Start for løp (april-sept.): «gåande»  frå kl. 18.45  og  «hovedfelt» med tidtaking kl.1900.

Etter 6 løp har det vore med 60 kvinner og 101 menn.  Totalt alle år sidan 1981 har det vore med 2147

Tida i ”gåfeltet” vert registrert med 30 minutt eller meir. 

Påmelding ved start. Startpengar kr. 30,-. (ikkje lisenspliktig Osterøy IL/friidrett vipps  121337
12.5.  –  26.5.  –  9.6.  –  30.6.  –  14.7.   –  21.7.  –  4.8.  –  8.9.  –  15.9.
og juleløp 26.12. kl. 12.00  og nyttårsløp 31.12.  kl. 14.00

Resultat 21.7.2023.  Lettskya, stille og + 16 grader. . 60 deltakarar.    Resultatfil 2023    Neste løp 4. august kl. 18.45 og kl. 19.00

Utmerking for sum løp Gisle Raknes for 25 løp og Kjetil Monstad for 50 løp

sum løp bestetid sum løp
Tid løp 6 P pg Fornavn Etternavn løp pers T23 L23
1605 14 Amalie Joensen 2 1602 1602 2
2107 5 Siri Hauge 110 2050 2107 1
2424 p 4 Brigitta Kerekgyarto 1 2424 2424 1
3000 25 Ingri M Birkeland 30 1733 1819 5
3000 11 Mirte Ruud 5 3000 3000 5
3729 p 1 Elvira Dyvik 1 3729 3729 1
3729 p Ingvild Torgersen 1 3729 3729 1
3735 Tale Hanstveit Kåstad 3 2123* 2123* 3
4037 3 Randi Kleppe 417 2045 3156 6
4200 Liv Simmenes 448 1916 4200 6
4425 3 Ingrid Raniseth 94 2024 3000 2
4425 Nora Horsås Raniseth 3 3000* 3000* 3
5140 Turid Olsen Reigstad 56 3200 5020 2
5225 7 Mailen S Fotland 58 2101 2336 3
5225 p Ida Simmenes Knudsen 2 5225 5225 1
5253 p Kari Hegg-Lunde 1 5253 5253 1
5650 1 Solveig Simmenes 152 2008 2608 2
5650 p Ailin Hannisdal Simmenes 1 5650 5650 1
5650 Elin Simmenes Knudsen 126 2350 5650 1
1558 17 Martin Kåstad 23 1510 1521 3
1559 10 Brage Simmenes 14 1544 1544 2
1621 9 Baard Raknes 52 1558 1603 3
1623 3 Henrik Horsås 56 1520 1623 3
1624 2 Henrik Revheim 49 1621 1624 1
1718 3 Terje Simmenes 167 1445 1623 2
1721 8 Øystein Horsås 96 1540 1721 4
1746 Brage Mjelde Hanstveit 6 1722 1746 4
1818 3 Bjarte Vik 63 1324 1818 5
1835 Gisle Raknes 26 1727 1835 4
1842 p Hjalmar Johan Hauge 66 1842 1842 1
1856 p Torius Hegg-Lunde 28 1856 1856 1
1906 p Janos Kozma 1 1906 1906 1
1918 Kjetil Monstad 50 1439 1918 2
1923 1 Even S Fotland 20 1813 1828 4
1942 Magne Espelid 13 1726 1942 1
2003 Martin N Mjøs 8 1533 2003 1
2145 p Kajus Buinauskas 5 2145 2145 2
2146 Mantas Buinauskas 6 1905 1905 3
2340 Yngve Reigstad 34 1908 2235 2
2358 Petter Henning Sæbø 222 1627 2358 4
2418 Kurt Vatle 44 1843 2212 3
2435 Tarjei Elvik 209 1636 2421 3
2445 p Martin-Santos Valestrand 5 2445 2445 3
2648 p Matas Buinauskas 4 2648 2648 2
3000 Tormod Reigstad 68 1928 2125 3
3000 Geir Kleppe 258 1808 2925 4
3155 Sigmund Fosse 28 2126 3155 1
3440 Vidar Simmenes 445 1532 3440 6
3716 p Viljar Dyvik 1 3716 3716 1
3732 Glenn Torgersen 4 2308 3732 2
3735 Per Ole Mostrøm 146 1551 1641 5
3918 p Martin Dyvik 1 3918 3918 1
4436 Ludvik R Horsås 12 3000* 3000* 2
4451 p Martin Elvik Blindheim 1 4451 4451 1
4653 Roald Rosnes 324 2115 3752 6
5059 p Simen Elvik Blindheim 1 5059 5059 1
5140 Nils Tørres Reigstad 209 2441 5020 2
5253 Håvard Hegg-Lunde 29 1945 4627 2
5253 p Dagfinn Hegg-Lunde 1 5253 5253 1
5650 Øyvind Hannisdal Simmenes 59 2046 2806 4

Aktivitetar

Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai
24 mai