Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Sport 1 Brakvatnet halvmaraton laurdag 13. oktober 2018

Halvmaraton start i regn, men stille og +14 grader

Plakat 2018    wedsida til løpet    kondis.no oppslag før løpet      eqtiming    

resultatliste   halvmaraton og stafett.   resultatliste med runderider og navn    (navn på stafettløparar kan vera endra undervegs)

 

Magnus Thunestvedt AS også først i bedriftsstafetten på tida 1,33,23.    I lagsstafetten var Osterøy IL Team Batti først med 1,16,59 føre Osterøy IL Skigruppa på 1,18,32

00:11:35 00:22:33 00:32:24 00:44:37 00:55:32 01:07:34 01:19:06 01:33:23
00:11:35 00:10:58 00:09:51 00:12:13 00:10:55 00:12:02 00:11:32 00:14:17
Stian Mjøs Trond Lone Martin Kåstad Yasmin Fredheim Reimar Teigland Per Henrik Lone Martin Evensen Kristina Mjelstad

Ingrid Revheim 1,34,11 og Robert Hisdal 1,24,51  vinnarar 

00:12:31 00:23:42 00:34:57 00:46:45 00:58:32 01:10:23 01:22:28 01:34:11
00:12:31 00:11:11 00:11:15 00:11:48 00:11:47 00:11:51 00:12:05 00:11:43

00:11:26 00:22:02 00:32:18 00:42:36 00:52:59 01:03:33 01:14:16 01:24:51
00:11:26 00:10:36 00:10:16 00:10:18 00:10:23 00:10:34 00:10:43 00:10:35

Barneløpet med start kl. 12.00.   Vegard Trefall G-12 raskast med 12,13

2914 Amalie Bognøy Fotland 2009 m 263
1414 Dagfinn Gjerstad 2006 m 243
1632 Eirik Halland 2007 m 266
1745 Jørund Vik 2006 m 232
2913 Malin  Halland 2009 k 251
2123 Mari Hammer 2010 k 275
3124 Maria Birkeland 2012 m 247
1615 Rebekka Hammer 2007 k 274
1435 Runar H Trefall 2005 m 241
2938 Selma Håland 2008 k 269
3124 Synne  Halland 2012 k 248
1213 Vegard   Trefall 2006 m 234

Osterøy IL Teamungdom 1,36,55

00:12:00 00:23:23 00:35:58 00:50:08 01:03:10 01:13:54 01:26:01 01:36:55
00:12:00 00:11:23 00:12:35 00:14:10 00:13:02 00:10:44 00:12:07 00:10:54
Aslak Monstad Marianne Feidje Mjelde Anniken Mjelde Karoline Vik Siri Hauge Magnus Reigstad Maien Simmenes Fotland Noah Raknes

Mjøsdalen vekslar (foto: Mjøsdalen facebook)

00:12:58 00:24:59 00:36:55 00:48:11 01:00:19 01:11:42 01:22:06 01:32:33
00:12:58 00:12:01 00:11:56 00:11:16 00:12:08 00:11:23 00:10:24 00:10:27
Brage Mjelde Hanstveit Eirik Mjøs Tangerås Richard Bertelsen Aksel Øvsthus Marielle Kallekleiv Maren Nordås Øvsthus Stian Mjøs Martin Kåstad

Sølvi Mari og Anne Sidsel

00:10:38 00:20:39 00:29:44 00:40:03 00:49:30 00:58:25 01:07:54 01:16:59
00:10:38 00:10:01 00:09:05 00:10:19 00:09:27 00:08:55 00:09:29 00:09:05
Mussie Oukbe Tore Hannisdal Henrik Horsås Gisle Raknes Terje Simmenes Kjetil Monstad Terje Simmenes Kjetil  Monstad

Martin har eit godt tak i bedriftspokalen. Magnus Thunestvedt AS sikra oss straum under heile løpet.

startklare

158 02:15:45 Benedicte Ødegaard Sturla
00:16:46 00:32:34 00:48:33 01:04:38 01:21:28 01:38:56 01:57:09 02:15:45
00:16:46 00:15:48 00:15:59 00:16:05 00:16:50 00:17:28 00:18:13 00:18:36

156 01:34:11 Ingrid Revheim
00:12:31 00:23:42 00:34:57 00:46:45 00:58:32 01:10:23 01:22:28 01:34:11
00:12:31 00:11:11 00:11:15 00:11:48 00:11:47 00:11:51 00:12:05 00:11:43
161 01:35:19 Hallvard Hjellvik Hjelvik IL
00:12:31 00:23:42 00:34:57 00:46:28 00:58:17 01:10:19 01:22:28 01:35:19
00:12:31 00:11:11 00:11:15 00:11:31 00:11:49 00:12:02 00:12:09 00:12:51

Vidar og Johnny

155 01:31:58 Sigbjørn Reigstad Osterøy IL
00:12:11 00:23:23 00:34:40 00:46:02 00:57:10 01:08:33 01:20:05 01:31:58
00:12:11 00:11:12 00:11:17 00:11:22 00:11:08 00:11:23 00:11:32 00:11:53

x

Kjetil Monstad 2 sterke etappar

00:49:30 00:58:25 01:07:54 01:16:59
00:09:27 00:08:55 00:09:29 00:09:05
Terje Simmenes Kjetil Monstad Terje Simmenes Kjetil  Monstad

150 01:40:04 Per Ole Mostrøm Osterøy IL
00:12:32 00:23:55 00:35:41 00:47:51 01:00:25 01:13:31 01:27:02 01:40:04
00:12:32 00:11:23 00:11:46 00:12:10 00:12:34 00:13:06 00:13:31 00:13:02

Siri Hauge

154 01:28:23 Eirik Mjelde Osterøy IL
00:11:24 00:22:02 00:32:38 00:43:32 00:54:32 01:05:54 01:17:25 01:28:23
00:11:24 00:10:38 00:10:36 00:10:54 00:11:00 00:11:22 00:11:31 00:10:58

Terje Simmenes

00:49:30 00:58:25 01:07:54 01:16:59
00:09:27 00:08:55 00:09:29 00:09:05
Terje Simmenes Kjetil Monstad Terje Simmenes Kjetil  Monstad

159 01:33:37 Torbjørn Småland Osterøy IL
00:12:11 00:23:24 00:34:40 00:46:02 00:57:13 01:08:59 01:21:11 01:33:37
00:12:11 00:11:13 00:11:16 00:11:22 00:11:11 00:11:46 00:12:12 00:12:26

151 01:24:51 Robert Hisdal Salt Bergenskirken
00:11:26 00:22:02 00:32:18 00:42:36 00:52:59 01:03:33 01:14:16 01:24:51
00:11:26 00:10:36 00:10:16 00:10:18 00:10:23 00:10:34 00:10:43 00:10:35

Mailen Simmenes Fotland

Marianne Feidje Mjelde speakarinnsats og rask 2. etappe for Teamungdom på 11,23

Drange Murmesterforretning AS.   John Drange i ein solid siste runde på stafetten. John kan faktisk visa til at han i 1988 sprang Valestrandsmarka Rundt på 14,54.  Drange Murmester sponsar gode spydkasatar og dei stiller opp for John når det trengst.

00:11:02 00:25:53 00:37:17 00:49:49 01:05:15 01:19:34 01:32:41 01:45:31
00:11:02 00:14:51 00:11:24 00:12:32 00:15:26 00:14:19 00:13:07 00:12:50
Kjetil Stokke Celina Drange Fredrik Bakken Daniel Johnsen Sigrid Borge Bjarte Haugland Frode Stokke (kaptein) John Drange

Ingrid Revheim

490 01:16:59 Osterøy IL Friidrettsgruppa (Team Batti)    

00:10:38 00:20:39 00:29:44 00:40:03 00:49:30 00:58:25 01:07:54 01:16:59
00:10:38 00:10:01 00:09:05 00:10:19 00:09:27 00:08:55 00:09:29 00:09:05
Mussie Oukbe Tore Hannisdal Henrik Horsås Gisle Raknes Terje Simmenes Kjetil Monstad Terje Simmenes Kjetil  Monstad

494 01:45:31 Drange Murmesterforretning As
(13.10.18)