NCC-lekene 2011

Osterøy Stadion 3. og 4. september 2011
Hordaland vinnar av årets NCC-leker 2011 med 285p føre Sogn og Fjordane med 245p. På 3. plass Agder med 217p og Rogaland på 4. plass med 180 poeng.


Sebastian Haugland vinnar 80hekk g14 på tida 13,37(-1.1)

Resultatlink NCC-Osterøy 3. -4. september 2011

Friidrett
Kondis.no 4.9.
Kondis.no 3.4.
Link til Bryne friidrett

Kortversjon tidskjema
med jury og stevneleiing

Utvida tidsskjema

Fin innsats av Osterøy IL sine i 2. dag også.

Arnstein Borge g13 vart nr. 3 i tresteg med 10,30(1.1) og på 200h76 nr. 4 på tida 34,21(-1.4).

Sebastian Haugland g14 vinnar på 200h76 på tida 30,61(0.0). På 60m hadde Sebastian 7. beste tid på 8,14(0.1).

Markus Markmanrud g14 vart nr. 4 i slegge4kg på 20,93.  I spyd600 vart han nr. 7 på pers med 27,57


Osterøy Stadion 3. september.  Regnfull start på NCC leikane


1. heat g13 60m hekk  Arnstein Borge og  Erlend Aas i tet


Sebastian Haugland Osterøy og Hordaland vinnar 80 h g14

fleire bilete lenger nede

Startlister pr. øving

Startlister pr. person/kretsvis

NCC programhefte Osterøy 3. og 4. sept. 2011 med deltakeroversikt og tidsoppsett

Dugnadliste pr. 30.8.
Funksjonæroversikt pr. 1.9.
Innbyding til NCC-lekene Osterøy Stadion 3. og 4. september 2011

Link til NCC-lekene 2010 Osterøy
Link til NCC-lekene 2009 Osterøy


Hovudkomite NCC Osterøy 3. og 4. september

 

Arrangementssjef Bjarte Lohne 98679285

Teknisk Stevneleder Karl J. Reigstad 47276737

Stevnekontor Vidar Simmenes 91322643

Leiar Innkvartering Helga Reigstad 45604850

Leiar Forpleining Åse Bergheim 97603794

Ansvarleg nattevakt Tore Langeland 91353501

Forbundsrepresentant Narve Heggheim 913 14783

Pressekontakt Vidar Simmenes 91322643

Lege Osterøy legevakt 56192599

Ungdomsrepresentant Vibeke Sletten 92414077


Parkering ved Osterøyhallen som ligg vest for Osterøy Stadion

bilete 3.9.2011

bilete 4.9.


Her er noko av forklaringa på Markus Loftås sin gode innsats. Kvar morgon serverer mor Sonja eit fat med skikkeleg frukost. 


attgløymde ting i stadionbygget. (noko er alt avhenda)

Aktivitetar

4. div: Osterøy IL – Austevoll
Osterøy Stadion Kunstgras
09 jan
Osterøytrear 25.4.2024
Osterøy Stadion
28 feb
24 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar