webside         INFORMASJON OSTERØY PÅ TVERS     foto BV

Resultat klassevis 3.6.2023 i konkurranseklassen.

Plass Klasse Totalt Startnr Fornavn Etternavn født klasse Alder Lag Tid
1 14 361 Anneli Teigland 2004 Konkurrans K19-22 Osterøy IL 05:42:10
1 2 349 Victoria Mjelde Hanstveit 1992 Konkurrans K23-34 Mjøsdalen IL 02:31:01
2 7 353 Maria Småland 1990 Konkurrans K23-34 Ingen 03:07:25
3 8 344 Silje Eidsheim Raknes 1990 Konkurrans K23-34 Ingen 03:13:50
4 12 364 Irmelin Beretsen 1994 Konkurrans K23-34 Utan klubb 04:46:20
1 1 348 Ingri Mjelde Birkeland 1984 Konkurrans K35-39 Osterøy IL 02:29:11
2 15 358 Jeanette Tysse 1985 Konkurrans K35-39 Utan klubb 05:42:10
3 16 363 Justyna Kuzniewska 1984 Konkurrans K35-39 Utan klubb 05:44:51
1 3 338 Marit Helen Ebbesen 1979 Konkurrans K40-44 Ingen 02:41:36
2 4 333 Karina Tysse 1982 Konkurrans K40-44 Mjøsdalen IL 02:45:47
3 13 337 Linda Hugnastad 1980 Konkurrans K40-44 Ingen 04:54:45
1 6 352 Ann Marit Hammer 1975 Konkurrans K45-49 Osterøy IL 03:00:50
2 9 316 Siv Haukanes 1976 Konkurrans K45-49 Ingen 03:41:49
1 5 328 Hanne Elisabeth Liland 1969 Konkurrans K50-54 Varegg Fleridrett 02:49:28
1 10 305 Audny Heimark Tveit 1966 Konkurrans K55-59 Ingen 03:41:49
1 11 322 Ingunn Berge Vik 1959 Konkurrans K60-64 Ingen 03:41:49
Plass Klasse Totalt Startnr Fornavn Etternavn født klasse Alder Lag Tid
1 5 318 Elias Mostraum 2001 Konkurrans M20-22 Osterøy IL 02:17:23
2 17 347 Torstein Olai Leiren Mastervik 2003 Konkurrans M20-22 Osterøy IL 02:38:56
3 18 341 Brage Hanstveit 2001 Konkurrans M20-22 Mjøsdalen IL 02:41:11
4 39 365 Jonas Bernsen 2001 Konkurrans M20-22 Utan klubb 04:54:45
1 4 301 Martin Kåstad 1990 Konkurrans M23-34 Mjøsdalen IL 02:14:48
2 10 326 Eirik Brakvatne Mjelde 1992 Konkurrans M23-34 Osterøy IL 02:23:30
3 27 360 Kay Stamnes 1989 Konkurrans M23-34 Utan klubb 03:00:50
4 30 335 Anders Brakvatne Mjelde 1999 Konkurrans M23-34 Osterøy IL 03:06:05
5 31 340 Glenn Andre Vik 1990 Konkurrans M23-34 Ingen 03:07:10
6 35 321 Christian Nøttveit Seilen 1994 Konkurrans M23-34 Ingen 03:34:15
7 38 343 Eirik Fotland 1989 Konkurrans M23-34 Ingen 04:30:20
8 44 330 Jan-David Antonsen 1993 Konkurrans M23-34 Ingen 06:00:15
336 Håkon Dalsbø 1993 Konkurrans M23-34 Ingen  –
310 Per-Øystein Zachariassen 1993 Konkurrans M23-34 Ingen  –
342 Stian Nordås Mjøs 1991 Konkurrans M23-34 Mjøsdalen IL DNF
1 8 315 Marius Hauge 1985 Konkurrans M35-39 Osterøy IL 02:21:58
2 11 311 Torjus Slettsnok Hovden-Raknes 1987 Konkurrans M35-39 Marxistisk-Atletisk Turforening 02:27:16
3 13 302 Per Ole Mostrøm 1985 Konkurrans M35-39 Osterøy IL 02:27:48
4 15 329 Thomas Nilsen 1984 Konkurrans M35-39 Mjøsdalen IL 02:28:41
5 24 320 Helge Lidtun 1984 Konkurrans M35-39 Ingen 02:48:49
6 25 351 Knut Fossdal Århus 1985 Konkurrans M35-39 Burkeland Tur og Smådrikkarlag 02:53:51
7 29 325 Håvard Tvedterås 1984 Konkurrans M35-39 KIWI 03:04:22
8 42 359 Kent Ove Øksnes 1985 Konkurrans M35-39 Utan klubb 05:42:10
1 7 317 Eirik Langhelle Blomdal 1983 Konkurrans M40-44 Ingen 02:21:47
2 9 331 Henrik Horsås 1981 Konkurrans M40-44 Osterøy IL 02:22:09
3 16 350 Torbjørn Småland 1981 Konkurrans M40-44 Osterøy IL 02:31:45
1 1 312 Vegard Magnuseen 1978 Konkurrans M45-49 Fjellgeitene 02:02:02
2 2 346 Ørjan Nilsen 1978 Konkurrans M45-49 Varegg Fleridrett 02:05:09
3 14 306 Heine Solberg 1977 Konkurrans M45-49 Osterøy IL 02:28:03
4 19 345 Bjart Vaular 1974 Konkurrans M45-49 Samnanger IL 02:41:47
5 21 303 Baard Raknes 1978 Konkurrans M45-49 Osterøy IL 02:45:36
6 22 366 Sigbjørn Reigstad 1978 Konkurrans M45-49 Osterøy IL 02:45:45
7 28 354 Geir Borge 1976 Konkurrans M45-49 Ingen 03:02:12
8 32 339 Emil Solstad 1978 Konkurrans M45-49 Osterøy IL 03:18:57
308 Mats Are Mastervik 1975 Konkurrans M45-49 Osterøy IL DNS
314 Tom Erik Øvreeide Jensen 1975 Konkurrans M45-49 Ingen DNS
1 3 332 Bjarte Eikanger 1972 Konkurrans M50-54 Gneist IL 02:11:18
2 26 307 Tonny Halleland 1972 Konkurrans M50-54 Ingen 02:55:39
3 40 309 Jarle Hugnastad 1971 Konkurrans M50-54 Osterøy motor-sportklubb 04:54:45
4 41 356 Steinar Pihl 1971 Konkurrans M50-54 Alvidra 04:54:45
1 6 323 Bjørn Harald Bongom 1964 Konkurrans M55-59 Varegg Fleridrett 02:19:17
2 23 327 Magne Espelid 1964 Konkurrans M55-59 Mjøsdalen IL 02:47:43
319 Magne Vikne 1954 Konkurrans M55-59 Osterøy IL DNS
1 12 355 Øystein Hanstveit 1963 Konkurrans M60-64 Mjøsdalen IL 02:27:31
2 20 313 Birger Johan Blom 1963 Konkurrans M60-64 Fri IL 02:44:38
3 36 324 Geir Ove Tveit 1961 Konkurrans M60-64 Ingen 03:41:57
4 43 362 Kurt Vatle 1959 Konkurrans M60-64 Osterøy IL 05:44:51
1 34 357 Jan Kåre Stokke 1956 Konkurrans M65-69 Utan klubb 03:28:02
1 33 334 Aksel Øvsthus 1953 Konkurrans M70-74 Mjøsdalen IL 03:27:52
1 37 304 Birger Hanstveit 1943 Konkurrans M80-84 Mjøsdalen IL 03:52:59

 

 

Deltakarar utan tid eller anna opplysning. uklart om dei har starta eller vorte registrert i mål.

Mange vinnarar
Topp 4 i herreklassen. Frå venstre vinnar Vegard Magnussen (Varegg), nr. 3 Bjarte Eikanger (Gneist), nr. 4 Martin Kåstad (Mjøsdalen) og nr. 2 Ørjan Nilsen (Varegg).

Aktivitetar

18 feb
Valestrandsmarka Rundt
Furubakken idrettsplass
23 feb