Fristafetten 6. april 2016

Sølvmedalje til Osterøy sine lag i Miks 11-17 og Veteran.

Sølvmedalje til Osterøy sine lag i Miks 11-17 og Veteran.

arrangørlink.    Arrangør Bilder og resultater fra Fristafetten 2016    Osterøy Fristafetten 2015 

RESULTAT FRISTAFETTEN 2016 ARNA IDRETTSPARK

Rekrutter 1 Heat

1)il Fri 1.lag 1,48,28, 2)Fana 1.lag 2,12,58 3) Fana 2.lag 2,01,06 4) Fyllingen IL 1.lag 1,58,14 5)IL Norna Salhus 1.lag 2,00,21, 6) Osterøy IL 1 lag 2,01,21 7.) IL Gneist 1.lag 1,44,33

Rekrutt 2 Heat

1) Osterøy IL 2 lag 1,56,57 2) IL Gneist 2. lag 1,45,71 3.) IL FRI 2.lag 2,10,57 4.) IL Norna Salhus 2. lag 1,39,78 5) Fyllingen IL 2 lag 2,06,17

Rekrutt 3 Heat

1) Fana IL 3 lag 2,12,11 2) Fana IL 4 lag 2,09,88 3) Fyllingen IL 3 lag 2,04,62, 4) IL Norna Salhus 3 lag 2,07,59 5) Osterøy IL 3 lag 2,15,24 6) IL FRI 3 lag 2,19,64 7) IL Gneist 3 lag 2,13,11 8) Fana IL 5 lag 2,07,30 9) Fana IL 6 lag 2,01,34

Rekrutt 4 Heat

1) Mjøsdalen IL 1,50,97, 2) FIL AKS77 1lag 1,44,42, 3) IL Bjarg 1 lag 1,56,74, 4) IL Gneist 4 lag 2,11,84 5) IL FRI 4 lag 1,56,92 6) Fana IL 7 lag 2,13,88 8) IL Fana IL 8 lag 2,17,51

Rekrutt 5 Heat

1) Fana IL 10 lag DNF, 2) IL Bjarg 2 lag 1,59,03, 3) T&IF Viking 1,54,62 4) IL Fri 5 lag 2,29,86, 5) IL FRI 6 lag 2,23,47 6) Fana IL 9 lag 2,11,07

Jenter 11-14 år

1) IL Fana 1 lag 5,49,39 2) IL Gneist 1 lag 6,00,02, 3) IL FRI 6,05,57, 4) IL Gneist 2 lag 6,07,99, 5) Osterøy IL 6,09,26, 6) Fana IL 2 lag 6,13,25, 7) Il Norna Salhun 6,18,68, 8) T & IL Hovding 6,23,68, 9) Fana IL 3 lag 6,25,55 10) Mjøsdalen IL 6,27,94, 11) IL Bjarg 6,28,79 FIL AKS 77 DNS

Gutar 11-14 år

1)IL Gneist 5,35,22, 2) Fana IL 1 lag 5,38,04, 3) IL Norna Salhus 5,41,05, 4) Fana IL 2 lag 5,56,09 5) FIL AKS 77 5,56,81, 6) Fyllingen IL 5,57,65, 7) IL FRI 5,57,81, 8) T&IF Viking 6,04,56 9) Osterøy IL 6,08,80 Mjøsdalen DNS

Miks 11-17 år

1) T&IL Viking 1 lag 5,45,20, 2) Osterøy IL 5,53,89, 3) IL FRI 6,04,09 , 4) T& IF Viking 3 lag 6,04,98 5) IL Bjarg 6,06,04 6) Mjøsdalen IL 6,06,30 7) T &IF Viking 2 lag 6,19,54, utenfor/konkurranse T & IL Hovding 5,53,18

Miks 11-14 år

1) IL Gneist 1 lag 5,42,03 2) IL FRI 5,45,15, 3) Fana IL 1 lag 5,49,83 4) Fana IL 2 lag 5,52,37 5) IL Gneist 2 lag 6,17,05 6) IL Gneist 3 lag 6,28,08

Kvinner Junior

1) IL Norna Salhus 11,49,01 2) Il Gneist 12,04,62 3) Il FRI 12,49,91 4) FIL AKS 77 12,56,10 5) Osterøy IL 13,16,01

Kvinner Senior

1) Gular 1 lag 11,26,19 2) Gular 2 lag 12,02,77 3) IL Varegg 13,21,49 4) Gular 3 lag DNF

Kvinner veteran

1) IL FRI 13,23,69 2) IL Varegg 13,24,20

Kvinner Bedrift

1) HSI 1 lag 12,59,33 2) Bergenslærerne 13,53,78 3) HSI 2 lag 15,21,67

Kvinner Bedrift Veteran

1)Bergen Kommune Team Lone 16,51,25

Menn Veteran

1) IL FRI 10,48,13 2) Osterøy IL 11,02,08 3) Ask Friidrett 11,12,20 4) FIL AKS 77 11,15,83 5) IL Varegg 1 lag 11,46,35 6) Fana IL 12,22,57 7) IL Varegg 2 lag 12,52,82

Menn Super veteran 45+

1) IL Varegg 12,06,11 2) Ask Friidrett 13,11,56

Menn Super Veteran 60+

1) IL FRI 15,11,61 2) T&IL Hovding/Bekkalokket 16,42,57

Menn Bedrift

1)HSI 13,03,10 2) Bergen Politi IL ,DNS

Menn Junior

1) Gneist 9,53,78 2) Ask Friidrett 10,10,03 3) IL FRI 10,25,56 4) IL Norna Salhus 10,27,84 5) Fana IL 1 lag 11,00,08 6) FIL AKS 77 11,20,40 7) Fana IL 2 lag 11,48,19

Menn Senior

1) Gular 1 lag 9,45,71 2) Gular 2 lag 10,05,39 3) IL Varegg 1 lag 10,10,54 4) Osterøy IL 10,23,44 5) IL Gneist 10,24,14 6) Gular 3 lag 10,37,85 7) IL Gneist 2 lag 11,04,11 8) IL Varegg 2 lag 11,09,00

Lagoppstillingane er ikkje oppdatert etter stafetten.

Rekruttlag
Start kl. 18.05 Lag 1: Vegard Trefall – Ingrid Mjelde – Erlend Vikne – Thea Hanstveit Bøe
Start kl. 18.10 Lag 2: Steffen Fanebust – Kristian Mjelde – Heidi Daltveit – Sondr Trefall
Start kl. 18.15 Lag 3: Jørund Vik – Elise Vevle – Eirik Reigstad – Sebastian Kristiansen

FRISTAFETTEN Jenter 11-14 OPPMØTE kl 17:45, start 18:30
1.etp 400m May Linda
2.etp 200m Tiril
3.etp 350m Sigrun
4.etp 300m Sandra
5.etp 560m Marie
6.etp 200m Paloma

FRISTAFETTEN Gutter 11-14 OPPMØTE kl 17:55, start kl 18:45
1.etp 400m Ådne
2.etp 200m Bjørnar
3.etp 350m Magnus
4.etp 300m Noah
5.etp 560m Fredrik
6.etp 200m Aslak

Miks 11-17 år. Oppmøte kl 1800. Start kl 1900.  startliste oppdatert
1. et. 400m Tord H (16)
2. et. 200m Frida L (15)
3. et. 350m Margarita S (15)
4. et. 300m Asle H (11)
5. et. 560m MAGNUS REIGSTAD (13)
6. et. 200m TIRILL (13)
Samla alder 84 år som er maks tillatt. Paloma spring då på både jentelaget og mikslaget.

Kvinner junior. Oppmøte kl 1830. Start kl 1940.
1. et. 600m Marianne FM
2. et. 300m Ingvild BM
3. et. 750m Sigrid BR
4. et. 1500m Annelin L
5. et. 560m Siri H
6. et. 200m Frida L
Frida spring både på miks- og damelaget.

MENN VETERANLAG  Start klokka 20.

1.etappe 600m bane: Sigbjørn
2.etappe 300m bane: Helge
3.etappe 750m: Kjetil
4.etappe 1500m: Terje
5.etappe 560m: Baard
6.etappe 200m bane: Arne

Menn senior

Markus L, Markus M, Trygve, Jozef, Sondre og Kjetil. Oppmøte seinast kl.1920.

