Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

Valestrandsmarka Rundt 1. løp fredag 12. april  2019

Startklare i årets første Valestrandsmarka Rundt


Trimløp/marsj (4400 m) med start og mål  på Furubakken idr. plass,  Valestrandsvegen 336, Valestrandsfossen.   plakat 2019  

Påmelding ved start. Startpengar kr. 30,-.  Det kan også betalast til vipps nr. 121337

(ikkje lisenspliktig når startpengar er under kr. 50,-).  

Start for løp (april-sept.): «gåande» kl. 1915.  ”hovedfelt” med tidtaking kl.1930. Tida i ”gåfeltet” vert registrert med 30 minutt eller meir. 

alle Resultatfil 2019     kontaktperson: Vidar Simmenes 91322643  vidsimm@online.no

websida til  Valestrandsmarka rundt      Støtta av  ARKOCONSULT

Resultatliste: 12.4.2019  (1. løp)  deltakarar 49

Merknad: sol/stille + 8 grader   Neste løp 26. april

Utmerking for sum løp: Gisle Raknes 10 løp, Jakob S Bjordal 11 løp Noa B Raknes 25 løp

Tid løp

P

pg

 

deltakar

løp

pers

T19

L19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2151

 

7

Ragnhild

Balsvik

22

1941

2151

1

2348

 

5

Beate Reigstad

Hegg-Lunde

46

2239

2348

1

2733

 

4

Solfrid

Mæhle

61

2332

2733

1

3000

 

3

Marianne

Kvamme

3

2620

3000

1

3009

 

2

Elna

Haugen

140

2005

3009

1

3600

 

1

Marit V

Edvardsdal

212

2841

3600

1

3925

 

 

Liv

Simmenes

407

1916

3925

1

4210

p

 

Isabel

Elvik

1

4210

4210

1

4210

 

 

Elise Mæhle

Hauge

2

3500

4210

1

4221

p

 

Line Kvamme

Rødland

1

4221

4221

1

4221

 

 

Anne

Mjelstad

2

4543

4221

1

4550

 

 

Randi

Kleppe

376

2045

4550

1

4552

p

 

Sofia

Rødland-Tysse

1

4552

4552

1

4553

 

 

Julie Lykke

Mjelstad-Husebø

2

4543

4553

1

4559

 

 

Eileen

Bognøy

3

4543

4559

1

4601

 

 

Karina

Bognøy

4

4543

4601

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1528

p

7

Henrik

Horsås

43

1528

1528

1

1529

 

5

Sigbjørn

Reigstad

252

1457

1529

1

1548

 

4

Terje

Simmenes

160

1445

1548

1

1604

 

3

Øystein

Horsås

75

1602

1604

1

1620

 

2

Kjetil

Monstad

43

1439

1620

1

1621

 

1

Baard

Raknes

37

1558

1621

1

1646

p

 

Inge Magnar

Haustaker

5

1646

1646

1

1746

 

 

Marius

Hauge

5

1618

1746

1

1753

 

 

Ove

Bernes

44

1454

1753

1

1801

p

 

Noah Birkeland

Raknes

25

1801

1801

1

1815

 

 

Jan Roar

Solberg

167

1445

1815

1

2000

 

 

Richard

Berthelsen

21

1918

2000

1

2033

 

 

Helge

Lidthun

10

1839

2033

1

2041

p

 

Torius

Hegg-Lunde

23

2041

2041

1

2044

 

 

Gisle

Raknes

10

1819

2044

1

2106

 

 

Aslak

Monstad

26

1847

2106

1

2112

p

 

Trym

Simmenes

6

2112

2112

1

2126

p

 

Jakob S

Bjordal

11

2126

2126

1

2148

 

 

Terje

Rosnes

129

1727

2148

1

2226

p

 

Elias S

Bjordal

7

2226

2226

1

2228

p

 

Henning Neu

Hoshovde

3

2228

2228

1

2238

 

 

Per Ole

Mostrøm

108

1551

2238

1

2304

 

 

Tarjei

Elvik

195

1636

2304

1

2640

p

 

Rolf A

Stenersen

5

2640

2640

1

2740

 

 

Vidar

Simmenes

404

1532

2740

1

3000

 

 

Geir

Kleppe

237

1808

3000

1

3000

 

 

Jonathan

Maanchanda

3

3140

3000

1

3000

 

 

Kurt

Vatle

41

1843

3000

1

3301

 

 

Knut Erik

Reigstad

147

2729

3301

1

3613

 

 

Nils Tørres

Reigstad

192

2441

3613

1

4552

 

 

Noah

Bognøy

3

3349

4552

1

4601

p

 

Jonathan

Borge

1

4601

4601

1

4606

 

 

Roald

Rosnes

294

2115

4606

1

 

Første gruppe startklare

Utmerking til: Noah B Raknes, Gisle Raknes og Jakob S Bjordal

Sigbjørn i tet føre Henrik Horsås

Marius Hauge

Jan R Solberg føre Noah Birkeland Raknes

Terje Rosnes

Gisle Raknes

Beate Reigstad Hegg-Lunde

x

Dei yngste fekk Osterøy jubileumsmedaljar

Dei yngste fekk Osterøy jubileumsmedaljar

(10.04.19)