Start for løp (april-sept.): «gåande»  frå kl. 18.45  og  «hovedfelt» med tidtaking kl.1900.

Etter 7 løp har det vore med 67 kvinner og 114 menn.  Totalt alle år sidan 1981 har det vore med 2157
Tida i ”gåfeltet” vert registrert med 30 minutt eller meir.
Påmelding ved start. Startpengar kr. 30,-. (ikkje lisenspliktig Osterøy IL/friidrett vipps  121337      
Neste løp vert   15.9.  og juleløp 26.12. kl. 12.00  og nyttårsløp 31.12.  kl. 14.00
Resultat 8.9.2023  Sol og stille + 21 grader.  62 deltakarar
Utmerking for 10 løp til Hanne Liland og Vikctoria M Hanstveit
          sum løp   bestetid sum løp
Tid løp 8 P pg Fornavn Etternavn løp pers T23 L23
1829 37 Ingri M Birkeland 32 1733 1811 7
1907 25 Mirjam Mjelde 48 1845 1907 5
2043 8 Marie Mostraum 7 1803 1930 2
2044 p 3 Margrethe Fjellskålnes 3 2044 2044 2
2118 6 Hanne Liland 10 1920 2105 2
2442 p 12 Mirte Ruud 6 2442 2442 6
2700 3 Linda A Håland 47 2441 2700 3
3000 7 Victoria M Hanstveit 10 1758 1758 4
3000*
Tale Hanstveit Kåstad 5 2123* 2123* 5
3117 3 Randi Kleppe 419 2045 3117 8
3331
Marilen Hanstveit 22 2620 3331 1
3506 2 Marit B Mjelde 81 2322 3000 2
3506 p 1 Eva Fjeldstad 1 3506 3506 1
4600 Liv Simmenes 450 1916 4200 8
5027 Turid Olsen Reigstad 57 3200 5020 3
5322 Emmelinn Jacobsen Revheim 2 4939 4939 2
5322 Vilde  Emilia Jacobsen Revheim 4 4740 4740 3
5328 Sølvi Mari Revheim 89 2042 3000 4
5358 p Sølvi Borge 1 5358 5358 1
5404 Magnhild Strømsnes 212 2441 5404 1
5529 3 Ingrid Raniseth 95 2024 3000 3
5529
Nora Horsås Raniseth 4 3000* 3000* 4
1631   35 Marius Hauge 12 1554 1554 7
1643 8 Henrik Horsås 57 1520 1623 4
1720 12 Eirik B Mjelde 37 1620 1641 4
1756 p 4 Even S Fotland 22 1756 1756 6
1804 2 Gisle Raknes 28 1727 1804 6
1847 1 Torbjørn Småland 47 1645 1847 3
1849 1 Tore Hannisdal 52 1655 1820 4
1919 Kjetil Monstad 52 1439 1918 4
1924 p Tor Henning Erdal 5 1924 1924 2
1929 Jørn Fjellskålnes 7 1743 1929 2
1939 Aslak Monstad 32 1638 1939 1
1945 Ove Bernes 52 1454 1945 2
1952 p Daniel Kleiveland 9 1952 1952 4
2012 p Harerta Skivenes Birkeland 5 2012 2012 1
2026 p Morgan-Aagesen Fitjar 7 2026 2026 1
2128 Ove Håland 33 2030 2128 2
2147 Thomas A Røskeland 13 1745 2147 2
2241 Egil Jacobsen 16 1838 2241 1
2303 Yngve Reigstad 36 1908 2235 4
2319 Petter Ulriksen 63 2100 2215 5
2456 Arild Svellingen 16 1832 2440 2
2726 Olliver Hanstveit Nygård 11 2339 2339 2
2729 p Ole Håland 6 2729 2729 1
2730 p Emil Tufta 5 2730 2730 1
2743 Petter Henning Sæbø 224 1627 2358 6
2817 Knut Erik Reigstad 176 2726 2737 5
3000 9 Baard Raknes 54 1558 1603 5
3208 Øyvind Hannisdal Simmenes 60 2046 2806 5
3316 Ludvik R Horsås 13 3000* 3000* 3
3322 Matias  H Nygård 7 2815 2815 2
3328 p Aksel Borge 2 3328 3328 2
3331 p Charlie Daltveit Hango 1 3331 3331 1
3506* p Johannes Fjeldstad Mjelde 1 3506 3506 1
4331 Geir Kleppe 259 1808 2925 5
4600 Vidar Simmenes 447 1532 3440 8
5002 Per Ole Mostrøm 148 1551 1641 7
5027 Nils Tørres Reigstad 210 2441 5020 3
5254 Roald Rosnes 326 2115 3752 8
5336 p Jan Tore Revheim 1 5336 5336 1
5427 p Terje Birkeland 1 5427 5427 1

 

 

Aktivitetar

4. div: Osterøy IL – Austevoll
Osterøy Stadion Kunstgras
09 jan
Osterøytrear 25.4.2024
Osterøy Stadion
28 feb
24 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar