BERGAN BYGG Brakvatnet Halvmaraton (16. gang) 15. oktober 2022

xxxxx

link til websida for løpet.     Resultat på eqtiming   

Resultat 15.10.2022 

Victoria Mjelde Hanstveit Mjøsdalen IL 01:41:44 431
         
Martin Kåstad Mjøsdalen IL / Team Batti 01:27:28 433
Per Ole Mostrøm Osterøy IL 01:40:36 432
Simon Skjerping xxxxxx 01:41:31 435
Kjetil Monstad Osterøy IL 01:42:55 434
Helge Lidtun HAUS 02:03:36 436
         
Osterøy Friidrett Elite   Idrettslag 01:13:52 75
Mjøsdalen Formel 1   Idrettslag 01:19:15 73
Elghufsarane Oil Skigruppa   Idrettslag 01:43:25 85
Osterøy Il Fotball J-15   Idrettslag 01:49:22 86
         
Lobas Blå   Bedrift 01:21:40 78
Endevendarane Thunestvedt   Bedrift 01:32:24 80
Bergan Bygg   Bedrift 01:35:25 84
Lerøy Fossen As   Bedrift 01:36:58 72
Lobas Grøn   Bedrift 01:41:36 77
K Lerøy Metallindustri As   Bedrift 01:46:06 71
Vevle Mek. Verkstad As   Bedrift 01:46:44 87
Nr1 Fitnes Osterøy As   Bedrift 01:48:30 82
         
Kortabuksene   Andre 01:36:25 81
Team 3g Langhelle   Andre 02:04:37 83

Resultat barneløp

tid       st.nr
         
2141 Amira Dakduka Setre 2015 9
2027 Celina Aagesen Fitjar 2009 3
1547 Ingrid Arnesen Mostrøm 2009 5
1249 Kasper Borgstein Sandal 2012 1
2344 Lars Tysse- Røsland 2017 14
1429 Lilly Sofia Småland Solberg 2013 15
1522 Lilly Aasheim Solstad 2012 2
1456 Linnea Bernes-Setre 2010 8
2052 Linnea Evensen Reigstad 2013 7
2844 Luna Burkeland Bysheim 2012 16
2028 Malin Lone Hansen 2011 17
1728 Marie Evensen Reigstad 2010 6
1727 Sara Daltveit 2010 4
1339 Sondre Høylo Trefall 2009 13
2122 Susanna Bernes-Setre 2015 10
1621 Torvald Reigstad 2012 12
1430 Vilde Fjellskålnes 2012 11

Barneløpet

Lobas Blå vinnar av bedriftsklassen på 1,21,40

I halvmaraton vann Victoria Mjelde Hanstveit og Martin Kåstad på 1,41,44 og 1,27,28

I klassen for Idrettslag var det Osterøy IL/Friidrett som sprang på 1,13,52

Rundetider halvmaraton

St. nr.       Sluttid runde 0 runde 1 runde 2 runde 3 runde 4 runde 5 runde 6 runde 7 runde 8
                           
431 Victoria Mjelde Hanstveit Mjøsdalen IL 01:41:44 01:24 11:43 12:08 12:28 12:34 12:43 12:58 13:00 12:46
                           
433 Martin Kåstad Mjøsdalen IL / Team Batti 01:27:28 01:14 10:27 10:44 10:52 10:56 10:56 10:49 10:54 10:36
432 Per Ole Mostrøm Osterøy IL 01:40:36 01:24 11:43 12:04 12:30 12:35 12:41 12:57 12:49 11:53
435 Simon Skjerping xxxxx 01:41:31 01:22 11:21 11:48 12:15 12:46 12:56 12:48 13:30 12:45
434 Kjetil Monstad Osterøy IL 01:42:55 01:26 12:04 12:32 12:41 12:44 13:00 12:48 13:02 12:38
436 Helge Lidtun HAUS 02:03:36 01:27 12:37 13:09 13:14 13:48 14:32 15:09 17:33 22:07

