Arkoconsult Valestrandsmarka Rundt 26. mai 2023

Resultat 26.5.2023. Skya + 11 grader. 56 deltakarar.   Resultatfil 2023    Neste løp 16. juni

Utmerking for 50 løp. Tore Hannisdal og Baard Raknes

          sum løp   bestetid sum løp
Tid løp 4 P pg Fornavn Etternavn løp pers T23 L23
1819   7 Ingri M  Birkeland 26 1733 1819 1
2336 5 Mailen S Fotland 56 2101 2336 1
3000 p 6 Mirte Ruud 2 3000 3000 2
3000* Nora Horsås Raniseth 2 3000* 3000* 2
3000 3 Ingrid Raniseth 93 2024 3000 1
3000 1 Linda A Håland 45 2441 3000 1
3000 p 2 Lilly Tufta 2 3000 3000 1
3108 Marianne Heldal 2 2350 3108 1
3325 Mette Tufta 4 3143 3325 1
3330 1 Randi Kleppe 413 2045 3350 2
4438 1 Marit V Edvardsdal 232 2841 4438 2
4452 Tomine Akerø 2 3202 4452 1
4614 p Marianne Skjerven 1 4614 4614 1
4627 Beate Reigstad Hegg-Lunde 51 2239 4627 1
4711 Liv Simmenes 444 1916 4711 2
1325 p 7 Trygve Feidje Mjelde 4 1325 1325 1
1516 p 5 Jonas Skjerven 2 1516 1516 1
1538 p 4 Thomas Vatle 1 1538 1538 1
1539 3 Martin Kåstad 21 1510 1539 1
1553 2 Emil Hosøy 53 1424 1553 1
1557 p 8 Marius Hauge 7 1557 1557 2
1610 Baard Raknes 50 1558 1610 1
1749 Brage Mjelde Hanstveit 3 1722 1749 1
1752 Dagfinn Gjerstad 16 1446 1752 2
1812 Øystein Hanstveit 12 1441 1812 1
1820 1 Tore Hannisdal 50 1655 1820 2
1820 Per Ole Mostrøm 142 1551 1820 1
1836 Gisle Raknes 23 1727 1836 1
1850 Torbjørn Småland 45 1645 1850 1
1857 Even S Fotland 17 1813 1857 1
1858 3 Bjarte Vik 60 1324 1835 2
1906 Mantas Buinauskas 4 3000 1906 1
2030 p Kay Stamnes 17 2030 2030 1
2033 p Andreas Helgesen 3 2033 2033 1
2107 Gisle Fotland 42 1651 2107 1
2130 Tarjei Raniseth 97 1603 2130 1
2133 Toralf Tufta 37 1749 2133 1
2143 Daniel Kleiveland 6 2043 2143 1
2153 Ove Håland 32 2030 2153 1
2158 Thomas A Røskeland 12 1745 2158 1
2212 Kurt Vatle 42 1843 2212 1
2215 Petter Ulriksen 59 2100 2215 1
2305 Frank Hansen 40 1709 2305 1
2347 Terje Rosnes 134 1727 2347 1
2439 Petter Henning Sæbø 220 1627 2439 2
2737 Knut Erik Reigstad 173 2726 2737 2
2929 Øyvind S Fotland 56 2046 2929 1
3000 Henrik Horsås 55 1520 3000 2
3000 Ludvik R Horsås 11 3000* 3000 1
3000 Geir Kleppe 255 1808 3000 1
3538 Vidar Simmenes 441 1532 3538 2
4211 Roald Rosnes 320 2115 4211 2
4452 Eirik Akerø Edvardsdal 2 3534 3534 2
4452* Aleksander Akerø Edvardsdal 1 4452* 4452* 1
4622 p Jan Magne Skjerven 1 4622 4622 1
4627 Håvard Hegg-Lunde 28 1945 4627 1

Utmerking for 50 løp Tore Hannisdal og Baard Raknes

 

 

 

 

Ingri Mjelde Birkeland 18,19

God stemning i lappeteltet

 

Aktivitetar

Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar
Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
Ekstraordinært Årsmøte
Osterøy IL Klubbhus
18 mai
24 mai