Valestrandsmarka Rundt 1. løp 8. april 2016

Vinnartider: Josef Zygmuntowicz 15,46 og Mirjam Mjelde  20,52

Vinnartider: Josef Zygmuntowicz 15,46 og Mirjam Mjelde  20,52

Stille, klart og + 7 grader.

Trimløp/marsj (4400 m) med start og mål  på Furubakken idr. plass, Valestrandsfossen .   plakat 2016    

Påmelding ved start. Startpengar kr. 30,-. (ikkje lisenspliktig når startpengar er under kr. 50,-).  

Start for løp (april-sept.): Ģgåandeģ kl. 1915.  hovedfelt med tidtaking kl.1930. Tida i gåfeltet vert registrert med 30 minutt eller meir. 

alle  Resultat 2016  resultat for dagens  lagt ut. sjå og lenger nede.   kontaktperson: Vidar Simmenes 91322643  vidsimm@online.no

websida til  Valestrandsmarka rundt   Neste løp 22. april.   Støtta av  ARKOCONSULT

Startfelt «gåande» kl. 19.15.   Desse har det mindre travelt og får tid 30,00 og meir.

x

x

x

 

 

Poeng 2016

 

 

Sum løp

Pers

 

 

 

 

 

 

 

2052

 

7

Mirjam

Mjelde

27

2028

2215

p

5

Marthe

Slettebakken

2

2215

2316

p

4

Veronica

Håland

3

2316

2409

p

3

Ane

Hanisdal

2

2409

2614

 

2

Mailen S

Fotland

34

2315

2741

 

1

Randi

Kleppe

343

2045

3000

p

 

Lise

Trohjell

1

3000

3000

 

 

Liv

Simmenes

374

1916

3043

p

 

Ane Bjordal

Vatne

2

3043

3044

 

 

Elna

Haugen

133

2005

3422

 

 

Marit V

Edvardsdal

181

2841

4049

 

 

Sandra Evensen

Reigstad

3

3350

4051

 

 

Maren Evensen

Reigstad

3

3350

4821

 

 

Kari

Stamnes

332

2322

 

 

 

 

 

 

 

1546

 

7

Jozef

Zygmuntowicz

31

1508

1623

 

5

Sigbjørn

Reigstad

237

1457

1637

p

4

Mussie

Oukbe

1

1637

1644

 

3

Martin

Erdal

3

1613

1655

 

2

Håkon Bru

Reigstad

55

1613

1704

1

Baard

Raknes

19

1558

1708

 

 

Harald

Olsnes

9

1543

1714

p

 

Inge Magne

Hauståker

1

1714

1743

 

 

Jan Roar

Solberg

148

1445

1810

p

 

Odd Halvor

Mosevoll

5

1810

1826

 

 

Tarjei

Raniseth

91

1603

1843

p

 

Beletse Kidane

Hakelom

1

1843

1844

 

 

Bjørn Helge

Kleppe

2

1813

1908

p

 

Kurt

Vatle

18

1908

1931

 

 

Gisle

Fotland

37

1651

2004

p

 

Tord

Hetlevik

1

2004

2005

 

 

Richard

Berthelsen

11

2000

2041

p

 

Morten

Sagen

4

2041

2115

 

 

Petter Henning

Sæbø

205

1627

2118

 

 

Tarjei

Elvik

173

1636

2121

 

 

Odd Magne

Gjerstad

18

1949

2136

p

 

Dagfinn

Trohjell

1

2136

2147

 

 

Oddvar

Sæterdal

5

2028

2148

 

 

Noa Birkeland

Raknes

12

2125

2234

p

 

Jonas

Zahl

2

2234

2253

p

 

Aslak

Monstad

5

2253

2315

 

 

Per Ole

Mostrøm

84

1551

2409

 

 

Tore

Hannisdal

33

1655

2412

 

 

Tor Bjarte

Reigstad

203

1500

2614

 

 

Øyvind S

Fotland

52

2112

2658

p

 

Daniel-Rebnor

Johnsen

4

2658

3000

 

 

Bartlomiej

Zygmuntowicz

10

2322

3000

 

 

Geir

Kleppe

217

1808

3000

 

 

Jakob S

Bjordal

10

3000

3000

 

 

Karl J

Reigstad

280

1506

3000

 

 

Toralf

Tufta

29

1749

3100

 

 

Vidar

Simmenes

371

1532

3108

 

 

Oliver

Strøzak

2

3007

3226

 

 

Roald

Rosnes

262

2115

3403

 

 

Nils Tørres

Reigstad

163

2441

4025

 

 

Tormod

Daltveit

39

2053

4051

p

 

Sebastian

Daltveit

1

4051

Aktivitetar

03 mar
05 mar
07 mar
10 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar