Framolekene Fana Stadion 2. – 5. juni 2016

5.6. Nok eit løp over 1000poeng av Frank Odin og sølv på 100m med 12,30(+1,1).   4.6. Marie Mostraum J12 gull på 600m med 1,47,41.    3.6. Frank Odin  Niyokindi G14  gull 200m på 24,56(w?) Aldersrekord Osterøy (tidlegare Markus Loftås 24,88)

Arrangør link       Resultater 2016      

656 Even Mathisen G-8 f09

4.6. 60 m 12,58 (w?)

4.6.  Lengde ss  2,08 (w?)

657 Frank Odin Mahoro Niyokindi G-14

5.6. 100 m sølv med 12,30 (+1,1) 1008 poeng

3.6. 200 m gull 24,56 (w?)  1020p   Aldersrekord Osterøy (tidlegare Markus Loftås 24,88)

4.6.  60 m sølv  7,78 (-0,1)

658 Fredrik Strand Blichfeldt G-14

4.6. 60 m nr. 13   9,08  (-1,1)

4.6.  Lengde nr. 6    4,06 (-0,7)

3.6.  Tresteg  6. plass  9,68 (+0,1)

659 Frida Loftås J-15

5.6. 100 m DNS

3.6. 200 m  DNS?

5.6. Lengde DNS

660 Ida Knutsdatter Mathisen J-9

4.6.  60 m   12,53 (-1,1)

4.6.  Lengde ss   2,29

661 Ingrid Feidje Mjelde J-10

5.6. 40 m DNS?

4.6. 60 m DNS?

4.6. Kule 2 kg DNS

5.6. Lengde

662 Ingvild Bergan Martinsen J-15

5.6. 100 m

5.6. Lengde  nr. 5 med 4,55 (+0.8)

3.6. Tresteg sølv 10,24 (-0,2)

810 Kjetil Monstad MS f.73  (MV40-44)   facebook foto

5.6. nr. 15 på 3000m med 9,44,54

663 Kjetil Stokke MS f91

3.6. 200 m DNS

5.6. Diskos DNS

2.6. Spyd 800   DNS

664 Magnus Reigstad G-13

3.6. 200 m sølv 26,70 (+0,6)

665 Margarita Solberg J-15

5.6. 100 m nr. på 13,09 (+3,0)

3.6.  200 m  DNS?

5.6. Lengde nr. 4 med 4,76 (+0,4)

666 Marianne Feidje Mjelde J-15

5.6. 100 m  DNS?

3.6.  200 m  DNS?

3.6.  800 m  DNS?

4.6. Kule 3 kg   sølv 9,79

5.6. Lengde nr. 9 med 4,18 (+2,1)  4,07 (-0,5)

667 Marie Mostraum J-12

4.6.  600 m  gull  1.47,41

668 Martin Kåstad MS f.90

5.6. 100 m nr. 5 med 11,06 (+2,1)

5.6. 400 m sølv på 48,73

669 Sondre Kåstad MS f.96

5.6. 100 m DNS?

4.6. (3.6.)  200 m  DNS ?

5.6. 400 m DNS

670 Tiril Loftås J-13  (facebook foto) bronse i tresteg

5.6. 100 m nr. 11 med 14,52 (+0,3)

4.6.  60 m  nr. 10   9,08  (-2,5)

4.6. Lengde DNS?

3.6. Tresteg ss bronse 9,43 (w?)

671  Tord Hetlevik G-16 (rett klasse)

5.6. 100 m nr. 13 med 13,88 (+1,8)

4.6. 60 m  nr. 8   8,71 (-0,4)

672 Trygve Feidje Mjelde MS f.94

5.6. 400 m nr. 8 på 51,44

Aktivitetar

18 feb
Valestrandsmarka Rundt
Furubakken idrettsplass
23 feb