Grupper og kampar 2009

GRUPPEOPPSETT MJELDSTAD OG STOKKE RIBBECUP 2009

Gruppe 1 – Mosjon

1 Metalljøsa
2 K. Lerøy Metall
3 Kåstad Legends
4 Sluskane

Gruppe 2 – Mosjon

1 Gutta med AIDS
2 Mjeldalens Helter
3 Øyaboltane
4 Vinnar gr. 2

Gruppe 3 – Mosjon

1 LOBAS
2 Veggen
3 Da e Magnhild sine pølse so e best
4 Awesomeness

Gruppe 4 – Mosjon

1 Jakta Metall
2 Useless
3 Jenter du aldri får
4 Arna-Binnene

Gruppe 5 – Aktiv

1 Lucky Loosers
2 Burkeland Tur & Smådrikkarlag
3 Carebears
4 Driblepik()ene

Gruppe 6 – Aktiv

1 Politiet
2 Gutane og Kurt
3 I siste liten
4 Hjellvik Youngsters


Søndag 27. desember: INNLEIANDE  RUNDAR – MOSJON

K Gr KL Heimelag Bortelag Res
1 1 1600 Metalljøsa K. Lerøy Metall 6-0
2 1 1615 Kåstad Legends Sluskane 8-1
3 2 1630 Gutta med AIDS Mjeldalens Helter 2-4
4 2 1645 Øyaboltane Vinnar gr. 2 2-6
5 1 1700 Metalljøsa Kåstad Legends 1-0
6 1 1715 K. Lerøy Metall Sluskane 2-4
7 2 1730 Gutta med AIDS Øyaboltane 0-4
8 2 1745 Mjeldalens Helter Vinnar gr. 2 0-4
9 1 1800 K. Lerøy Metall Kåstad Legends 0-4
10 1 1815 Sluskane Metalljøsa 0-4
11 2 1830 Mjeldalens Helter Øyaboltame 3-3
12 2 1845 Vinnar gr. 2 Gutta med AIDS 4-0
13 3 1900 LOBAS Veggen 4-1
14 3 1915 Da e Magnhild sine pølse so e best Awesomeness 3-2
15 4 1930 Jakta Metall Useless 0-12
16 4 1945 Jenter du aldri får Arna-Binnene 1-3
17 3 2000 LOBAS Da e Magnhild sine pølse so e best 0-2
18 3 2015 Veggen Awesomeness 0-5
19 4 2030 Jakta Metall Jenter du aldri får 5-1
20 4 2045 Useless Arna-Binnene 1-0
21 3 2100 Veggen Da e Magnhild sine pølse so e best 1-10
22 3 2115 Awesomeness LOBAS 4-7
23 4 2130 Useless Jenter du aldri får 8-0
24 4 2145 Arna-Binnene Jakta Metall 1-5

Mandag 28. desember: INNLEIANDE  RUNDAR – AKTIV

K Gr. KL Heimelag Bortelag Res
25 5 1800 Lucky Loosers Burkeland Tur & Smådrikkarlag 1-2
26 5 1815 Carebears Driblepik()ene 1-5
27 6 1830 Politiet Gutane og Kurt 2-1
28 6 1845 I siste liten Hjellvik Youngsters 1-4
29 5 1900 Lucky Loosers Carebears 3-1
30 5 1915 Burkeland Tur & Smådrikkarlag Driblepik()ene 1-3
31 6 1930 Politiet I siste liten 1-1
32 6 1945 Gutane og Kurt Hjellvik Youngsters 4-1
33 5 2000 Burkeland Tur & Smådrikkarlag Carebears 1-1
34 5 2015 Driblepik()ene Lucky Loosers 4-4
35 6 2030 Gutane og Kurt I siste liten 3-2
36 6 2145 Hjellvik Youngsters Politiet 3-2

Tirsdag 29. desember: SLUTTSPEL

K   KL Heimelag Bortelag Res
37 KV1-M 1800 Metalljøsa LOBAS 1-0
38 KV2-M 1815 Vinnar gr 2 Jakta Metall 7-0
39 KV3-M 1830 Da e Magnhild sine pølse så e best Kåstad Legends 2-4
40 KV4-M 1845 Useless Øyaboltane 5-0
41 SF1-A 1900 Driblepik()ene I siste liten 2-1
42 SF2-A 1915 Gutane og Kurt Lucky Loosers 1-1 (1-3)
43 SF3-M 1930 Metalljøsa Vinnar gr. 2 2-2 (0-2)
44 SF4-M 1945 Kåstad Legends Useless 1-1 (2-1)
45 F1-A 2000 Driblepik()ene Lucky Loosers 3-1
46 F2-M 2030 Vinnar gr. 2 Kåstad Legends 4-6

Aktivitetar

03 mar
05 mar
07 mar
10 mar
Osterøy på Tvers 1.6.2024
Start Bruvik og mål Hosanger
25 mar