Idrettsleikar 2016 avslutta med rekruttstevne 12.8.

Resultat Banestevne Osterøy 2016   resultat er  lagt ut. Resultat også nedanfor

40 m for dei aller yngste

600m

600m

Res. Fornavn Etternavn Født Øving vind heat/ vekt evt. lag klasse
                 
u.t.? Thomas Fjellskålnes 2010 40m   1 Mjøsdalen G-rekr
u.t.? Sebastian Flatås 2008 40m   1 Osterøy G-rekr
u.t.? Jonas Myking 2008 40m   1 Osterøy G-rekr
u.t.? Noah   Olsen 2009 40m   1 Osterøy G-rekr
u.t.? Vegard R Yndesdal 2008 40m   1 Osterøy G-rekr
8,85 Monica Tvedt Tepstad 2007 40m -1,1 2 Osterøy J-rekr
8,45 Rune Johanson-Fjellskålnes 2007 40m -1,1 2 Osterøy G-rekr
8,67 Eirik Reigstad 2007 40m -1,1 2 Osterøy G-rekr
8,25 Brage Simmenes 2007 40m -1,1 2 Gneist G-rekr
8,24 Emma Fjellskålnes 2008 40m -1,1 2 Mjøsdalen J-rekr
                 
14,92 Even S Bruvik 2005 80m -1,1 1 Osterøy G-11
14,34 Jonas Bruvik 2005 80m -1,1 1 Osterøy G-11
16,32 Dagfinn Gjerstad 2006 80m -1,1 1 Osterøy G-10
12,03 Malin Ysland Moldestad 2004 80m -1,1 1 Førde J-12
13,63 Linnea Botnen 2005 80m -1,1 1 Førde J-11
19,73 Eivin Nordstrand Tysse 2006 80m -1,1 1 Osterøy G-10
14,62 Ulrik Holmelid Elvik 2004 80m -2,1 2 Osterøy G-12
15,18 Aslak Monstad 2004 80m -2,1 2 Osterøy G-12
15,96 Vetle Rosnes Vambeseth 2005 80m -2,1 2 Osterøy G-11
14,43 Paloma Rosa Grøndal 2005 80m -2,1 2 Osterøy J-11
16,29 Ingeborg Lone 2005 80m -2,1 2 Mjøsdalen J-11
15,22 Maren Nordås Øvsthus 2005 80m -2,1 2 Mjøsdalen J-11
13,17 Daniel Hanstveit   2003 80m -1,2 3 Mjøsdalen G-13
16,79 Charlotte Flatås 2004 80m -1,2 3 Osterøy J-12
16,87 Laura Gjerstad Hagebø 2004 80m -1,2 3 Mjøsdalen J-12
14,50 Anna Hanstveit   2004 80m -1,2 3 Mjøsdalen J-12
14,56 Emma Hanstveit   2004 80m -1,2 3 Mjøsdalen J-12
16,62 Heidi Simmenes 2004 80m -1,2 3 Gneist J-12
                 
2,49,08 Ulrik Holmelid Elvik 2004 600m   2 Osterøy G-12
2,47,41 Even S Bruvik 2005 600m   2 Osterøy G-11
2,19,51 Jonas Bruvik 2005 600m   2 Osterøy G-11
2,55,02 Dagfinn Gjerstad 2006 600m   2 Osterøy G-10
2,03,74 Daniel Hanstveit   2003 600m   2 Mjøsdalen G-13
2,20,63 Aslak Monstad 2004 600m   2 Osterøy G-12
2,49,04 Brage Simmenes 2007 600m   2 Gneist G-rekr
2,58,56 Charlotte Flatås 2004 600m   1 Osterøy J-12
2,58,56 Ingeborg Lone 2005 600m   1 Mjøsdalen J-11
2,58,76 Monica Tvedt Tepstad 2007 600m   1 Osterøy J-rekr
2,22,37 Maren Nordås Øvsthus 2005 600m   1 Mjøsdalen J-11
2,23,42 Paloma Rosa Grøndal 2005 600m   1 Osterøy J-11
2,18,46 Linnea Botnen 2005 600m   1 Førde J-11
2,23,58 Malin Ysland Moldestad 2004 600m   1 Førde J-12
2,05,86 Anna Hanstveit   2004 600m   1 Mjøsdalen J-12
2,05,91 Emma Hanstveit   2004 600m   1 Mjøsdalen J-12
2,50,52 Laura Gjerstad Hagebø 2004 600m   1 Mjøsdalen J-12
2,50,56 Heidi Simmenes 2004 600m   1 Gneist J-12
                 
2,22 Even S Bruvik 2005 lengde ss 0   Osterøy G-11
2,45 Jonas Bruvik 2005 lengde ss 0   Osterøy G-11
3,00 Ulrik Holmelid Elvik 2004 lengde ss 0   Osterøy G-12
1,65 Thomas Fjellskålnes 2010 lengde ss 0   Mjøsdalen G-rekr
1,77 Sebastian Flatås 2008 lengde ss 0   Osterøy G-rekr
2,38 Dagfinn Gjerstad 2006 lengde ss 0   Osterøy G-10
3,71 Daniel Hanstveit   2003 lengde ss 0   Mjøsdalen G-13
2,07 Rune Johanson-Fjellskålnes 2007 lengde ss 0   Osterøy G-rekr
2,83 Aslak Monstad 2004 lengde ss 0   Osterøy G-12
1,65 Jonas Myking 2008 lengde ss 0   Osterøy G-rekr
2,02 Noah   Olsen 2009 lengde ss 0,2   Osterøy G-rekr
1,70 Eirik Reigstad 2007 lengde ss 0   Osterøy G-rekr
2,12 Brage Simmenes 2007 lengde ss 0   Gneist G-rekr
0,00 Eivin Nordstrand Tysse 2006 lengde ss     Osterøy G-10
2,22 Vetle Rosnes Vambeseth 2005 lengde ss 0   Osterøy G-11
1,80 Vegard R Yndesdal 2008 lengde ss -0,7   Osterøy G-rekr
2,17 Emma Fjellskålnes 2008 lengde ss -1,5   Mjøsdalen J-rekr
2,81 Charlotte Flatås 2004 lengde ss -0,5   Osterøy J-12
2,46 Paloma Rosa Grøndal 2005 lengde ss -0,1   Osterøy J-11
1,87 Laura Gjerstad Hagebø 2004 lengde ss 0   Mjøsdalen J-12
2,83 Anna Hanstveit   2004 lengde ss -0,6   Mjøsdalen J-12
2,77 Emma Hanstveit   2004 lengde ss -0,1   Mjøsdalen J-12
1,79 Ingeborg Lone 2005 lengde ss -1,3   Mjøsdalen J-11
1,80 Heidi Simmenes 2004 lengde ss -1   Gneist J-12
1,46 Monica Tvedt Tepstad 2007 lengde ss -0,8   Osterøy J-rekr
2,87 Maren Nordås Øvsthus 2005 lengde ss 0   Mjøsdalen J-11
2,11 Iver Haddal 2004 lengde ss 0   x G-12
                 
4,97 Even S Bruvik 2005 kule   2kg Osterøy G-11
6,15 Jonas Bruvik 2005 kule   2kg Osterøy G-11
5,36 Ulrik Holmelid Elvik 2004 kule   3kg Osterøy G-12
2,84 Thomas Fjellskålnes 2010 kule   2kg Mjøsdalen G-rekr
3,82 Sebastian Flatås 2008 kule   2kg Osterøy G-rekr
4,06 Dagfinn Gjerstad 2006 kule   2kg Osterøy G-10
5,53 Daniel Hanstveit   2003 kule   3kg Mjøsdalen G-13
4,54 Rune Johanson-Fjellskålnes 2007 kule   2kg Osterøy G-rekr
5,93 Aslak Monstad 2004 kule   3kg Osterøy G-12
3,82 Jonas Myking 2008 kule   2kg Osterøy G-rekr
2,09 Noah   Olsen 2009 kule   2kg Osterøy G-rekr
2,69 Eirik Reigstad 2007 kule   2kg Osterøy G-rekr
3,15 Brage Simmenes 2007 kule   2kg Gneist G-rekr
5,70 Vetle Rosnes Vambeseth 2005 kule   2kg Osterøy G-11
4,07 Vegard R Yndesdal 2008 kule   2kg Osterøy G-rekr
4,41 Iver Haddal 2004 kule   3kg x G-12
3,61 Emma Fjellskålnes 2008 kule   2kg Mjøsdalen J-rekr
4,15 Charlotte Flatås 2004 kule   2kg Osterøy J-12
5,05 Paloma Rosa Grøndal 2005 kule   2kg Osterøy J-11
3,89 Laura Gjerstad Hagebø 2004 kule   2kg Mjøsdalen J-12
3,03 Anna Hanstveit   2004 kule   2kg Mjøsdalen J-12
3,07 Emma Hanstveit   2004 kule   2kg Mjøsdalen J-12
3,62 Ingeborg Lone 2005 kule   2kg Mjøsdalen J-11
4,25 Heidi Simmenes 2004 kule   2kg Gneist J-12
3,48 Monica Tvedt Tepstad 2007 kule   2kg Osterøy J-rekr
4,10 Maren Nordås Øvsthus 2005 kule   2kg Mjøsdalen J-11

Aktivitetar

10 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai