Pingvinlekene 2013

Link til Pinkvinlekene

Kondis link om Pingvinlekene

Link til kondis og 1500m med Trygve Feidje Mjelde

Link til kondis og 600m med Håkon Bru Reigstad

Link til Kondis og 600m med Markus Markmanrud

Resultater Dag 1
Resultater Dag 2

Osterøy IL Resultat

389 Andreas Markmanrud G-11 02

10.2. – 200 m  35,24 (486p) og nr. 7

9.2. – 60 m 10,69 ( 489p) og nr 16

9.2. – Kule2  7,47 (762p)

10.2. – Lengde 3,18 og nr. 12

390 Elise Vevle J-Rekrutt 06

9.2. – 60 m 12,34

9.2. – Lengde 2,03

391 Emma Adele Solberg J-10 03

9.2. – 60 m 11,67 (346p)

9.2. – Lengde 2,50 (664p)

392 Fredrik Strand Blichfeldt g11

9.2.- 60 m 10,43 (559p)og nr. 11

9.2. – Kule2  6,00 (586p)

393 Glenn Andre Aarbakke G-14 99

9.2. – 200 m 26,75 (834p) og nr. 2

9.2. – 60 m 8,18 (883p) og nr. 2

394 Halgeir Veseth G-12 01

9.2. – 60 m  9,32 (751p) og nr. 7

10.2. – Lengde 3,46 (702p)

395 Hanne Åsheim Tufta J-Rekrutt 04

9.2. – 60 m 11,54

9.2. – Lengde 2,36

396 Håkon Bru Reigstad G-12 01

– 200 m  dns

– 60 m hekk dns

10.2. – 600 m  1.46,63 (801p) og nr. 1

– Lengde dns

397 Ingeborg Høgli J-Rekrutt 04

– 60 m dns

– Lengde dns

398 Ingrid Feidje Mjelde J-Rekrutt 06

9.2. – 60 m 20,06

9.2. – Lengde 1,97

399 Ingvild Bergan Martinsen J-12 01

– 60 m dns

– Lengde dns

400 Jakob Lillejord G-Rekrutt 06

9.2. – 60 m 13,44

9.2. – Lengde 1,75

401 Joar Rød Vesterheim G-10 03

– 60 m dns

– 600 m dns

– Kule dns

– Lengde dns

402 Jørgen Hannisdal G-Rekrutt 05

9.2. – 60 m 13,45

9.2. – Lengde 2,20

403 Kjetil Stokke MS 91

9.2. – 200 m 27,32 og nr. 7

10.2. – 60 m  8,09  og nr. 2

10.2. – Kule7  10,15 og nr. 2

404 Kristoffer Vikne G-13 00

9.2. – 200m 29,97 (662p) og nr. 5

9.2. – 60 m 8,91(754p)

9.2. – Høyde  1,35  (818p) og nr. 3

10.2.- Kule3  9,30 (658p) og nr. 3

10.2. – Lengde 4,67 og nr. 3

405 Magnus Reigstad G-10 03

9.2. – 60 m 10,22 (724p)

10.2. – 600 m  2.05,61 (646p)

9.2. – Kule2  5,15 (700p)

10.2. – Lengde 3,29

406 Margarita Solberg J-12 01

9.2. – 60 m 9,05 (865) og nr. 2

– Lengde  dns

408 Marianne Feidje Mjelde J-12 01

– 200 m dns

– 60 m dns

10.2. – Kule2  8,87 (920p) og nr. 2

– Lengde

409 Markus Loftås MS 94

9.2. – 200 m  23,07 og nr. 3

– 60 m dns

410 Markus Markmanrud G-16 97

9.2. – 200 m 27,59 (652p) og nr. 9

10.2. – 600 m 1.36,72 (721p) og nr. 5

411 Martin Loftås Kåstad MS 90

9.2.  – 200 m  22,52 og nr. 1

412 May-Linda Veseth J-10 03

9.2. – 60 m 9,98 (802p)

10.2. – 600 m  2.06,96 (712p)

9.2. – Lengde 3,09 (787p)

413 Nicolai LIllefosse Eriksen G-Rekrutt 06

9.2. – 60 m 12,12

9.2. – Lengde 1,90

414 Sander Solberg G-Rekrutt 04

9.2. – 60 m 11,48

9.2. – Lengde 2,55

415 Sigrid Bru Reigstad J-14 99

– 60 m hekk dns

– 600 m dns

– Høyde dns

– Kule dns

416 Simon Nilssen G-14 99

10.2.- Høyde  1,60 og nr. 1

– Kule dns

417 Sivert Klovning Rød G-10 03

9.2. – 60 m 10,53 (640p)

10.2.- 600 m  2.19,35 (288p)

9.2. – Kule2 5,64 (758p)

10.2. – Lengde 2,93

418 Snorre Bergan Martinsen G-12 01

10.2. – 200 m  31,90 (634p) og nr. 8

9.2. – 60 m9,36 (740p) og nr. 8

9.2. – Kule3  6,61 (572p) og nr. 4

10.2. – Lengde 3,98 (806p) og nr. 7

 

420 Stina Lillejord J-Rekrutt 04

9.2. – 60 m 12,29

9.2. – Lengde 1,49

421 Tiril Loftås J-10 03

9.2. – 60 m 10,55 (649p)

9.2. – Lengde 2,82 (731p)

422 Trym Aastvedt G-11 02

10.2. – 200 m  35,51 (463p) og nr. 10

– 600 m dns

10.2. – Lengde 3,34 og nr. 8

423 Ulrik Holmelid Elvik G-Rekrutt 04

9.2. – 60 m 12,05

9.2. – Lengde 2,33

485 Sondre Loftås Kåstad G-17 96

– 60 m dns

486 Trygve Feidje Mjelde G-18/19 94

9.2. – 1500 m  nr. 2 på 4.06,72

Aktivitetar

Håndball-søndag
Osterøyhallen
26 nov
HaFo 2024
Osterøyhallen
29 nov
Ribbecup 2023
Osterøyhallen
30 nov