Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

Osterøytrearen måndag 23. september 2019

4. og siste heat startklare.  

link til første Osterøytrearen 13. mai 2019   

resultatlink  banestevne 2019

GÅVEPREMIAR PÅ STARTNUMMER

Premiane er gjevne av Leirfuglen Forlag. 

Gratisbillett til arrangementet «Frå Lonevåg til Hollywood», Osterøykroa 03./05. september klokka 19:
Eivind Solberg
Victoria Mjelde Hanstveit
Per Henrik Lone
Bjørn Helge Kleppe
Stian B. Johannessen

Her er det berre å møta opp ein av dagane.

Bakom kvite skyer, roman av Berit Vatne Vik:
Marit Brakvatne Mjelde
Elena Mostraum
Bodil Hjellvik Askeland
Toralf Tufta
Ingrid Brattabø

Boka kjem i posten eller blir levert direkte. 

Resultat Osterøytrearen 23.9.2019.  Stille, klart og + 18 i starten.

mt etter tid betyr manuell tid

Start nr Deltakar f. år Friidrett repr. Resultat 3000m Heat Klasse
             
157 Eivind Solberg 1955 Osterøy 15,31,3 mt 1 MV 60-64
182 Julie Anna Kay 1980 xxxx 15,47,4 mt 1 KV 35-39
192 Sølvi Mari Revheim 1963 xxxx 15,49,7 mt 1 KV 55-59
187 Andrea Aksnes 1986 xxxx 15,52,8 mt 1 KS
153 Johnny Solberg 1960 Osterøy 15,54,1 mt 1 MV 55-59
191 Tore Hannisdal 1969 Osterøy 15,54,6 mt 1 MV 50-54
201 Marianne Feidje Mjelde 2001 Osterøy 16,00,1 mt 1 J-18
198 Marit Brakvatne Mjelde 1965 Osterøy 16,25,0 mt 1 KV 50-54
154 Jakob Eikefet-Eide 2011 Osterøy 16,31,4 mt 1 G-8
217 Øyvind Bjordal 1972 Osterøy 16,31,7 mt 1 MV 45-49
161 Odd Gjerstad 1958 xxxx 16,39,3 mt 1 MV 60-64
218 Kjetil Stokke 1991 Osterøy 17,01,0 mt 1 MS
210 Victoria Mjelde Hanstveit 1992 Mjøsdalen 18,50,1 mt 1 KS
211 Julietta Bravo 1998 xxxx 18,50,1 mt 1 KS
189 Knut Erik Reigstad 1985 xxxx 19,24,9 mt 1 MS
216 Kjetil Monstad 1973 Osterøy 19,24,9 mt 1 MV 45-49
             
206 Jørn Jacobsen 1967 Osterøy 13,06,7 mt 2 MV 50-54
209 Per Henrik Lone 1991 xxxx 13,27,5 mt 2 MS
191 Tore Hannisdal 1969 Osterøy 13,36,3 mt 2 MV 50-54
225 Vegard Mjelstad 1989 xxxx 13,38,5 mt 2 MS
207 Line Kåstad 1990 xxxx 13,39,1 mt 2 KS
200 Stian B. Johannessen 1991 Mjøsdalen 13,39,7 mt 2 MS
197 Ståle Daltveit 1975 Osterøy 13,40,7 mt 2 MV 40-44
220 Elena Mostraum  2006 Osterøy 13,42,9 mt 2 J-13
221 Johnny Mostraum  1969 Osterøy 13,43,4 mt 2 MV 50-54
176 Eivind Mosevoll 1969 Hjellvik 13,44,6 mt 2 MV 50-54
226 Daniel Kleiveland 1990 xxxx 13,45,7 mt 2 MS
257 Monica Vevle 1974 xxxx 13,47,9 mt 2 KV 45-49
245 Jan Roar Solberg 1979 Osterøy 13,49,9 mt 2 MV 40-44
213 Jørn Fjellskålnes 1974 Osterøy 13,56,7 mt 2 MV 45-49
159 Trond Lillejord 1963 xxxx 14,07,6 mt 2 MV 55-59
194 Svein Daltveit 2010 Osterøy 14,21,8 mt 2 G-9
204 Svein Ottar Hestad 1957 Fri 14,22,0 mt 2 MV 60-64
212 Margrethe Fjellskålnes 2007 Osterøy 14,29,8 mt 2 J-12
224 Arild Fotland 1959 Søfteland 14,32,3 mt 2 MV 60-64
196 Heidi Daltveit 2007 Osterøy 14,36,8 mt 2 J-12
195 Magnus Dyvik 2010 xxxx 14,48,3 mt 2 G-9
282 Sunniva Vevle 2003 Osterøy 14,51,0 mt 2 J-16
216 Kjetil Monstad 1973 Osterøy 14,57,2 mt 2 MV 45-49
186 Benjamin Kleiveland 1998 xxxx 15,12,9 mt 2 MS
203 Jostein Mjelde 1966 xxxx dnf 2 MV 50-54
             
