Arkoconsult Valestrandsmarka Rundt Juleløp måndag 26. desember 2022

Startpengar kr. 30  Osterøy IL/friidrett vipps  121337

websida til løpet    Resultatlink 2022    plakat 2022   Påmelding og start Furubakken idrettsplass.  Mosjonsløp 4,4 km

Resultat 26.12.2022   36. juleløp.  Sleipt føre, med is, sludd og overvatn på bana. 1 varmegrad.

 

 

Tid 26.12.2022

Sum luleøp 

 Pers juleløp

 

 

 

 

 

Ingri M

Birkeland

1854

4

1832

Gisle

Raknes

2037

1

2037

Tore

Hannisdal

2037

9

1757

Bjarte

Vik

2219

10

1521

Knut Erik

Reigstad

4923

7

2847

Per Ole

Mostrøm

4924

7

1710

Ingri Mjelde Birkeland imponerte med 18.54 på glatt føre.

x

x

x

x

x

x

x

x

Knut Erik og Per Ole på plass uansett ver.

Litt statistikk før før løpet.

Sum deltaking juleløp utheva. (totalt 35)

Juleløp 2012 og 2014 i reserveløype, men deltaking tel med i sum løp.

Liv

Simmenes

22

Vidar

Simmenes

22

Terje

Simmenes

21

Randi

Kleppe

18

Kari

Stamnes

18

Karl J

Reigstad

16

Gunnar

Strømsnes

14

Sigbjørn

Reigstad

14

Geir

Kleppe

12

Magnhild

Strømsnes

12

Petter Henning

Sæbø

12

Arne

Reigstad

10

Audun

Skår

10

Helge

Johnsen

10

Liv R

Johnsen

10

 Pers juleløp menn utheva

Øystein E

Andersen

1332

Kjetil

Dyrvik

1501

Terje

Simmenes

1510

Magnus

Gjerstad

1517

Bjarte

Vik

1521

Geir Atle

Mjelde

1531

Helge

Bernes

1543

Helge

Haugen

1548

Mons Ivar

Mjelde

1548

Kjetil

Monstad

1550

Sigbjørn

Reigstad

1600

Mussie

Oukbe

1622

Karl J

Reigstad

1629

Leiv

Mjelde

1629

Øystein

Horsås

1637

Noah Birkeland

Raknes

1640

Øivind

Bernes

1640

Tor Bjarte

Reigstad

1643

Baard

Raknes

1644

Ove

Bernes

1647

Rune

Strømsnes

1706

Per Ole

Mostrøm

1710

Frode

Langhelle

1719

Jostein

Raknes

1721

Kjetil

Loftås

1733

Torbjørn

Simmenes

1734

Vidar

Simmenes

1738

Aslak

Monstad

1740

Jan Roar

Solberg

1743

Stian

Frekhaug

1746

Ingemar

Valestrand

1753

Tore

Hannisdal

1757

Øyvind B

Litland

1757

Martin

Mjelde

1758

Petter Henning

Sæbø

1759

 Pers juleløp kvinner utheva

Brit-Helen

Simmenes

1543

Hilde

Aasheim

1705

Ingri M

Birkeland

1832

Annette

Bru

1833

Monika

Bru

1950

Mirjam

Mjelde

2019

Lillian H

Reigstad

2027

Norunn Vik

Larsen

2030

Marianne K

Haukøy

2043

Kristin

Aasheim

2045

Eileen

Aasheim

2107

Johanna Aakre

Høgli

2113

Ingrid H

Bjordal

2207

Monica Tvedt

Sæbø

2218

Randi

Kleppe

2254

Ann Christin

Reigstad

2257

Grete

Brandsdal

2331

Maia

Balsvik

2337

Angunn Trovåg

Mjøs

2341

Liv

Simmenes

2347

Eili

Reigstad

2350

Elna

Haugen

2354

Eli Simmenes

Vik

2405

Solveig

Mo

2426

Katrine

Grønås

2426

Solveig

Simmenes

2432

Åse

Øksnes

2443

Anne

Daltveit

2450

 

Aktivitetar

4. div: Osterøy IL – Austevoll
Osterøy Stadion Kunstgras
09 jan
Osterøytrear 25.4.2024
Osterøy Stadion
28 feb
24 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar