4 dagar med Framo leker

Fana Stadion 3. -6. juni 2010
6.6.: Hilde Aasheim(ks) NM klar etter gull på 3000m med9.59,74
Erlend Mjøs(g18/19) gull 400m 51,63
Stig A Langeland(g16) gull lengde 6,13(+1.2)
5.6.: Vebjørn Borge(g16) gull på 1500m med 4.14,42
Markus Loftås(g16) gull 300h84 på 39,05
Anette Bru (ks) bronse på 1500m med 5.02,63
4.6.:
Markus Loftås (g16) gull 100h91på 14,03 (+1.2) 1065p
Vebjørn Borge(g16) gull på 800m med 2.01,64
Erlend Mjøs(g17) 200m på 23,26(+0.1)
Stig A Langeland (g16) gull i stav på 2,85
3.6.:
Vebjørn Borge (g16) gull på 1500m hinder(76,2) på tida 4.29,63(1057p??)

link til framolekene

6.6.: Hilde Aasheim(ks) NM klar etter gull på 3000m med9.59,74
Erlend Mjøs(g18/19) gull 400m 51,63
Erlend Mjøs(g17) 100m 11,63(-0.3)
Emil Hosøy(g18) 3000m 9.42,80
Eli Simmenes(ks) sølv 400m på 63,31
Bjarte Vik(ms) bronse på 3000m med 8.55,71
Helge Tysse(ms) 400m med 66,07
Stig A Langeland(g16) gull lengde 6,13(+1.2)
Stig A Langeland(g16) 100m 12,07(-1.5)
Sebastian Haugland(g13) høgde 1,30
Raymond Trohjell(g15) 100m 12,67(-0.2)
Markus Loftås(g16) sølv 100m 11,78(-1.5)
Kjetil Stokke(g19) 100m 12,70(-0.3)
Kjetil Stokke(g19) lengde 5,12(+1.3)
5.6.:
Vebjørn Borge(g16) gull på 1500m med 4.14,42
Markus Loftås(g16) gull 300h84 på 39,05
Håkon Bru Reigstad(g9) 60m 10,37(w?)
Håkon Bru Reigstad(g9) lengde 3,17(+0.1)
Glenn Andre Aarbakke(g11) 60m 10,02(w?)
Glenn Andre Aarbakke(g11) 600m 2.07,20
Arnstein Borge(g12) 60h76 7m 1 bronse på 11,70(w?)
Arnstein Borge(g12) lengde 4,21(-0.5)
Sebastian Haugland(g13) bronse på 60m med 8,64(-1,2)
Sebastian Haugland(g13) 60h76 7,5m på 10,91(-0.4)
Sebastian Haugland(g13) lengde 4,57(+1.2)
Trygve F Mjelde(g16) 1500m på 4.35,41
Stig A Langeland(g16) sølv på 60m på 7,80(-3.5)
Kjetil Stokke(g19) 60m 8,10(-3.8)
Kjetil Stokke(g19) kule 6 kg med 10,27
Anette Bru (ks) nr. bronse på 1500m med 5.02,63
Bente R Midtun(ks) 1500m på 5.04,46
Marianne F Mjelde(j9) lengde 2,97(-0.4)
Sigrid Bru Reigstad(j11) bronse på 60m på 9,87(w?)
Sigrid Bru Reigstad(j11) bronse på 600m på 1.58,96
Ingeborg Vårdal(j14) lengde 4,01(-1.1)
Sigrid Borge(j15) kule 3kg nr. 2 med 9,80

4.6.: Markus Loftås (g16) gull 100h91på 14,03 (+1.2) 1065p
Markus Loftås sølv på 200m 23,44(+0.2)
Vebjørn Borge(g16) gull på 800m med 2.01,64
Stig A Langeland (g16) gull i stav på 2,85
Kjetil Stokke (G19 200m på 25,66(+0.3)
Kjetil Stokke(g19) diskos 1,75 kg med 31,39
Kjetil Stokke(g19) sølv på 800m med 2.13,16
Erlend Mjøs (g17) 200m på 23,26(+0.1)
Raymond Trohjell(g15) 200m på 26,02(-0.5)
Ingeborg Vårdal (j14) 200m på 30,15(+0.1)
Sigrid Borge(15) tresteg 9,52(+1.3)
Eli Simmenes (ks) 200m på 29,21 (+0.9)
Hilde Aasheim(ks) sølv på 800 med 2.23,41
Bente R Midtun (ks) 800m på 2.28,63
Helge Tysse (ms) 800m på 2.28,81

3.6.:
Vebjørn Borge (g16) gull på 1500m hinder(76,2) på tida 4.29,63(1057??p)
Sigrid Borge (j15) sølv i spyd4oog på 34,92 (907p)
Kjetil Stokke g19) sølv i spyd800 med 44,27
Helga Reigstad (ks) sølv i spyd600 med 37,43
Markus Markmanrud (g13) spyd400 med 23,56

Aktivitetar

Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai
24 mai