Resultat MX SPORT OSTERØYTREAREN torsdag 1. juni 2023 på Osterøy Stadion

  1000m barneløp  MIX       klasse start nr.
1 Sander Solberg Hopsdal 2009 Osterøy 3,32,33 G-14 23
2 Oliver Molland 2014 AKS-77 3,57,74 G-rekrutt 37
3 Lukas Heimvik Bønes 2009 Osterøy 4,15,09 G-14 13
4 Lisa Birkelund 2013 Osterøy 4,54,33 J-10 52
5 Lea Lunde Eide 2011 AKS-77 4,56,66 J-12 54
6 Even Mathisen 2009 Osterøy 5,12,48 G-14 56
7 Magnus B Raknes 2016 Osterøy 5,20,85 G-rekrutt 48
8 Gaute Løver Hopsdal 2012 AKS-77 5,21,83 G-11 59
9 Kristoffer Audestad Vevletveit 2015 Ikkje NFIF 5,27,09 G-rekrutt 60
10 Vilja Yndesdal 2017 Ikkje NFIF 6,10,40 J-rekrutt 58
11 Lydia Birkelund 2017 Osterøy 6,10,53 J-rekrutt 53
Kajus Buinauskas 2012 Osterøy DNS G-11
Mats Lunde Eide 2014 AKS-77 DNS J-rekrutt 55
  3000m heat 1 MIX       klasse start nr.
1 Lars Olav Brattabø 1973 Fri IL 11,20,80 MV50 47
2 Eirik Brattabø 2008 Fri 11,27,23 G-15 25
3 Sara Ekern 2001 BTSI 11,29,05 MS 24
4 Øystein Hanstveit 1963 Mjøsdalen 11,51,03 MV60 48
5 Jørn Fjellskålnes 1974 Osterøy 12,32,26 MV45 22
6 Magrethe Fjellskålnes 2007 Osterøy 12,44,14 J-16 44
7 Daniel Bruvik 1996 Osterøy 12,44,69 MS 14
8 Kurt Einar Vatle 1963 Osterøy 13,26,85 MV60 21
9 Tore Hannisdal 1969 Osterøy 13,26,96 MV50 16
10 Ole Martin Løver 1981 AKS-77 13,55,15 MV40 20
11 Amalie N. Hustrulid 2006 Osterøy 13,59,42 J-17 19
12 Dagfinn Gjerstad 2006 Osterøy 14,01,16 G-17 13
13 Benjamin Strand Blichfeldt 2009 Osterøy 14,01,89 G-14 43
14 Arild Svellingen 1969 Ingen 14,39,43 MV50 18
15 Runar Borge 1982 Bruvik IL 27,26,40 MV40 17
Roger Olsen 1950 Fri IL DNF MV70 45
Kjetil Stokke 1999 Osterøy DNF MS 15
  3000m heat 2 MIX       klasse start nr.
1 Eskil Elholm Hagenes 2007 Gneist 9,47,29 G-16 36
2 Magnus Hauge Øyen 2009 Gneist 9,47,96 G-14 37
3 Daniel Wasbø 2008 Gneist 9,54,50 G-15 30
4 Bjarte Eikanger 1972 Gneist 9,57,20 MV50 31
5 Bjarte Bogstad 1963 Gular 10,03,41 MV60 32
6 Stig Atle Eide 1969 AKS-77 10,13,57 MV50 33
7 Martin Kåstad 1990 Mjøsdalen 10,28,10 MS 29
8 Bertine H Færø 1992 Varegg 10,41,59 KS 46
9 Ingrid Brattabø 2003 Fri 10,54,24 MS 28
10 Vidar Yndesdal 1981 Mjøsdalen 10,59,93 MV40 26
Nikolai Torvund 2008 AKS-77 DNF G-15 27
Sebastian Skoge-Nilsen 2006 Fyllingen DNF G-17 35
  3000m heat 3        klasse start nr.
1 Dagfinn Gjerstad 2006 Osterøy 8,43,06 G-17 13
2 Andreas Fantoft 1999 Gneist 8,44,99 MS 41
3 Bjørn Rusten Lundberg 1994 Varegg 9,15,35 MS 40
4 Tord Andresen 2006 Gneist 9,15,62 G-17 43
5 Martin Mjelde 2008 Gneist 9,17,34 G-15 38
6 Andreas Espeland Mjåtveit 1988 Varegg 9,22,73 MV35 39
7 Eivind Vestbøstad 1979 Varegg 9,37,99 MV40 7
8 Olav Meling Spikkeland 1998 Gular 9,40,47 MS 34
Jonas Skjerven 2005 Mjøsdalen DNF G18/19 42
Daniel Bruvik 1996 Osterøy DNF MS 14

Aktivitetar

02 mar
03 mar
24 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar