Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Banerekordar

Banerekordar Osterøy Stadion (per 23.9.2017)

Bygt 1983. Løpebane raudstubb. Fast dekke 2004. Gras 2002. 

Kvinner        

60m  7,86  Naomi van den Broeck, Hovding (-96)   18.5.2015  -2,1.

100m  12,86  Lene S. Myrmel, Fri (-86)  29.6.2007 +1,6

100m  12,86  Silvia Panguard (-92), Mosambik  30.6.2014 -0,1

150m  18,29  Naomi van den Broeck, Hovding (-96) 18.8.2014 +1,0

200m  24,78  Iren V. Isaksen, BFG Fana (-85)  20.8.2012 +0,0

300m  38,86 Irene H. Helgesen, Fri (-85)  4.8.2008
400m  57,65  Lena Indrebø, Gular (-92)  30.6.2014

600m  1.36,42 Vilde Svortevik, Laksevåg (-94)  27.4.2011

800m  2.14,38  Frida Berge, Gular (-94)  27.6.2012

1000m  2.59,44  Hilde Aasheim, Osterøy (-84),  10.8.2013

1500m  4.31,41  Ingeborg Lind, Gular (-90)  20.8.2012

2000m 6.59,2  Silje Lindstad, Norna Salhus (-97) 13.10.2014

3000m  9.35,30  Brit-Helen Simmenes, Osterøy (-75)  14.5.2005

5000m  16.34,4  Kirsten M. Otterbu, BFG-Fana (-70)  22.6.2006
10000m  33.06,3  Kirsten M. Otterbu, BFG-Fana (-70)  22.6.2006

100m hk84  14,66  Lene S. Myrmel, Fri (-86)   3.10.2008 -0,3

200m hk76  29,46 Lene S. Myrmel, Fri (-86)  16.7.2007 +0,2

400m hk76  67,10  Anne Hansen, Gular (-91)  8.9.2007
3000m hi76  11.43,99 Brit-Helen Simmenes, Osterøy (-75)  20.9.2008

Høgde  1,70  Hilde Hovlandsdal, Gneist (-87)  11.6.2005

Lengde  5.28  Lene S. Myrmel, Fri (-86)   3.10.2008 -0,9

Stav  3,50  Katrine Haarklau, Gular (-91)  8.9.2007

Tresteg  11,95  Hedvig Glomsrød, Norna-Salhus (-82)  23.5.2005 -0.4  

Diskos 1kg  37,52  Hilde Nordtveit, Stord (-88)  12.6.2005

Kule 4kg  11,39  Hilde Nordtveit, Stord (-88)  12.6.2005

Slegge 4kg  46,41  Helene Hofstad, Gular (-91)  8.9.2007
Spyd 600g 52,68  Sigrid Borge, Osterøy (-95)  18.7.2016

 

4x100m  47,24  BUL Oslo (Ezinne Okparaebo 88-Folake Akinyemi 90-
                              Catharina Wahl 91-Heidi Berg Sand 86)  27.5.2007
4x400m  3.50,79  Trondheim (Trine Sjaastad 87-Cecilie Isern 88-
                              Ellen Strøm 80 - Stine Tomb 86)  26.5.2007
4x600m  6.47,79  Ranheim (Anna van der Zwaag 92-Anne H. Faanes 92-
                               Julie Skevik 92- Stine M. Grønnhaug 92 )  27.5.2007
4x800m  9.26,29  Steinkjer (Kristin Brøndbo 88- Rut Appelkvist 89
                               Runa S. Falch 90-Maren Aalberg 91-)  27.5.2007

1000m stafett  2.24,32  BFG Fana (Andrea Unneland 90-Katr.Fjærestad 90-
                               Synne Rørvik 89-Martine Borge 90)  11.9.2005

 

Menn                                                          
60m  6,98 Jarle Hollund, Gular (-88)  4.8.2008  +1,3
100m  10,88  Christian Martinussen, Gular (-83)  13.8.2015 +1,8
150m  16,63  Vegard Fluge, Ask (-95) 18.7.2016 +0,5

200m  21,93  Martin Loftås Kåstad, Osterøy (-90)  4.8.2014  +1.0
300m  34,04 Torbjørn Lysne, Gular (-90)  10.8.2013

400m  50,12  Ådne Svahn Dæhlin, Gular (-82)  7.5. 2007

600m  1.21.36  Trygve F. Mjelde Osterøy (-94)  18.7.2016

800m 1.48,16  Albertino Mamba, Mosambik (-94)  30.6.2014

1000m  2.27.63  Tom Erling Kårbø, Stord (-89)  5.9.2016

1500m  3.57,48  Svein A. Færestrand, Norna-S. (-81)  15.8.2005

2000m 5.45,53  Trygve F. Mjelde, Osterøy (-94)  5.9.2016

3000m 8.22,45  Morten Velde, Haugesund (-84)  14.5.2005
5000m 14.43,7  Mulugeta Zewde Hulensav, Norna Salhus (-87)  13.10.2014

10000m  31.29.55  Bjarte Vik, Osterøy (-69)  29.6.2009

110m hk 106  14,84  Kjetil Myrmel, Gular (-81)  11.9.2005  -1.6
200m hk 76 26,00  Ove Lindekleiv, Sandnes (-76)  22.9.2007 -1,1

400m hk 91  52,96  Ragnar Bergheim, Norna-Salhus (-82)  14.5.2005  
3000m hi 91  10.38.1  Bjarte Vik, Osterøy (-69)  28.10.2006

Høgde  1.93  Håkon Soldal, Øystese  26.6.1983 

Lengde 7,06  Amund Høie Sjursen, Gneist (-96)  22.9.2013 +0,9

Stav  5,00  Eirik G. Dolve, Fri (-95)  18.8.2014

Tresteg  15,15  Thomas M. Olsen, Gular (-77)  11.9.2005  +1.4  

Diskos 2kg  60,03  Sven Martin Skagestad, Norna Salhus (-95)  23.9.2017

Kule 7kg  13,47  Ove Lindekleiv, Sandnes (-76)  21.9.2007

Slegge 7kg  53,91  Steffen Nerdal, BFG-Fana (-85)  10.9.2005

Spyd 800g  64,53 Ronny Nilsen, Norna-Salhus (-71)  9.9.2007

 

4x100m  42,50  Gular (Erlend Sæterstøl 75-Andreas Kristiansen 81
                                      Alexanders Karlson 88- Quincy Douglas 75)  26.5.2007
4x400m  3.16,53  Steinkjer (Alf I. Hellevik 81-Magne Often 87
                                      Eivind Gausland 85-Petter Døhli 85)  27.5.2007      
4x600m  5.57,96  Tyrving (Peder Holm 92-Pål I. Christiansen 91
                                     Robert Schwencke 91-Henrik Gateman 91)  27.5.2007
4x1500m 
15.58,65  Steinkjer  (Henrik Sandstad 73-Terje Klevmo 87-
                                     Eivind Jenssen 88-Joachim Brøndbo 85)  26.5.2007

1000m stafett  2.00.89  Gular (Thomas Olsen 77-Erlend Sæterstøl-
                                    Eystein Lysholm - Hans v. Nijkerk)  11.9.2005