Stor KM 2009

Stor KM 2009 Fana Stadion 13. og 14. juni


13.6. Vebjørn Borge 2.00,65 på 800m

resultat m.m. på Hordaland friidretskrets
Stor KM er for gutar/jenter 15-19 og menn/kvinner senior. Osterøy har ein fyldig tropp både med utøvarar og funksjonærar.
Stor KM er og "generalprøve" før EM for lag 1. divisjon, Bergen/Fana Stadion 20.-21. juni 2009

14.4. Markus Loftås 11,71 (+1.8) på 100m
13.6. Erlend Mjøs pers i motvind på 200m med 24,01 (-2.0)
Vebjørn Borge 800m på 2.00,65.  Stig A. Langeland 6,15 (0.0) i lengde

alle Osterøy res:

738 Loftås Markus G15 100 hk 91,4 14,45 1 (1,8)

730 Bernes Andre Skår G15 100 m 13,13 4 (1,8)

737 Langeland Stig Andreas G15 100 m 12,19 2 (1,8)

738 Loftås Markus G15 100 m 11,71 1 (1,8)

740 Mjelde Trygve Feidje G15 100 m 13,51 6 (1,8)

745 Stokke Kjetil G18-19 100 m 13,58 9 (-1,4)

 Osterøy IL Osterøy IL G15-19 1000m stafett 2,02,21 1
Erlend Mjøs, Vebjørn Borge, Markyus Loftås og Martin Kåstad

743 Reigstad Sigbjørn MS 1500 m  dns

746 Vik Bjarte MS 1500 m 4,09,11 6

731 Bernes Ove MS 1500m  dnf

741 Mjøs Erlend G17 200 m 24,01 1 vind -2,0

736 Kåstad Martin G18-19 200 m 22,56 1 vind +0,9

738 Loftås Markus G15 300 hk 76,2 41,09 1

735 Hosøy Emil G17 3000 m 9,32,01 2

733 Bru Anette KS 3000 m 10,53,07 3

739 Midtun Bente Rosvold KS 3000 m 10,47,63 2

732 Borge Vebjørn G15 400 m 52,72 1

741 Mjøs Erlend G17 400 m 53,54 1

736 Kåstad Martin G18-19 400 m 50,44 1

746 Vik Bjarte MS 5000 m 15:06,38 2

773 Simmenes Terje MS 5000 m 16:03.53 5

731 Bernes Ove MS 5000 m 17:21.63 8

732 Borge Vebjørn G15 800 m 2:00.65 1

740 Mjelde Trygve Feidje G15 800 m 2:17,01 3

735 Hosøy Emil G17 800 m 2:08,98 4

733 Bru Anette KS 800 m 2:21,44 4

739 Midtun Bente Rosvold KS 800 m 2:22,28 5

743 Reigstad Sigbjørn MS 800 m dnf

745 Stokke Kjetil G18-19 Diskos 1,75kg 28,58 3

742 Reigstad Helga KS Diskos 1kg 32,07 3

737 Langeland Stig Andreas G15 Høyde 1,70 1

732 Borge Vebjørn G15 Kule 4kg 10,69 2

742 Reigstad Helga KS Kule 4kg 10,05 3

744 Stokke Frode G16 Kule 5kg 11,27 1

745 Stokke Kjetil G18-19 Kule 6kg 10,08 3

737 Langeland Stig Andreas G15 Lengde 6,15 1

730 Bernes Andre Skår G15 Lengde 4,66 2 (-2,1)

745 Stokke Kjetil G18-19 Lengde 4,71 3 -4,70 (-2,0)-4,71 (vindstyrke manglar)

745 Stokke Kjetil G18-19 Slegge 6kg 26,44 3

732 Borge Vebjørn G15 Spyd 0,6kg 38,52 2

742 Reigstad Helga KS Spyd 0,6kg 40,32 1

745 Stokke Kjetil G18-19 Spyd 0,8kg 42,35 3

730 Bernes Andre Skår G15 Tresteg 11,06 2 (0,1)

737 Langeland Stig Andreas G15 Tresteg 12,34 1 (1,0)

745 Stokke Kjetil G18-19 Tresteg 10,47 6 (0,5)

bilde stor KM 13.juni 2009 Fana Stadion
(14. juni lenger nede)

Helga Reigstad


Helga sikra seg bronse i diskos


Kjetil Stokke ivrig deltakar og sterkt medverkande til at Osterøygutane sikra seg pengepremie for god laginnsats


Erlend Mjøs pers på 200m i motvind


Andre Bernes i lengde


Andre Bernes


Stig A Langeland 6,15 i lengde og klar for junior NM


Ove Bernes på 3000m


Bjarte Vik på 5000m


Terje Simmenes på 5000m


Vebjørn Borge 2.00,65 på 800m


Emil Mjøs på 800m


Trygve F Mjelde på 800m


bjarte vik sølv på 5000m


Sigbjørn Reigstad i første runde på 800m.


Kjetil Stokke i lengde


Bente Midtun og Anette Bru på 800m

Fana Stadion 14.6.2009


Stig A Langeland i tresteg


Helga Reigstad


Stig A Langeland i tresteg


Stig A Langeland


Markus Loftås på 100h


Vebjørn Borge


100m gutar g15


100m gutar g15 med Arve Bernes, Stig A Langeland, Trygve F Mjelde og Markus Loftås


Vebjørn Borge på 400m


Erlend Mjøs på 400m


Erlend Mjøs inn til seier på 400m g17


Martin Kåstad på 400m


Martin Kåstad inn til seier på 400m


1500m start med m.a. Bjarte Vik og Ove Bernes


Emil på 3000m


Start 3000m


Anette og Bente på 3000m


Vebjørn 2. etappe på stafetten


Martin  tek imot stafettpinnen frå Markus


sølv til Bente og bronse til Anette på 3000m


Stafettlaget /1000m) med dagens bestetid totalt. Martin, Vebjørn, Erlend og Markus


Markus Loftås tek imot pengepremie til Osterøy (gutar 15-19).

Aktivitetar

18 feb
Valestrandsmarka Rundt
Furubakken idrettsplass
23 feb