MX SPORT OSTERØYTREAREN måndag 19. september 2022 på Osterøy Stadion

Link til Osterøytrearen 2.6.2022

Resultat MX SPORT OSTERØYTREAREN måndag 19. september 2022 på Osterøy Stadion.  Lett vind, klart + 10 grader

1 KM  BARNELØP            
tid Namn   Klubb   f.år St. nr.
             
6,48m Charlie Stiller-Reeve     2014 23
5,58m Eirik Aarø Edvardsdal     2016 24
5,16,82 Even Mathisen Osterøy   2009 27
6,25m Jack Stiller-Reeve     2018 22
4,27,96 Lucas Heimvik Bønes     2009 25
6,21m Lydia Birkeland     2017 21
5,52,21 Magnus Raknes Raknes Valestrand skule 2016 28
4,54,86 Martin Løtveit Aasheim Osterøy Osterøy IL ski 2013 17
6,50m Olai Antun-Pentella Hamre grendaskule 2014 18
5,52m Ole  Birkeland     2015 20
3,35,51 Sander Solberg Hopsdal Osterøy   2009 26
dnf Theo Antun-Pentella Lonevåg barnehage 2018 19
             
3000M HEAT 1            
tid Namn   Klubb   f.år St. nr.
             
11,40,35 Nora Bergan Osterøy   2004 7
11,40,59 Ingri Mjelde Birkeland Osterøy   1984 26
11,52,73 Kjetil Monstad Osterøy   1973 25
11,54,93 Ståle Daltveit Osterøy Thunestvedt 1975 27
12,04,08 Toralf Tufta Osterøy   1969 70
12,05,67 Hanne Jacobsen Ikkje medl NFIF 1997 22
12,06,83 Daniel Bruvik Osterøy   1996 37
12,08,45 Victoria Mjelde Hanstveit Mjøsdalen   1992 19
12,09,28 Eirik Reigstad Osterøy   2007 20
12,12,42 Leon Eikefet-Eide Ikkje medl NFIF 2007 24
12,39,80 Jørn Fjellskålnes Mjøsdalen Osterøy ski 1974 17
12,40,75 Anne Lise  Leiren Mastervik Osterøy   1972 21
12,55,68 Dagfinn Gjerstad Osterøy   2006 42
13,00,04 Magrethe Fjellskålnes Mjøsdalen Osterøy ski 2007 18
13,00,71 Tore Haukås   ikkje medl NFIF 1982 133
13,54,02 Gunnar Hauge Eikanger   1955 16
13,54,20 Tore Hannisdal Osterøy   1969 13
25,21,82 Runar Borge Bruvik IL   1992 2
dns Maren N Øvsthus Mjøsdalen   2005 23
             
3000M HEAT 2             
tid Namn   Klubb   f.år St. nr.
             
10,43,60 Dagfinn Gjerstad Osterøy   2006 42
10,44,11 Vigdis Gaupholm Reigstad Fri   1973 48
10,47,65 Magnus Reigstad Osterøy   2003 68
10,47,91 Hector Breivik Ask   2009 57
10,53,38 Nora Bergan Osterøy   2004 7
10,53,74 Sakarias Breivik Ask   2007 56
10,54,12 Jan Olav Hilleren Ask   2008 60
10,57,20 Petter Simonsen Ikkje medl NFIF 1976 53
11,00,43 Daniel Bruvik Osterøy   1996 37
11,00,53 Gisle Raknes Osterøy   1970 59
11,07,49 Lars Olav Brattabø Fri   1973 52
11,11,73 Ronja Malene Indrearne Furevik Ask   2009 55
11,15,47 Torstein Olai Leiren Mastervik Osterøy   2003 69
11,15,59 Eirik Brattabø Fri   2008 30
11,16,42 Ingrid Brattabø Fri   2003 58
11,19,97 Haakon Lambert Gunby IL Fri   1966 54
11,35,58 Øystein Hanstveit Mjøsdalen   1963  
11,46,38 Magne Espelid Mjøsdalen   1964 29
11,57,98 Mirjam Mjelde Osterøy   1969 28
dnf Tore Hannisdal Osterøy   1969 13
             
3000M HEAT 3            
tid Namn   Klubb   f.år St. nr.
             
9,07,02 Dagfinn Gjerstad Osterøy   2006 42
9,11,38 Jonas Skjerven Mjøsdalen   2005 63
9,27,84 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus   2008 64
9,42,50 Vegard Trefall Osterøy   2006 67
9,44,35 Martin Kåstad Mjøsdalen   1990 62
9,53,35 Brage Hanstveit Mjøsdalen   2001 66
10,03,69 Henrik Revheim Ikkje medl. NFIF 1989 65
10,09,14 Daniel Bruvik Osterøy   1996 37
dns Remy Furevik Ask   1988 61

Barneløp

Heat 2

Heat 3

Heat 1

Runar Borge persa.  Høgdetreninga på Galhøgpiggen i sumar kom vel med.

Heat 2

Premie frå MX-Sport til Vigdis Gaupholm Reigstad og Dagfinn Gjerstad for raskaste tider på 3000m

Aktivitetar

Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai
24 mai