Sport 1 Brakvatnet halvmaraton 19. oktober 2019

resultat  i eqtiming     plakat 2019    websida   

Kto.nr. Osterøy il 3632.54.56676       Osterøy IL/friidrett vipps  121337

Link til løypekart med bilde      gps link

Løypa består av 8 rundar rundt Brakvatnet + 337,5m: 
Start 337m før> Badeplassen – Mål ved badeplassen.

Løyperekordar: Bjarte Vik 1.18,31 (2011) og Hilde Aasheim 1.24,29 (2013)

ps: Det vart innlevert ein nøkkel med systemnr. (ta kontakt til Vidar Simmenes 91322643

Brakvatnet Halvmaraton 19.10.2019 lettskya, stille + 8 grader.

Arr. Osterøy IL/Friidrett

 

 

Klasse kvinner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1:34:00.0

Ingrid

Revheim

BERGEN

237

2

1:35:33.0

Ingrid

Brattabø

FRI IL

249

3

1:41:50.0

Bodil H

Askeland

STORD

243

4

1:46:11.0

Astrid

Olafsdottir

FRI IL / FRI IL / HSI

231

5

1:55:50.0

Annelin

Lunde

Osterøy IL

254

6

2:09:36.0

Siri

Hauge

Osterøy IL

255

7

2:21:28.0

Marte Emilie

Hatletveit

Mjøsdalen IL

246

8

2:22:53.0

Magnhild

Daltveit

Viking

269

dnf

 

Birte

Hellen

HSI/Fjellrypene

242

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse menn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1:19:55.0

Emil

Hosøy

Osterøy IL

238

2

1:25:53.0

Bård

Fyhn

BFG Bergen Løpeklubb

248

3

1:27:21.0

Jan R.

Solberg

Osterøy IL

266

4

1:30:54.0

Per Arne

Aadland

Samnanger IL

244

5

1:32:24.0

Eirik

Mjelde

Osterøy IL

240

6

1:32:58.0

Øystein

Hanstveit

Lobas

262

7

1:33:14.0

Øyvind Brakvatne

Mjelde

Osterøy IL

250

8

1:33:54.0

Torbjørn

Småland

HTB

253

9

1:34:22.0

Inge

Haukøy

Mjøs Metallvarefabrikk

236

10

1:37:04.0

Inge Magnar

Hauståker

Vaksdal Opptur

232

11

1:37:22.0

Mats

Kleppe

 

267

12

1:38:39.0

Bjørn Helge

Kleppe

Mjøsdalen IL

263

13

1:39:30.0

Magne

Espelid

Mjøsdalen IL

245

14

1:40:37.0

Harald

Olsnes

Team Agri

233

15

1:43:57.0

Helge

Lidtun

Osterøy IL

265

16

1:44:13.0

Odd Arne

Hanstveit

Mjøsdalen IL

252

17

1:44:36.0

Audun

Kvam

DNP

241

18

1:44:56.0

Dag André

Hjellvik

Hjellvik IL / Sport 1 Askøy

230

19

1:49:57.0

Lars B.

Reigstad

Osterøy IL

251

20

1:51:59.0

Christer

Aastvedt

ÅCK

239

21

1:52:59.0

Jørn

Jacobsen

Lobas

261

21

1:52:59.0

Magne

Vikne

Osterøy IL

259

23

1:53:07.0

Roald

Martinsen

Lobas

260

24

1:53:15.0

Stian Nordås

Mjøs

Mjøsdalen IL

247

25

1:57:46.0

Martin

Lunde

 

257

26

2:01:06.0

Tormod

Espelid

Mjøsdalen IL

264

27

2:01:15.0

Yngve

Lunde

 

256

28

2:03:30.0

Thomas

Nilsen

Mjøs Metallvarefabrikk

234

29

2:16:55.0

Stian

Havnås

Mjøs Metallvarefabrikk

235

30

2:21:34.0

John-Erik

Nygaard

 

268

31

2:40:35.0

Eivind

Lunde

Osterøy IL

258

dnf

 

Sigbjørn

Reigstad

Osterøy IL

229

 

 

 

 

 

 

 

 

Deltakarar utan tid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jannicken R

Mjøs

Mjøs Metallvarefabrikk

334

 

 

Liv

Simmenes

Osterøy IL

335

 

 

May Elin

Haugland

 

336

 

 

Bjarte

Haugland

 

337

 

 

 

 

 

 

 

 

Andre lag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1:15:23.0

Osterøy Il

1. Lag Skigruppa

Osterøy IL 1. lag Skigruppa

2

2

1:17:39.0

Osterøy Il Friidrett

Team Batti

Osterøy IL / Osterøy IL Team Batti

1

3

1:21:21.0

Team Skurk

Team Skurk

Team Skurk

11

4

1:27:01.0

Mjøsdalen Il

Ungdomslag

Mjøsdalen IL Ungdomslag

15

5

1:27:05.0

Gamle Pom- Friér

Gamle Pom- Friér

Gamle Pom- Friér

16

6

1:30:45.0

Osterøy Il Friidrett

Team Ungdom

Osterøy IL Team Ungdom

5

7

1:39:44.0

Osterøy Il

2. Lag Skigruppa

Osterøy IL 2. lag Skigruppa

14

8

1:46:22.0

Kollektiv Kollaps

Kollektiv Kollaps

Kollektiv Kollaps

13

dns

 

Team Joensen

Team Joensen

Team Joensen

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Bedriftslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1:28:41.0

Magnus M. Thunestvedt As

Endevendarane

Thunestvedt As

4

2

1:28:57.0

Drange Murmesterforretning As

Drange Murmesterforretning As

Qatar Sports Investment

6

3

1:34:48.0

Arkoconsult As

Arkoconsult As

Arkoconsult AS

12

4

1:38:26.0

Lerøy Fossen As

Lerøy Fossen As

Lerøy Fossen As

7

5

1:40:29.0

Lobas As

Lobas As

Lobas AS

10

6

1:45:32.0

Nr1crewosterøy

Nr1crewosterøy

Nr1crewosterøy

9

7

1:54:09.0

Sparebanken Vest

Eiendomsmegler Vest – Osterøy/åsane

Sparebanken Vest

8

 

Barneløp (alfabetisk resultatliste)

tid

 

 

 

st.nr

 

 

 

 

 

1723

Christer H

Bjørsvik

2012

7

1713

Eirik

Reigstad

2007

8

2412

Emil

Tufta

2011

17

2036

Ida Beckstrøm

Lindros

2010

9

2456

Johanna F

Borge

2010

16

1644

Kristin

Brattabø

2011

14

1408

Leon Eikefet

Eide

2007

12

1743

Lucas

H Bønes

2009

6

1403

Magnus

Stordal

2010

11

1835

Mari

Hammer

2010

10

2036

Mari Tysse

Røsland

2010

1

2418

Martin

Eikeland

2011

13

1507

Noah Alexander

H Bønes

2007

5

2408

Olliver H

Nygård

2010

15

2741

Sunniva

Fyhn

2014

3

1451

Svein

Daltveit

2010

2

2147

Yina Mathea

H Bønes

2012

4

 

 

x

17 til start i barneløpet

x

x

x

Aktivitetar

Open trening TURN
Osterøyhallen
07 mai
14 jun