Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

MX-Sport Osterøytrearen Måndag 27. juni 2021

Heat 3 på startstreken  

No med resultat.   66 i mål på 3000m og 8 på 1000m

Følg https://www.facebook.com/mxsportosteroy for fleire gode tilbod.  

Resultat årets andre MX-SPORT OSTERØYTREAREN måndag 27. september 2021 på Osterøy Stadion  skya, vind, opplett + 19 grader

nr. Resultat Namn Namn f. år medlem NFIF Påmeldt som klasse start nr lisens poeng tyrving poeng senior poeng veteran
                         
    Barneløp 1000m manuelle tider                    
1 4,15,6 Agnes  Neu-Bysheim 2010 Mjøsdalen Mjøsdalen j-11 163 treng ikkje      
2 4,20,4 Christer Bjørsvik 2012 Osterøy ikkje oppgjeve g-rekr 162 treng ikkje      
3 4,21,0 Thomas Fjellskålnes 2010 Mjøsdalen Mjøsdalen g-11 131 treng ikkje      
4 4,24,3 Andrea Øvsthus 2010 Mjøsdalen Mjøsdalen j-11 165 treng ikkje      
5 4,36,4 Vilde Fjellskålnes 2012 Mjøsdalen Mjøsdalen j-rekr 132 treng ikkje      
6 4,41,3 Mari Tysse-Røsland 2010 Mjøsdalen Mjøsdalen j-11 164 treng ikkje      
7 4,50,9 Aron Revheim Aksnes 2011   ikkje oppgjeve g-10 167 treng ikkje      
8 4,59,5 Noa Revheim Aksnes 2014   ikkje oppgjeve g-rekr 166 treng ikkje      
  dns Emmelinn Jacobsen Revheim 2017   ikkje oppgjeve j-rekr 130 treng ikkje      
  dns Vilde Emilia Jacobsen Revheim 2014   ikkje oppgjeve j-rekr 133 treng ikkje      
                       
    Baneløp 3000m heat 1 manuelle tider                  
1 12,38,0 Kheireddine Basman Fakhreddine 2006 Osterøy ikkje oppgjeve g-15 259 nei   142  
2 12,48,1 Trym Simmenes 2011 Gneist Gneist g-10 205 treng ikkje   126  
3 12,48,7 Jan Roar Solberg 1979 Osterøy Osterøy/hare mv-40-44 215 nei   125 192
4 12,54,6 Svein Daltveit 2010 Osterøy Osterøy/langrenn g-11 211 treng ikkje   116  
5 12,57,6 Anne Lise Leiren Mastervik 1972 Osterøy Osterøy kv-45-49 202 nei   356 451
6 12,58,0 Inge Magnar Hauståker 1977 Osterøy Osterøy/hare mv-40-44 213 ja   110 174
7 13,25,2 Rune Furevik 1961   Kleppestø mv-60-64 209 nei   71 373
8 13,31,4 Øyvind Litland 1968 Mjøsdalen Mjøsdalen mv-50-54 207 nei   62 223
9 13,49,0 Arnbjørn Vevle 1973 Osterøy Osterøy mv-45-49 204 nei   39 137
10 14,00,1 Ragnhild Balsvik 1968 Osterøy Osterøy kv-50-54 201 nei   250 397
11 14,17,0 Helge Tysse 1964 Osterøy Osterøy mv-55-59 208 ja   4 200
12 14,28,7 Kurt Vatle 1959 Osterøy Osterøy mv-60-64 258 nei   0 251
13 14,30,8 Nora Bergan 2004 Osterøy Osterøy/hare j-17 249 ja 411 202  
14 14,34,3 Eivind Solberg 1955 Osterøy Osterøy mv-65-69 203 nei   0 307
15 15,06,0 Marit Brakvatne Mjelde 1965 Osterøy Sparebanken Vest kv-55-59 210 nei   148 354
16 15,06,8 Aslak Monstad 2004 Osterøy Osterøy/hare g-17 216 ja 9 0  
17 15,30,9 Sølvi M Revheim 1963   ikkje oppgjeve kv-55-59 206 nei   112 306
18 28,34,4 Runar Borge 1982   Osterøy mv-35-39 212 nei   0 0
  dnf Kjetil Stokke 1991 Osterøy Osterøy/hare ms 214 ja      
                         
