Coronaløp 6. juni 2020. Arkoconsult Brakvatnet rundt sumarkarusell løp 2

51 med på det 2. løpet i sumarkarusellen.

Resultat m.m. for dei enkelte coronaløpa vert lagt inn i eigne faner i xlsx ark    løypekart med foto  

link til alle resultat     Arkoconsult sumarkarusell         weboppslag om løpet 9. mai 2020

Neste løp i Arkoconsult sumarkarusell vert lørdag 4. juli kl. 13-1400   og lørdag 1. august kl. 1300-1400

For å imøtekoma Coronareglar var det intervallstartar som gjekk over 2 timar.

Resultat.  51 deltakarar + 15 grader stille lettskya.  Det vart og trekt ut fleire premiar frå Arcoconsult    

fleire foto lenger nede

tid 1 runde 2595m         startid mål start nr      
                     
1040 Karoline Loftås 1991 k 11 2140 27      
1049 Victoria M Hanstveit 1992 k 15 2549 479      
1108 Mirjam Mjelde 1969 k 11 2208 35      
1140 Johanna Aakre Høgli 2003 k 1.16 1.27.40 827      
1247 Ragnhild Balsvik 1968 k 0 1247 15      
1251 Malin   Edvardsdal 2007 k 0 1251 475      
1301 Margrethe Fjellskålnes 2007 k 5 1801 22      
1352 Margrete Stordal 1980 k 1.16 1.29.52 87      
1507 Kristin Brattabø 2011 k 0 1507 167      
1508 Ida Malena Småland Solberg 2007 k 0 1508 474      
1508 Stine Helland 2007 k 0 1508 478      
1540 Mari Hammer 2010 k 0 1540 165      
1540 Ann Marit Hammer 1975 k 0 1540 186      
1542 Marilen L Hanstveit 1982 k 19 3442 492      
1603 Sandra Evensen Reigstad 2008 k 15 3103 484      
1631 Mailen S Fotland 2003 k 1.16 1.32.31 828      
1725 Vilde Victoria S Røskeland 2012 k 38 5525 498      
1733 Heidi  Daltveit 2007 k 5 2233 16      
1758 Safira Thomsen 2007 k 15 3258 491      
1816 Marie Evensen Reigstad 2010 k 15 3316 486      
1816 Malin Lone Hansen 2011 k 15 3316 487      
1930 Linea Evensen Reigstad 2013 k 15 3430 488      
1933 Maren Evensen Reigstad 1983 k 15 3433 489      
                     
912 Dagfinn Gjerstad 2006 m 15 2412 237      
913 Kjetil Stokke 1991 m 15 2413 495      
954 Aslak Monstad 2004 m 15 2454 217      
1014 Tore Hannisdal 1969 m 0 1014 36      
1104 Toralf Tufta 1969 m 5 1604 477      
1137 Jonas Myking 2004 m 5 1637 23      
1220 Rayner Nygård 1982 m 38 5020 497      
1239 Bjarte Lohne 1966 m 15 2739 496      
1249 Brage Simmenes 2007 m 1.21 1.33.49 39      
1250 Svein Daltveit 2010 m 5 1750 25      
1301 Ståle Daltveit 1975 m 5 1801 168      
1349 Magnus  Stordal 2009 m 1.16 1.29.49 81      
1423 Eirik Brattabø 2008 m 5 1923 483      
1434 Trym Simmenes 2011 m 1.21 1.35.34 96      
1434 Terje Simmenes 1973 m 1.21 1.35.34 472      
1601 Emil Tufta 2011 m 19 3501 493      
1605 Ole Andre Evensen Reigstad 1976 m 15 3105 490      
1619 Olliver Hanstveit Nygard 2010 m 19 3519 494      
1649 Knut Erik Reigstad 1985 m 38 5449 64      
1726 Thomas Andre Røskeland 1981 m 38 5526 499      
1848 Nils T  Reigstad 1950 m 38 5648 70      
                     
tid 2 runde 5,2 km         startid mål R1 mål R2 1. runde 2. runde start nr
                     
2023R Ingrid Brattabø 2003 k 11 2059 3123 959 1024 46
2417 Marie Mostraum 2004 k 11 2226 3517 1126 1251 48
                     
1922 Sondre Brattabø 2005 m 11 2042 3022 942 940 43
1936 Sondre Myking 2004 m 11 2049 3036 949 947 40
2002 Per Ole Mostrøm 1985 m 11 2049 3101 949 1012 33
2153 Johnny Mostraum 1969 m 11 2140 3253 1040 1113 49
2254 Lars B Reigstad 1991 m 11 2155 3354 1055 1159 50

Osterøy IL/Skigruppa klar for innsats

Startgruppe 1

Startgruppe 2

Startgruppe 4

Startgruppe 5

x

Dagfinn Gjerstad (14 år) imponerande 9,12.  Veteranen Kjetil Stokke 9,13

Startgruppe 6

x

Vidar og Helga

Startgruppe 7

Startgruppe 8

Aktivitetar

10 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai