Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Karusellstevne 5 Osterøy stadion 24. september 2016

Magnus Gjerstad g16 raskast på 1500m med 4,23,64

Res banestevne Osterøy 2016     resultat er lagt ut.

Resultat Osterøy Stadion 24.9.2016.  skya + 16 grader  (fleire foto lenger nede)

7,58

Emma

Bergheim

2006

40m

-1,3

1

Norna-Salhus

j-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45,30

Filip

Holdhus

2004

300m

 

1

Fri

g-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43,97

Thord Flatebø

Iversen

2003

300m

 

1

Fri

g-13

44,82

Magnus

Reigstad

2003

300m

 

1

Osterøy

g-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39,01

Joel

Rørbakken

2000

300m

 

1

Fri

g-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36,64

Sondre

Amundsen

1998

300m

 

1

Fri

g18-19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44,38

Helge

Tysse

1964

300m

 

1

Osterøy

mv 50-54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35,59

Ingvild B

Martinsen

2001

200h 76  19m

-3,2

1

Osterøy

j15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33,10

Magnus

Reigstad

2003

200h 68  18,29m

-3,2

1

Osterøy

g-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38,61

Luka

Bergheim

2004

200h 68  18,29m

-3,2

1

Norna-Salhus

g-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31,82

Kasper

Fjeldstad

2003

200h 68  18,29m

-3,2

1

Ask

g-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33,04

Arne

Reigstad

1967

200h 76  18,29m

-3,2

1

Osterøy

mv 45-49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6,07,54

Aslak

Monstad

2004

1500m

 

1

Osterøy

g-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,23,64

Magnus

Gjerstad

2000

1500m

 

1

Osterøy

g-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,24,27

Jozef

Zygmuntowicz

1984

1500m

 

1

Osterøy

ms

4,30,00

Mussie

Oukbe

1993

1500m

 

1

Osterøy

ms

5,03,62

Kjetil

Stokke

1991

1500m

 

1

Osterøy

ms

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,31,24

Kurt

Vatle

1959

1500m

 

1

Osterøy

mv 55-59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38,41,56

Jan R

Solberg

1979

10000m

 

1

Osterøy

mv 35-39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39,26,05

Kjetil

Monstad

1973

10000m

 

1

Osterøy

mv 40-44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46,08,90

Richard

Bertelsen

1970

10000m

 

1

Mjøsdalen

mv 45-49

Emma Bergheim j10 einaste deltakar på 40m

Frode Bergheim med Emma (offisiell tid vart 7,58)

1500m start

Klare for 25 rundar



(24.09.16)