    Baneløp 3000m heat 2 elektroniske tider                  
1 11,25,86 Olav Småland 2006   Osterøy/langrenn g-15 260 nei   276  
2 11,27,02 Tore Hannisdal 1969 Osterøy Osterøy/hare mv-50-54 232 ja   274 519
3 11,42,34 Nora Bergan 2004 Osterøy Osterøy/hare j-17 249 ja 799 499  
4 11,42,38 Jonas Myking 2008 Osterøy Osterøy/langrenn g-13 228 nei   242  
5 11,53,05 Eirik Brattabø 2008 Fri Fri g-13 226 nei   222  
6 12,05,06 Ronja Malene Indrearne Furevik 2009 Ask Ask j-12 227 treng ikkje   453  
7 12,05,33 Aslak Monstad 2004 Osterøy Osterøy/hare g-17 216 ja 499 198  
8 12,14,69 Arno Småland Isvik 1979   Badnafakte mv-40-44 224 nei   182 262
9 12,15,92 Ståle Daltveit 1975 Osterøy Thunestvedt mv-45-49 231 nei   321 180
10 12,16,25 Inge Magnar Hauståker 1977 Osterøy Osterøy/hare mv-40-44 213 ja   179 259
11 12,18,24 Trond Lone 1994   Thunestvedt ms 219 nei   176  
12 12,18,40 Jørn Fjellskålnes 1974 Mjøsdalen Osterøy/langrenn mv-45-49 221 nei   135 316
13 12,19,96 Tore Magne Vevle 1964 Osterøy Lobas mv-55-59 223 nei   173 453
14 12,26,42 Espen Mjøs 1991 Osterøy Lobas/hare ms 262 nei   161  
15 12,27,76 Roald Martinsen 1970 Osterøy Lobas mv-50-54 217 nei   159 360
16 12,34,68 Arne Reigstad 1967 Osterøy Osterøy mv-50-54 220 nei   147 344
17 12,45,18 Jørn Jacobsen 1967 Osterøy Lobas mv-50-54 218 nei   131 320
18 12,47,81 Stian Mjøs 1991 Mjøsdalen Mjøsdalen ms 229 nei   126  
19 12,54,25 Christer Aastvedt 1971   Hygienegruppen mv-50-54 233 nei   116 300
20 13,22,70 Jostein Lone 2002   M  Thunestvedt g-19 230 nei 244 74  
21 13,33,74 Magrethe Fjellskålnes 2007 Osterøy Osterøy/langrenn j-14 222 nei   197  
  dns Maren Nordås Øvsthus 2005 Mjøsdalen Mjøsdalen j-16 225 ja      
                         
    Baneløp 3000m heat 3 elektroniske tider                  
1 10,19,21 Torstein Olai Leiren Mastervik 2003 Fri Fri/hare g-18 250 ja 759 436  
2 10,22,38 Oddvar Moldestad 1971 Ask Ask mv-50-54 244 nei   433 722
3 10,29,52 Eirik Mjelde 1992 Osterøy Osterøy ms 255 nei   409  
4 10,40,14 Kim Solberg 1981 Osterøy Lobas mv-40-44 245 nei   382 511
5 10,41,42 Nora Bergan 2004 Osterøy Osterøy/hare j-17 249 ja   634 939
6 10,42,31 Markus Kollvangsnes Solberg 2007 Osterøy Osterøy g-14 246 nei   376  
7 10,44,25 Daniel Bruvik 1996   Lobas ms 239 nei   371  
8 10,48,54 Marianne Feidje Mjelde 2001 Osterøy Osterøy ks 242 ja   617  
9 10,49,01 Jan Roar Solberg 1979 Osterøy Osterøy/hare mv-40-44 215 nei   360 484
10 10,55,67 Gisle Raknes 1970 Osterøy Osterøy mv-50-54 247 nei   344 611
11 10,57,72 Lars Olav Brattabø 1973 Osterøy/langrenn mv-45-49 243 nei   339 529
12 11,05,54 Åsmund Skålevik 1976 Ask Ask mv-45-49 237 nei   321 507
13 11,09,94 Torbjørn Småland 1981 Osterøy Osterøy/langrenn mv-40-44 261 nei   311 424
14 11,10,82 Henrik Revheim 1989   ikkje oppgjeve ms 241 nei   309  
15 11,15,42 Håvard Forthun 1996   Sokna Sk ms 240 nei   298  
16 11,38,33 Vidar Yndesdal 1981 Mjøsdalen Mjøsdalen mv-40-44 248 nei   250 349
17 11,42,35 Magne Espelid 1964 Mjøsdalen Mjøsdalen mv-55-59 238 ja   242 553
18 11,45,37 Mirjam Mjelde 1969 Osterøy Osterøy kv-50-54 235 ja   493 741
19 11,51,05 Fabian Mustaff 1998   ikkje oppgjeve ms 264 nei   226  
20 12,10,10 Jan-Olav Gullbrå Hilleren 2008 Ask Ask g-13 236 ja   190  
  dnf Kjetil Stokke 1991 Osterøy Osterøy/hare ms 214 ja      
                         
                         
    Baneløp 3000m heat 4 elektroniske tider                  
1 9,13,20 Dagfinn Gjerstad 2006 Osterøy Osterøy g-15 257 ja   639  
2 9,28,31 Brage Mjelde Hanstveit 2001 Mjøsdalen Mjøsdalen ms 251 ja   588  
3 9,28,39 Vegard Trefall 2006 Osterøy Osterøy g-15 254 ja   587  
4 9,46,32 Jonas Skjerven 2005 Mjøsdalen Mjøsdalen g-16 263 ja 907 530  
5 9,56,64 Martin Nessestrand Mjøs 1997 Osterøy Osterøy ms 253 ja   499  
6 9,56,71 Remy Furevik 1988 Ask Ask ms 256 nei   499  
7 10,13,76 Martin Mjelde 2008 Bjarg Bjarg g-13 252 nei   451  
  dnf Torstein Olai Leiren Mastervik 2003 Fri Fri/hare g-18 250 ja      
  dnf Noa Birkeland Raknes 2005 Osterøy Osterøy/hare g-16 265 ja      

Barneløp 1000m

oppvarming

Heat 1

Heat 2

heat 4

Litt ekstra vart og delt ut for god innsats i sesongen.

Runar Borge

(25.09.21)