Rundetider halvmaraton stafett   (lagoppstilling med navn)

St nr     Sluttid runde 0 runde 1 runde 2 runde 3 runde 4 runde 5 runde 6 runde 7 runde 8
                         
78 Lobas Blå Bedrift 01:21:40 01:03 08:38 09:48 11:05 11:19 09:17 09:40 10:10 10:40
80 Endevendarane Thunestvedt Bedrift 01:32:24 01:06 10:45 10:40 12:52 12:16 10:15 11:03 11:46 11:41
84 Bergan Bygg Bedrift 01:35:25 01:03 09:58 14:19 09:52 12:33 09:59 11:53 12:08 13:40
72 Lerøy Fossen As Bedrift 01:36:58 01:03 12:10 10:30 12:42 13:03 12:15 10:49 13:37 10:49
77 Lobas Grøn Bedrift 01:41:36 01:24 12:47 12:21 13:10 13:50 12:44 09:26 13:41 12:13
71 K Lerøy Metallindustri As Bedrift 01:46:06 01:25 14:09 10:41 15:28 10:48 13:40 12:34 15:06 12:15
87 Vevle Mek. Verkstad As Bedrift 01:46:44 01:09 11:38 14:16 14:00 18:39 10:28 12:13 12:11 12:10
82 Nr1 Fitnes Osterøy As Bedrift 01:48:30 01:24 11:44 11:55 12:31 16:15 13:31 15:22 14:41 11:07
                         
75 Osterøy Friidrett Elite Idrettslag 01:13:52 01:00 09:00 08:34 09:16 09:09 08:37 09:05 09:05 10:06
73 Mjøsdalen Formel 1 Idrettslag 01:19:15 01:02 08:22 10:29 11:08 08:34 09:22 12:02 08:34 09:42
85 Elghufsarane Oil Skigruppa Idrettslag 01:43:25 01:16 12:09 14:24 14:23 12:22 14:15 10:00 12:59 11:37
86 Osterøy Il Fotball J-15 Idrettslag 01:49:22 01:19 13:26 14:26 13:41 13:06 13:30 15:30 12:54 11:30
                         
81 Kortabuksene Andre 01:36:25 01:25 11:50 11:55 10:43 15:16 10:30 12:20 12:17 10:09
83 Team 3g Langhelle Andre 02:04:37 01:18 12:11 17:28 18:31 17:47 15:12 15:50 14:30 11:50

Mathias Hagenes med nok eit speakaroppdrag

Utsikt badeplassen og mål og vekslingsområde

x

x

x

x

Vegard Høylo Trefall. Han var uheldig og sprang feil tidlegare i løypa. Ny sjangse med løp rundt Brakvatnet er 5. november kl. 12.00 då er det første løp i Arkoconsult vinterkarusell med 1 eller 2 rundar rundt Brakvatnet.

Lilly Aasheim Solstad

Sara Daltveit og Marie Evensen Reigstad

Fleire av bedriftslaga hadde sine heiarar rundt i løypa.

Magnus Gjerstad og Jonas Skjerven på 1 runde.  Dagens 3 raskaste rundetider hadde Jonas Skjerven med 8,22  8,34 og 8,34. Magnus si rundetid 8,37.  Elles hadde  Dagfinn Gjerstad rundetid på 8,34

x

x

x

Martin Kåstad vinnar halvmaraton på 1,27,28

Flott innsats av Osterøy fotball Jenter-15

Maren Nordås Øvsthus vekslar til Jonas Skjerven som legg ut på sin 2. etappe

x

Gjert og Helge Brandsdal vekslar

Victoria Mjelde Hanstveit vinnar av halvmaraton med 1,41,44

x

Per Ole Mostrøm føre Victoria Mjelde Hanstveit

Elghufsarane til Osterøy IL ski

3G Langhelle samla troppane når Frode Langhelle  spring til mål på 8. og siste etappe.

3 G Langhelle utfordrar både fleire G lag til neste år.  (G=generasjon)

Aktivitetar

Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai
24 mai