223 Aslak Monstad 2004 Osterøy 11,34,0 mt 3 G-15
208 Trond R Lone 1994 xxxx 11,43,8 mt 3 MS
158 Stian Mjøs 1991 Mjøsdalen 11,49,8 mt 3 MS
217 Øyvind Bjordal 1972 Osterøy 11,57,5 mt 3 MV 45-49
156 Jeppe Aarskog 1988 xxxx 12,19,3 mt 3 MS
5 Dagfinn Gjerstad 2006 Osterøy 12,28,9 mt 3 G-13
8 Toralf Tufta 1969 Osterøy 12,30,5 mt 3 MV 50-54
229 Aksel Øvsthus 1953 Mjøsdalen 12,39,4 mt 3 MV 65-69
190 Joe A Tepnvan 2000 xxxx 12,46,1 mt 3 G-19
232 Mirjam Mjelde 1969 Osterøy 12,46,3 mt 3 KV 50-54
205 Bodil Hjellvik Askeland 1963 Stord 12,48,0 mt 3 KV 55-59
236 Jonas Myking 2008 Osterøy 12,57,3 mt 3 G-11
228 Christer Aastvedt 1971 Osterøy 12,59,7 mt 3 MV 45-49
216 Kjetil Monstad 1973 Osterøy 13,00,3 mt 3 MV 45-49
155 Leon Eikefet Eide 2007 Osterøy 13,13,6 mt 3 G-12
11 Øystein Veseth  1990 Mjøsdalen 13,16,0 mt 3 MS
219 Magne Vikne 1954 Osterøy 13,18,4 mt 3 MV 65-69
214 Marielle Kallekleiv 1993 Mjøsdalen 13,30,3 mt 3 KS
             
188 Kristian Setre 2000 xxxx 9,51,1 mt 4 G-19
10 Sondre Brattabø  2005 Fri 9,53,3 mt 4 G-14
227 Eirik Tvedt Aastvedt 1995 Osterøy 9,54,2 mt 4 MS
202 Jonas Lillejord 1998 Osterøy 9,54,7 mt 4 MS
217 Øyvind Bjordal 1972 Osterøy 9,54,9 mt 4 MV 45-49
238 Sondre Myking 2004 Osterøy 10,12,2 mt 4 G-15
299 Anna Hanstveit 2004 Mjøsdalen 10,21,6 mt 4 J-15
300 Emma Hanstveit 2004 Mjøsdalen 10,25,4 mt 4 J-15
9 Ingrid Brattabø 2003 Fri 10,31,2 mt 4 J-16
215 Brage M Hanstveit 2001 Mjøsdalen 10,40,3 mt 4 G-18
245 Jan Roar Solberg 1979 Osterøy 10,48,4 mt 4 MV 40-44
7 Øystein Hanstveit 1963 Mjøsdalen 10,49,9 mt 4 MV 55-59
199 Øyvind B Mjelde 1995 Osterøy 10,58,5 mt 4 MS
247 Håvard M Kleppe 2000 Mjøsdalen 11,19,2 mt 4 G-19
193 Ingrid Revheim 1992 Osterøy 11,27,8 mt 4 KS
14 Ove Bernes 1952 Mjøsdalen 11,29,0 mt 4 MV 65-69
12 Helge Lidtun 1984 Osterøy 11,35,3 mt 4 MV 35-39
246 Bjørn Helge Kleppe 1962 Mjøsdalen 11,38,3 mt 4 MV 55-59
222 Marie Mostraum  2004 Osterøy 11,39,1 mt 4 J-15
6 Brigt Strømmen  1959 Fri 11,48,2 mt 4 MV 60-64
             
             
  Barneløp 1 km          
             
1 Christer Bjørsvik 2012   4.48,2 mt    
2 Aron Aksnes 2011   5,34,2 mt    
3 Eirik Reigstad 2007   4,45,7 mt    
4 Ulvar Johannes Tafjord Hidle 2007   5,12,6 mt    


Toradarspel før start

Barneløp 1 km

Heat 1 startklare

heat 2 startklare

Proff oppvarming før start

Heat 3 startklare

Frukt frå Rema 1000

4. og siste heat

fleire foto frå ACR nedanfor

Sølvi Mari og Marit

heat 2

heat 2

heat 2

heat 2

heat 2

heat 3

heat 3

heat 3

heat 3





(23.09.19)