Start kl.2020. Piggsko på 1, 2, og 6 etappe. Husk klubbuniformering.

Startliste Fristafetten onsdag 6.april 2016

Start tid

Klasse

Klubb

Start nr.

18:05

MIKS rekrutt 1.heat

IL Fri 1.lag

10

18:05

MIKS rekrutt 1.heat

Fana IL 1.lag

11

18:05

MIKS rekrutt 1.heat

Fana IL 2.lag

12

18:05

MIKS rekrutt 1.heat

Fyllingen IL 1.lag

13

18:05

MIKS rekrutt 1.heat

IL Norna-Salhus 1.lag

14

18:05

MIKS rekrutt 1.heat

Osterøy IL 1.lag

15

18:05

MIKS rekrutt 1.heat

IL Gneist 1.lag

16

18:10

MIKS rekrutt 2.heat

Osterøy IL 2.lag

20

18:10

MIKS rekrutt 2.heat

IL Gneist 2.lag

21

18:10

MIKS rekrutt 2.heat

il Fri 2.lag

22

18:10

MIKS rekrutt 2.heat

Fana IL 3.lag

23

18:10

MIKS rekrutt 2.heat

Fana IL 4.lag

24

18:10

MIKS rekrutt 2.heat

Fyllingen IL 2.lag

25

18:10

MIKS rekrutt 2.heat

IL Norna-Salhus 2.lag

26

18:15

MIKS rekrutt 3.heat

Fyllingen IL 3.lag

30

18:15

MIKS rekrutt 3.heat

IL Norna-Salhus 3.lag

31

18:15

MIKS rekrutt 3.heat

Osterøy IL 3.lag

32

18:15

MIKS rekrutt 3.heat

iL Fri 3.lag

33

18:15

MIKS rekrutt 3.heat

IL Gneist 3.lag

34

18:15

MIKS rekrutt 3.heat

Fana IL 5.lag

35

18:15

MIKS rekrutt 3.heat

Fana IL 6.lag

36

18:20

MIKS rekrutt 4.heat

Mjøsdalen IL

40

18:20

MIKS rekrutt 4.heat

FIL AKS-77 1.lag

41

18:20

MIKS rekrutt 4.heat

IL Bjarg 1.lag

42

18:20

MIKS rekrutt 4.heat

IL Gneist 4.lag

43

18:20

MIKS rekrutt 4.heat

IL Fri 4.lag

44

18:20

MIKS rekrutt 4.heat

Fana IL 7.lag

47

18:20

MIKS rekrutt 4.heat

Fana IL 8.lag

48

18:25

MIKS rekrutt 5.heat

Fana IL 10.lag

50

18:25

MIKS rekrutt 5.heat

FIL AKS-77 2.lag

51

18:25

MIKS rekrutt 5.heat

IL Bjarg 2.lag

52

18:25

MIKS rekrutt 5.heat

T&IF Viking

53

18:25

MIKS rekrutt 5.heat

IL Fri 5.lag

55

18:25

MIKS rekrutt 5.heat

IL Fri 6.lag

56

18:25

MIKS rekrutt 5.heat

Fana IL 9.lag

59

18:30

JENTER 11-14

Mjøsdalen IL

60

18:30

JENTER 11-14

Fana IL 1.lag

61

18:30

JENTER 11-14

Fana IL 2.lag

62

18:30

JENTER 11-14

Fana IL 3.lag

63

18:30

JENTER 11-14

IL Fri

64

18:30

JENTER 11-14

Osterøy IL

65

18:30

JENTER 11-14

IL Norna-Salhus

66

18:30

JENTER 11-14

T&IL Hovding

67

18:30

JENTER 11-14

FIL AKS-77

68

18:30

JENTER 11-14

IL Bjarg

69

18:30

JENTER 11-14

IL Gneist 1.lag

71

18:30

JENTER 11-14

IL Gneist 2.lag

72

18:45

GUTAR 11-14

Mjøsdalen IL

80

18:45

GUTAR 11-14

Fana IL 1.lag

81

18:45

GUTAR 11-14

Fana IL 2.lag

82

18:45

GUTAR 11-14

Fyllingen IL

83

18:45

GUTAR 11-14

IL Fri

84

18:45

GUTAR 11-14

Osterøy IL

85

18:45

GUTAR 11-14

IL Norna-Salhus

86

18:45

GUTAR 11-14

FIL AKS-77

87

18:45

GUTAR 11-14

IL Gneist

88

18:45

GUTAR 11-14

T&IF Viking

89

19:00

MIKS 11-17

Mjøsdalen IL

100

19:00

MIKS 11-17

T&IF Viking 1.lag

101

19:00

MIKS 11-17

T&IF Viking 2.lag

102

19:00

MIKS 11-17

T&IF Viking 3.lag

103

19:00

MIKS 11-17

IL Bjarg

104

19:00

MIKS 11-17

IL Fri

105

19:15

MIKS 11-14

IL Fri

110

19:15

MIKS 11-14

IL Gneist 1.lag

111

19:15

MIKS 11-14

IL Gneist 2.lag

112

19:15

MIKS 11-14

IL Gneist 3.lag

113

19:15

MIKS 11-14

Fana IL 1.lag

114

19:15

MIKS 11-14

Fana IL 2.lag

115

19:15

MIKS 11-14

Osterøy IL

116

19:40

KVINNER BEDRIFT

HSI 1.lag

131

19:40

KVINNER BEDRIFT

HSI 2.lag

132

19:40

KVINNER BEDRIFT

Bergenslærerne

133

19:40

KVINNER BEDRIFT VETERAN

Bergen kommune Team Lone

134

19:40

KVINNER JUNIOR

IL Fri

135

19:40

KVINNER JUNIOR

Osterøy IL

136

19:40

KVINNER JUNIOR

IL Norna-Salhus

137

19:40

KVINNER JUNIOR

IL Gneist

138

19:40

KVINNER JUNIOR

FIL AKS-77

139

19:40

KVINNER SENIOR

IL Varegg

140

19:40

KVINNER SENIOR

Gular 1.lag

141

19:40

KVINNER SENIOR

Gular 2.lag

142

19:40

KVINNER SENIOR

Gular 3.lag

143

19:40

KVINNER VETERAN

IL Fri

144

19:40

KVINNER VETERAN

IL Varegg

145

20:00

MENN VETERAN

IL Varegg 1.lag

151

20:00

MENN VETERAN

IL Varegg 2.lag

152

20:00

MENN VETERAN

IL Fri

153

20:00

MENN VETERAN

FIL AKS-77

154

20:00

MENN VETERAN

Osterøy IL

155

20:00

MENN VETERAN

Fana IL

156

20:00

MENN VETERAN

Ask Friidrett

157

20:00

MENN SUPERVETERAN 45+

Ask Friidrett

158

20:00

MENN SUPERVETERAN 45+

IL Varegg

159

20:00

MENN SUPERVETERAN 60+

IL Fri

160

20:00

MENN SUPERVETERAN 60+

T&IL Hovding/Bekkalokket

161

20:00

MENN BEDRIFT

HSI

162

20:00

MENN BEDRIFT

Bergen Politi IL

163

20:20

MENN JUNIOR

Ask Friidrett

170

20:20

MENN JUNIOR

Fana IL 1.lag

171

20:20

MENN JUNIOR

Fana IL 2.lag

172

20:20

MENN JUNIOR

IL Fri

173

20:20

MENN JUNIOR

IL Norna-Salhus

174

20:20

MENN JUNIOR

IL Gneist

175

20:20

MENN JUNIOR

FIL AKS-77

176

20:20

MENN SENIOR

Osterøy IL

180

20:20

MENN SENIOR

Gular 1.lag

181

20:20

MENN SENIOR

Gular 2.lag

182

20:20

MENN SENIOR

Gular 3.lag

183

20:20

MENN SENIOR

IL Gneist 1.lag

184

20:20

MENN SENIOR

IL Gneist 2.lag

185

20:20

MENN SENIOR

IL Varegg 1.lag

186

20:20

MENN SENIOR

IL Varegg 2.lag

187

Aktivitetar

Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai
24 mai