websida til løpet

Resultat 14.10.2023 barneløp 1 runde rundt Brakvatnet 2,6 km

tid       st.nr
1629 Venessa Vasiauskaite 201x 3
1505 Viktoria Vasiauskaite 2016 4
1256 Kajus Buinauskas 2012 5
1509 Matas Buinauskas 2014 6
1343 Lilly Aasheim 2012 7
1441 Vilde Fjellskålnes 2012 8

 

Resultat Halvmaraton og stafett 14.10.2023

270 Håvard Skogvoll 1972 Hestvikstranda IL Halvmaraton m/tidtaking Menn 01:35:37 1
273 Thomas Nilsen 1984 Mjøsdalen IL Halvmaraton m/tidtaking Menn 01:36:43 2
298 Gisle Raknes 1970 Valestrandsfossen Halvmaraton m/tidtaking Menn 01:37:30 3
299 Helge Lidtun 1984 Klubblaus Halvmaraton m/tidtaking Menn 01:43:12 4
274 Marit Iren Reigstad 1983 Stjørdals-Blink, IL, Halvmaraton m/tidtaking Kvinner 01:52:17 1
271 Arne Christian Landsvik 1972 Håvard Skogvolls Disipler Halvmaraton m/tidtaking Menn 01:57:02 5
272 Bjørnar Dragøy 1967 Equinor BIL Halvmaraton m/tidtaking Menn 01:59:46 6
297 Stian Haugen 1975 Løp Sammen Askøy Halvmaraton m/tidtaking Menn 02:49:10 7
 
91 Mjøsdalen Il x Idrett Halvmaraton stafett Stafett 01:12:36 1
92 Osterøy Il Friidrett I x Idrett Halvmaraton stafett Stafett 01:20:32 2
89 Lobas Porten x Bedrift Halvmaraton stafett Stafett 01:24:02 3
94 Vhfk G-16 x Idrett Halvmaraton stafett Stafett 01:29:47 4
93 Osterøy Il Friidrett Ii x Idrett Halvmaraton stafett Stafett 01:30:19 5
76 Gunnebo Anja Industrier x Bedrift Halvmaraton stafett Stafett 01:34:53 6
95 Elghufsarane Oil Skigruppa x Idrett Halvmaraton stafett Stafett 01:36:26 7
90 Lobas Solar x Bedrift Halvmaraton stafett Stafett 01:43:30 8
88 Nr1 Fitness Osterøy As x Bedrift Halvmaraton stafett Stafett 01:45:07 9
74 Arkoconsult x Bedrift Halvmaraton stafett Stafett 01:49:54 10
79 Olagarden All Star x Andre Halvmaraton stafett Stafett 01:53:10 11
740 Alf Kristian Helle 2002 Ingen Halvmaraton u/tidtaking
741 Linus Bjørke 2002 Arrows Sport Unit Halvmaraton u/tidtaking
742 Lisbeth Neu 1967 Ingen Halvmaraton u/tidtaking

Rundetider

        Tid 0.3 km 2.9 km 5.5 km 8.1 km 10.7 km 13.3 km 15.9 km 18.5 km Mål
270 Håvard Skogvoll Hestvikstranda IL M 01:35:37 00:01:22 00:12:14 11:33 11:45 11:56 12:07 11:59 11:59 12:04
273 Thomas Ilsen Mjøsdalen IL M 01:36:43 00:01:29 00:13:29 11:56 12:08 12:02 12:09 11:59 11:54 11:06
298 Gisle Raknes Valestrandsfossen M 01:37:30 00:01:28 00:13:29 11:56 12:08 12:02 12:10 11:59 11:53 11:53
299 Helge Lidtun Klubblaus M 01:43:12 00:01:28 00:13:28 11:55 12:11 12:12 12:45 13:10 13:37 13:54
274 Marit Iren Reigstad Stjørdals-Blink, IL, K 01:52:17 00:01:28 00:13:58 13:31 14:58 15:13 13:12 13:39 14:06 13:40
271 Arne Christian Landsvik Håvard Skogvolls Disipler M 01:57:02 00:01:35 00:15:32 14:19 14:36 14:25 14:19 14:40 14:45 14:26
272 Bjørnar Dragøy Equinor BIL M 01:59:46 00:01:29 00:13:44 13:14 13:54 14:48 15:05 16:32 16:18 16:11
297 Stian Haugen Løp Sammen Askøy M 02:49:10 00:01:41 00:19:21 18:59 20:22 20:43 21:21 22:08 22:28 23:48

Rundetider Stafettlag

          0.3 km 2.9 km 5.5 km 8.1 km_S 10.7 km 13.3 km 15.9 km 18.5 km mål
91 Mjøsdalen Il Idrett 1 01:12:36 00:00:57 08:20 09:20 09:28 09:01 08:22 09:30 09:18 08:20
91 Mjøsdalen Il Jonas Skjerven Jonas Skjerven Brage M Hanstveit Håvard M Kleppe Martin Kaastad Jonas Skjerven Brage M Hanstveit Håvard M Kleppe Jonas Skjerven
92 Osterøy Il Friidrett I Idrett 2 01:20:32 00:01:06 09:40 09:33 09:50 09:06 09:52 10:59 10:34 09:52
92 Osterøy Il Friidrett I Nora Bergan Nora Bergan Vegard H Trefall Nora Bergan Henrik Revheim Simon Sjerping Noah Raknes Simon Skjerping Torstein  L Mastervik
89 Lobas Porten Bedrift 3 01:24:02 00:01:03 09:17 11:04 09:24 11:25 09:26 12:13 09:32 10:38
89 Lobas Porten Daniel Daniel Jørn F Daniel Hanne Daniel Tor Magne Daniel Øystein
94 Vhfk G-16 Idrett 4 01:29:47 00:01:04 11:08 11:28 10:53 11:06 11:15 11:13 10:12 11:28
94 Vhfk G-16 Noah Ulriksen Noah Ulriksen Elias F Reigstad Morgesen Aa Fitjar Harerta Birkeland Petter Øksnes Johannes Raknes Elias Småland Eirik Halland
93 Osterøy Il Friidrett Ii Idrett 5 01:30:19 00:01:07 11:35 11:45 10:49 11:08 11:49 11:31 11:09 09:26
93 Osterøy Il Friidrett Ii Sander S Hopsdal Sander S Hopsdal Sondre H Trefall Tore Hannisdal Mirjam Mjelde Anne Lise L Mastervik Tore Hanisdal Mirjam Mjelde Henrik Revheim
76 Gunnebo Anja Industrier Bedrift 6 01:34:53 00:01:20 11:23 11:06 10:21 13:18 12:15 13:28 11:36 10:06
76 Gunnebo Anja Industrier Mantas Buinauskas Mantas Buinauskas Henrik T Vestheim Aurimas Vasiliamskas Stian Rosnes Mats Hannisdal Petter Ulriksen Jens W Jensen Aurimas Vasiliamskas
95 Elghufsarane Oil Skigruppa Idrett 7 01:36:26 00:01:06 10:20 11:36 12:05 11:50 14:47 11:30 11:25 11:47
95 Elghufsarane Oil Skigruppa Elias Mostraum Elias Mostraum Marie Mostraum Thomas Fjellskålnes Mari Hammer Mari T Røsland Magrethe Fjellskålnes Svein Daltveit Ståle Daltveit
90 Lobas Solar Bedrift 8 01:43:30 00:01:30 14:20 12:45 12:25 13:40 13:34 11:13 14:00 10:03
90 Lobas Solar Kurt Vatle Kurt Vatle Roald Martinsen Yngve Jørn Espen Mjøs Tarjei Jørn J Daniel
88 Nr1 Fitness Osterøy As Bedrift 9 01:45:07 00:01:17 11:18 14:01 10:43 11:17 15:35 15:46 13:56 11:14
88 Nr1 Fitness Osterøy As Victoria M Hanstveit Victoria M Hanstveit Harald Heradstveit Frode Langhelle Victoria M Hanstveit Karin R Tolonen Sara Mostrøm Lisa Mostrøm Karoline Loftås
74 Arkoconsult Bedrift 10 01:49:54 00:01:27 13:22 13:19 13:27 18:10 10:22 13:19 10:43 15:45
74 Arkoconsult Ove Håland Ove Håland Ane N Rolland Pål Kjetil Tufta Emil Tufta Kasper Håland Kasper Håland Stine Helland Linda Håland
79 Olagarden All Star Andre 11 01:53:10 00:01:28 12:30 13:30 14:59 15:12 13:08 18:29 12:41 11:13
79 Olagarden All Star Marit Iren Reigstad Marit Iren Reigstad Lillian Reigstad Lars M Landro Tone Landro Skuibb Tormod Reigstad Grete Olsnes Arne Reigstad Markmanrud

 

Aktivitetar

02 mar
03 mar
24 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar