Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

Valestrandsmarka Rundt 3. løp 10. mai 2019

Sigbjørn Reigstad 15,20 og Siri Hauge 21,25 dagens raskaste.

Trimløp/marsj (4400 m) med start og mål  på Furubakken idr. plass,  Valestrandsvegen 336, Valestrandsfossen.   plakat 2019  

Påmelding ved start. Startpengar kr. 30,-.  Det kan også betalast til vipps nr. 121337

(ikkje lisenspliktig når startpengar er under kr. 50,-).  

Start for løp (april-sept.): «gåande» kl. 1915.  ”hovedfelt” med tidtaking kl.1930. Tida i ”gåfeltet” vert registrert med 30 minutt eller meir. 

alle Resultatfil 2019     kontaktperson: Vidar Simmenes 91322643  vidsimm@online.no

websida til  Valestrandsmarka rundt      Støtta av  ARKOCONSULT

Resultatliste: 10.5.2019  (3. løp)  deltakarar 53

Merknad: lettskya/litt vind + 10 grader     Neste løp 7. juni  

Utmerking for sum løp:  Pål Kjetil Tufta for 25 løp og Mailen S Fotland for 50 løp

Nasjonalforeningen for folkehelsen  delte ut frukt til deltakarane i dette løpet

Tid løp P pg   deltakar løp pers T19 L19
                 
2125 p 7 Siri Hauge 103 2125 2125 1
2458   10 Beate Reigstad Hegg-Lunde 47 2239 2348 2
2742   9 Mailen S Fotland 50 2101 2436 2
2853 p 6 Elise Mæhle Hauge 4 2853 2853 3
2900   6 Solfrid Mæhle 62 2332 2733 2
3000   1 Sigrid Bru Reigstad 51 1858 3000 1
3047   4 Elna Haugen 142 2005 3000 3
3242 p   Veronika Olsnes 4 3242 3242 1
3253 p   Elina Normann 3 3253 3253 1
3411   2 Marit V Edvardsdal 214 2841 3411 3
3508     Randi Kleppe 378 2045 3508 3
3519 p   Vilde Edvardsdal 1 3519 3519 1
3519 p   Erna Myking 1 3519 3519 1
3609     Linda A Håland 42 2441 3609 1
3609     Selma Håland 25 3000 3609 1
3815 p   Linnea Bernes Setre 1 3815 3815 1
4000     Liv Simmenes 409 1916 3925 3
5311 p   Lilly    Tufta 1 5311 5311 1
5311     Mette Tufta 3 3143 5311 1
u.t.     Hilde Aa Fitjar 1 u.t. u.t. 1
                 
1520   12 Sigbjørn Reigstad 253 1457 1520 2
1558   7 Kjetil Monstad 44 1439 1558 2
1647   4 Anders B Mjelde 115 1554 1647 1
1717   8 Jan Roar Solberg 169 1445 1717 3
1729   2 Per Ole Mostrøm 110 1551 1729 3
1738   1 Torbjørn Småland 39 1645 1738 1
1739     Tore Hannisdal 46 1655 1739 1
1754     Bjarte Vik 55 1324 1754 1
1819   1 Gisle Raknes 12 1819 1819 3
1851   4 Baard Raknes 39 1558 1621 3
1953     Helge Lidthun 12 1839 1953 3
2006     Toralf Tufta 32 1749 2006 1
2101   4 Noah Birkeland Raknes 27 1737 1737 3
2131     Helge Tysse 14 1855 2131 1
2148     Terje Rosnes 131 1727 2148 3
2214     Tarjei Elvik 197 1636 2214 3
2438     Håvard Hegg-Lunde 24 1945 2438 1
2742     Øyvind S Fotland 55 2046 2742 1
2913     Stian B Johannessen 12 1952 2913 1
2913     Martin Kåstad 9 1713 2913 1
3000     Petter   Ulriksen 38 2100 2453 2
3058     Aage Bjordal 124 1828 3213 2
3229     Knut Erik Reigstad 149 2729 3229 3
3307     Emil Tufta 3 3036 3307 1
3310     Pål Kjetil Tufta 25 1708 3310 1
3401     Arvid Myking 2 2201 3401 1
3430     Vidar Simmenes 406 1532 2740 3
3519     Roald Rosnes 296 2115 3519 3
3813     Helge Bernes 6 1515 3813 1
4323     Frode Fitjar 5 2313 4323 1
4323     Morris Aagesen Fitjar 4 3044 4323 1
4807 p   Noah Tufta 1 4807 4807 1
u.t.     Asbjørn Strømsnes 134 1921 u.t. 1

Utmerking for sum løp: Mailen S Fotland for 50 løp  og  Pål Kjetil Tufta for 25 løp

Sigbjørn Reigstad i tet frå start til mål

Kjetil Monstad

Anders B Mjelde

Jan Roar Solberg

Tore Hannisdal

Tore Hannisdal føre Torbjørn Småland

Per Ole Mostrøm føre Gisle Raknes

Baard Raknes og Bjarte Vik

Siri Hauge

Øyvind S Fotland og Mailen S Fotland

Helge Tysse og Tarjei Elvik

Håvard Hegg-Lunde og Beate Reigstad Hegg-Lunde.

Elise Mæhle Hauge og Solfrid Mæhle

Emil og Pål Kjetil Tufta

Aage Bjordal føre Kjetil Monstad

Elna og Aage etter målgang

Jan Roar Solberg

Knut Erik Reigstad føre Per Ole Mostrøm

Per Ole og Knut Erik

Elina Normann føre Bjarte Vik

Arvid Myking (startnr. på ryggen)

Roald Rosnes,  Vilde Edvardsdal og Erna Myking (nr. på ryggen)

Selma og Linda Håland

Siri Hauge

Asbjørn Strømsnes rusla rundt på rundt ein 1 time i sitt 134.  løp. Asbjørn var aktiv deltakar fram til 2007. Han har ei bestetid på 1921 som han oppnådde i 1987

Linnea Bernes Setre

Løpsansvarleg Vidar Simmenes var av fleire grunnar imponert over Asbjørn Strømsnes sin innsats som rusla rundt løypa på 4,4 km. Her får med Osterøy IL sin jubileumsmedalje.

Håvard og Beate. 

Øyvind og Mailen

Frode og Morris

Elise

Martin Kåstad "trenar" opp elekrikarkollega Stian B Johannessen

Lilly og Mette Tufta

Morris Aa Fitjar vinnar av fruktpremie frå helselaget

x

God stemning

Frukt frå helselaget etter målgang

Medalje til dei yngste deltakarne

Elina hjelpte bestebor Lillian med utdeling

Arvid Myking og Lillian Reigstad

(10.05.19)