Arkoconsult Valestrandsmarka Rundt 8. løp 21. august 2020

Arkoconsult Valestrandsmarka Rundt Mosjonsløp 4,4 km    (løpet er fellesløp med Ole Bulløpet)

Påmelding og start Furubakken idrettsplass, Valestrandsfossen

Startpulje kl. 1915 med tider 30 minutt og meir. 

Startpulje kl. 1930 hovedfelt

Startpengar kr. 30  Osterøy IL/friidrett vipps  121337

websida til løpet    Resultatlink 2020     plakat 2020    

Resultat 8. løp 21.8.2020.    Skya, opplett + 19 og vind.  25 deltakarar

Utmerking for 25 løp Noah G T Ulriksen (vert utdelt seinare)

Tid løp

P

pg

 

deltakar

løp

pers

T20

L20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1900

 

14

Mirjam

Mjelde

40

1853

1853

2

2034

 

9

Hanne

Liland

7

1920

2026

2

2051

 

4

Ingrid

Raniseth

87

2024

2051

1

2246

 

3

Marthe

Slettebakken

11

2045

2246

1

2641

 

3

Marilen

Hanstveit

20

2620

2641

2

3416

 

10

Randi

Kleppe

392

2045

3140

8

3430

 

1

Marit V

Edvardsdal

222

2841

3430

2

4230

 

5

Liv

Simmenes

423

1916

4000

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1452

 

14

Emil

Hosøy

51

1424

1424

2

1547

 

12

Eirik T

Aastvedt

28

1539

1539

2

1648

 

4

Baard

Raknes

44

1558

1648

2

1722

 

3

Tore

Hannisdal

48

1655

1722

1

1747

 

2

Jan Roar

Solberg

176

1445

1747

2

1748

 

2

Gisle

Raknes

17

1727

1727

3

1927

 

 

Ole Harald

Bleikli

11

1757

1927

2

2020

 

 

Christer

Aastvedt

33

1920

2020

1

2049

p

 

Noah G T

Ulriksen

25

2049

2049

3

2054

p

 

Daniel

Kleiveland

4

2054

2054

2

2136

p

 

Vegard

Mjelstad

5

2136

2136

2

2217

 

 

Petter 

Ulriksen

45

2100

2200

4

2246

p

 

Daniel

Bakke

1

2246

2246

1

2341

 

 

Tarjei

Elvik

205

1636

2314

2

3320

 

 

Per Ole

Mostrøm

123

1551

2003

7

3806

 

 

Roald

Rosnes

305

2115

3647

3

4230

 

 

Vidar

Simmenes

420

1532

2818

8

Siste løp vert 11. september.  Når det gjeld årets løpar er poengstillinga før det siste løpet. Premie VM ryggsekk

14 Emil Hosøy
13 Noah Birkeland Raknes
12 Eirik T Aastvedt
10 Sigbjørn Reigstad
14 Mirjam Mjelde
10 Randi Kleppe
9 Hanne Liland
7 Victoria M Hanstveit

 

Aktivitetar

Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
24 mai