Benditlekene Osterøy Stadion 5. og 6. september 2015

Søndag lettskya og lite vind.

Bendit-lekene 5. og 6. sept 2015 (tidlegare Peab/NCC-lekene)  funksjonæroversikt pr. 2.9.    Tidsoppsett   Program

Link til resultat

6.9. 1500m J13 Hanna Sørensen sin tid skal være 4.59,88 og vinner.  (Eva Austad oppført med 4.59,88 utgår. Resultatliste er rettet opp.

Facebooklink med m.a. bilde     Friidrett.no oppslag om Benditlekene 2015

Poengstilling   sluttstilling

299p Hordaland

222p Rogaland

217p Agder

161p Sogn og Fjordane

Tinestafetten

1 Hordaland 3.34,10

2 Rogaland 3.41,34

3 Agder 3.46,65

4 Sogn fFordane 3.55,71

Osterøy IL har 4 deltakarar som er tekne ut på Hordaland sitt lag:

Frank Odin Niyokindi g.13

5.9. nr. 2 i lengde med 5,31(+3.1) og nr.2 på 200m med 26,41(+3.4).  Frank var også med på 2. laget for Hordaland som på på 2. plass i Donald stafetten (10x80m)

6.9. nr. 4 på 60m 8,28(+0.5). I forsøket 8,19(+0.6)

Margarita Solberg j14

5.9. nr. 5 i lengde med 4,70(+2.0)

6.9. nr. 4 på 60m med 8,39(+2.2)  i forsøket 8,38(+1.9)

Ingvild B Martinsen j14

5.9. nr. 11 i lengde med4,01(+1.3

6.9. nr. 4 i tresteg med 9,83 (+1.9)

Mariane F Mjelde j14

5.9. nr. 2 i kule 3kg med 10,48 og nr. 4 i lengde med 4,72(+2.1)

6.9.  ingen øvingar

Link til resultat som legges ut fortløpende

Poengstilling 1. dag

150 Hordaland

118 Rogaland

116 Agder

91 Sogn og Fjordane

Resultat Donald Stafett 5.9. er ikkje lagt ut (men dei er med nedenfor)

1.39,4 Hordaland 1

1.44,6 Hordaland 2

1.44,9 Rogaland 1

1.45,7 Sogn og Fjordane

1.46,0 Agder 1

1.50,9 Rogaland 4

1.51,5 Rogaland 2

1.52,5 Rogaland 3

1.58,9 Agder 3

2.00,3 Agder 2

weboppslag frå 2014

Tidsprogram 2015

 

Lørdag 5.9.

 

 

 

Søndag 6.9.

 

10:30

60mh (76) H1

j13

 

10:00

høgde

j14

10:30

stav

g13

 

10:00

tresteg

g14

10:30

lengde

j14

 

10:00

slegge

g13

10:30

diskos

g14

 

10:00

spyd

j14

10:35

60mh (76) H2

j13

 

10:00

60m H1

j13

10:45

kule

j13

 

10:05

60m H2

j13

10:45

60mh (76) H1

g13

 

10:10

60m H3

j13

10:50

60mh (76) H2

g13

 

10:15

60m H4

j13

11:00

60mh (76) H1

j14

 

10:30

60m H1

g14

11:05

60mh (76) H2

j14

 

10:35

60m H2

g14

11:20

80mh (84) H1

g14

 

10:40

60m H3

g14

11:25

80mh (84) H2

g14

 

10:45

60m H4

g14

11:25

stav

g14

 

10:50

slegge

j14

11:35

60mh (76) Finale

j13

 

10:55

60m H1

g13

11:40

diskos

g13

 

11:00

60m H2

g13

11:40

lengde

g14

 

11:00

spyd

j13

11:45

60mh (76) Finale

j14

 

11:05

60m H3

g13

11:55

60mh (76) Finale

g13

 

11:15

høgde

j13

12:10

80mh (84) Finale

g14

 

11:15

60m H1

j14

12:10

kule

j14

 

11:15

tresteg

g13

12:25

200m Finale H1

j13

 

11:20

60m H2

j14

12:30

200m Finale H2

j13

 

11:25

60m H3

j14

12:35

200m Finale H3

j13

 

11:30

60m H4

j14

12:45

stav

j13

 

11:50

slegge

g14

12:45

200m Finale H1

g13

 

11:50

60m Finale

g14

12:45

diskos

j13

 

12:00

60m Finale

g13

12:50

200m Finale H2

g13

 

12:10

60m Finale

j13

13:05

lengde

j13

 

12:15

60m Finale

j14

13:05

200m Finale H1

j14

 

12:20

tresteg

j14

13:10

200m Finale H2

j14

 

12:20

høgde

g13

13:15

kule

g13

 

12:30

200h (76) Finale H1

g14

13:15

200m Finale H3

j14

 

12:35

200h (76) Finale H2

g14

13:25

200m Finale H1

g14

 

12:40

200h (68) Finale H1

g13

13:30

200m Finale H2

g14

 

12:45

200h (68) Finale H2

g13

13:35

200m Finale H3

g14

 

12:50

spyd

g14

13:50

diskos

j14

 

12:55

200h (68) Finale H1

j13

14:00

stav

j14

 

13:00

200h (68) Finale H2

j13

14:00

600m Finale  H1

j13

 

13:05

slegge

j13

14:10

600m Finale H2

j13

 

13:25

200h (76) Finale H1

j14

14:20

600m Finale

j14

 

13:30

200h (76) Finale H2

j14

14:25

kule

g14

 

13:30

tresteg

j13

14:30

600m Finale H1

g14

 

13:45

høgde

g14

14:30

lengde

g13

 

13:50

spyd

g13

14:40

600m Finale H2

g14

 

14:10

1500m

g14

14:50

600m Finale

g13

 

14:20

1500m

j13

15:20

1000m kappgang

j13/14

 

14:30

1500m

j14

15:30

1000m kappgang

g13/14

 

14:40

1500m

g13

16:00

stafett 10x80mix

alle

 

15:05

Tinestafett

alle

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

Aktivitetar

02 mar
03 mar
24 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar