil

Monstad

1973

3000m

 

1

Osterøy

mv40-44

9,15,07

Øyvind

Bjordal

1972

3000m

 

1

Osterøy

mv45-49

9,17,75

Milion

Angesann

2001

3000m

 

1

Gneist

ms

9,24,78

Torbjørn

Espeseth

1999

3000m

 

1

Norna Salhus

g18-19

9,30,57

Bjørn Rusten

Lundberg

1994

3000m

 

1

Norna Salhus

ms

10,21,98

Øystein

Hanstveit

1963

3000m

 

1

Mjøsdalen

mv50-54

10,45,56

Jan Roar

Solberg

1979

3000m

 

1

Osterøy

ms

11,54,88

Aksel

Øvsthus

1953

3000m

 

1

Mjøsdalen

mv60-64

dnf

Nora

Midttun

2001

3000m

 

1

Fri

j16

dnf

Christer

Sælen

1981

3000m

 

1

Fri

ms

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,26

Markus K

Solberg

2007

60m

-0.7

1

Osterøy

g10

10,39

Lauritz

Fjeldstad

2006

60m

-0.7

1

Askj

g11

12,12

Eirik

Reigstad

2007

60m

-0.7

1

Osterøy

g10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8,87

Luka

Bergheim

2004

60m

-0.1

2

Norna Salhus

j13

8,89

Julie Bakke

Liland

2004

60m

-0.1

2

Norna Salhus

j13

8,98

Magnus

Skjoldal

1949

60m

-0.1

2

Fri

mv65-69

9,64

Tiril

Bergheim

2005

60m

-0.1

2

Norna Salhus

j12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38,68

Maren N

Øvsthus

2005

200h68 19m

-0.1

1

Mjøsdalen

j12

43,33

Anniken

Mjelde

2000

200h76 19m

-0.1

1

Osterøy

j17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31,58

Luka

Bergheim

2004

200h68 18,29m

-0.3

2

Norna Salhus

g13

30,90

Lars Magnus

Birketveit

2004

200h68 18,29m

-0.3

2

Fri

g13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29,98

Kasper

Fjeldstad

2003

200h76 18,29m

-0.6

3

Ask

g14

31,04

Magnus

Reigstad

2003

200h76 18,29m

-0.6

3

Osterøy

g14

31,15

Thord Flatebø

Iversen

2003

200h76 18,29m

-0.6

3

Fri

g14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25,76

Andreas Haara

Bakketun

2001

200h76 18,29m

-0.1

4

Gneist

g16

31,79

Fredrik Strand

Blichfeldt

2002

200h76 18,29m

-0.1

4

Osterøy

g15

dnf

Joakim J

Magnussen

2001

200h76 18,29m

 

4

Osterøy

g16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37,55

Andreas

Dixon

2001

300m

 

1

Fana

g16

40,52

Thord Flatebø

Iversen

2003

300m

 

1

Fri

g14

41,45

Filip

Holdhus

2004

300m

 

1

Fri

g13

41,90

Lars Magnus

Birketveit

2004

300m

 

1

Fri

g13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28,40

Julie Bakke

Liland

2004

200m

-0.1

1

Norna Salhus

j13

32,23

Tiril

Bergheim

2005

200m

-0.1

1

Norna Salhus

j12

32,25

Julianna

Henden

2005

200m

-0.1

1

Bergen Turn

j10

33,36

Viktoria

Kuzniewska

2005

200m

-0.1

1

Mjøsdalen

j12

35,47

Embla

Njerve

2007

200m

-0.1

1

Norna Salhus

j10

35,51

Martha K

Viken

2007

200m

-0.1

1

Bergen Turn

j10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25,17

Benjamin

Færestrand

2002

200m

+0.2

2

Norna Salhus

g15

25,99

Joakim J

Magnussen

2001

200m

+0.2

2

Osterøy

g16

32,38

Terje

Rosnes

1952

200m

+0.2

2

Mjøsdalen

mv65-69

32,92

Magnus

Andersland

2005

200m

+0.2

2

Fana

g12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2,03,87

Thomas

Blucher

2000

800m

 

1

Gneist

g17

2,10,91

Christer

Sælen

1981

800m

 

1

Fri

ms

2,22,35

Håvard

Kleppe

2000

800m

 

1

Mjøsdalen

g17

2,25,13

Tore

Hannisdal

1969

800m

 

1

Osterøy

mv45-49

2,26,75

Brage M

Hanstveit

2001

800m

 

1

Mjøsdalen

g16

2,26,77

Helge

Tysse

1964

800m

 

1

Osterøy

50-54

2,26,82

Bjarte

Vik

1969

800m

 

1

Osterøy

mv45-49

2,28,13

Ida

Lindberg

2003

800m

 

1

Varegg

j14

2,32,11

Kurt

Vatle

1959

800m

 

1

Osterøy

mv55-59

2,39,57

Marianne F

Mjeldre

2001

800m

 

1

Osterøy

j16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20,98

Andreas

Markmanrud

2002

diskos 1

 

 

Osterøy

g15

0

Frida

Dixon

2003

diskos 0,75

 

 

Fana

j14

23,60

Sigrid

Borge

1995

diskos 1

 

 

Osterøy

ks

16,01

Marta

Dixon

1968

diskos 1

 

 

Fana

kv45-49

60,03

Sven Martin

Skagestad

1995

diskos 2

 

 

Norna Salhus

ms

 banerekord

x-58,66-x-59,09-x-60,03

 

 

 

 

 

 

23,45

Vidar

Simmenes

1948

diskos 1

 

 

Osterøy

mv65-69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9,06

Magnus

Andersland

2005

tresteg ss

0,0

 

Fana

g12

10,39

Magnus

Reigstad

2003

tresteg

0.2

 

Osterøy

g14

11,74

Benjamin

Færestrand

2002

tresteg

0,0

 

Norna Salhus

g15

10,50

Fredrik Strand

Blichfeldt

2002

tresteg 

0.3

 

Osterøy

g15

8,63

Julianna

Henden

2005

tresteg ss

0,0

 

Bergen Turn

j10

8,19

Embla

Njerve

2007

tresteg ss

0,0

 

Norna Salhus

j10

8,05

Martha K

Viken

2007

tresteg ss

0,0

 

Bergen Turn

j10

8,32

Maren N

Øvsthus

2005

tresteg ss

0,0

 

Mjøsdalen

j12

8,81

Julie Bakke

Liland

2004

tresteg ss

0,0

 

Norna Salhus

j13

11,00

Sigbjørn

Reigstad

1978

tresteg

0,0

 

Osterøy

mv35-39

7,34

Arne

Mjelde

1942

tresteg

0,0

 

Osterøy

mv75-79

3000m start

800m start

Sven Martin Skagestad 60,03 og ny banerekord i diskos.  (gamal banerekord  46,69  Steffen Nerdal, BFG-Fana (-85)  11.9.2005)

Sigrid Borge og Vidar Simmenes i diskosduell

(23.09.17)