Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Påmeldte

NM terrengløp korte løyper Osterøy 7. og 8. april 2018

Heim

Løypekart

NM organisasjon

Overnatting

Resultater

Påmelding

Påmeldte

Tidsoppsett

Til Osterøy

Påmeldte     frist t.o.m. 3. april kl. 23.59 Påmelding utgått.       Startliste 7. aptil xls med startnr. og starttider

påmeldte "32" stafettlag og 203 deltakere 

Når det gjeld stafettpåmelding er det lag som har meldt på for mange lag. Det er tilstrekkeleg å berre oppgje 1 navn i stafettpåmelding. Endeleg navn på dei 2 deltakrane skal meldast inn seinast 1 time før stafettstarten.    Stafettlag kan og meldast på etter at den ordinære påmeldingsfristen 3. april.  Send påmelding då til  vidsimm@online.no   frist er fram til 1 time før start.

(64 av 203 påmeldte har ikkje årslisens). Ved utlevering av startnr. vil deltakere uten årslisens bli avkrevd engangslisens kr. 30,-.   Det er også noen som har betalt inn eingongslisens saman med startpengar. Desse har vi ikkje full oversikt enno.

Kven kan starte i norske meisterskap?

Klubbrepresentasjon
Deltakarane må vere medlemmer av lag tilslutta NFIF, dvs. utøvaren må vere medlem av eit lag som har betalt kretskontingenten. Dei som tidlegare har konkurrert for ein «ikkje-godkjent» klubb, er straks klar for deltaking ved å teikne medlemskap i ein klubb som er godkjent av NFIF.

Startløyve for ikkje-norske statsborgarar
Skal ein ikkje-norsk statsborger få startløyve i norske meisterskap, må utøver søkje om dispensasjon i kvart enkelt tilfelle. Søknad sendes NFIF.

Når det gjelder ikke-norske statsborgere, så kan de starte i UM og i veteran da dette er åpne klasser pr. definisjon. De trenger dispensasjon i senior og juniorklasse,

Forbundet har vært gjennom klubbene (senior og junior) de representerer og de er alle OK. Når det gjelder stafetten har den status som NM der det også bare kan nyttes norske statsborgere eller deltakere som er godkjent og kan starte i NM.

Det synes som om at dei som nyttar sportsadm sin min idrett app ikkje vert registrert sjølv om dei får kvittering. Forbundet har bedt om at Sportsadmin sjekkar dette. Det kan difor vera best å melda seg på utan min idrett appen.  Er det tvil om påmelding eller noko som må rettast opp kan det også takast kontakt til  arrangløren ved Vidar Simmenes   vidsimm@online.no   91322643

"Opprop" i samband med utlevering av startnr i individuelle øvingar  seinast1time før start ved personleg oppmøte.

Løparane må vera på plass i startområdet seinast 5 minutt for startoppstilling.

Frist for innmelding av lagoppsett til stafetten på søndag er ein time før start

x

Klasse Etternavn Fornavn Fødselsdato Org.tilhørighet
Gutter 15 Allers-Hansen Tobias 06.01.2003 Gneist,IL - Friidrett
Gutter 15 Pedersen Tinus Bergh 20.03.2003 Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett
Gutter 15 Fjøsne-hexeberg Trym 28.03.2003 Nittedal IL - Friidrett
Gutter 15 Martinsen Sondre 15.06.2003 Nesodden IF - Friidrett
Gutter 15 Halvorsen Trond Olav 02.03.2003 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Gutter 15 Myrlid Kristian Baggegård 07.01.2003 Herand IL - Friidrett
Gutter 15 Hanstveit Daniel 11.06.2003 Mjøsdalen IL - Friidrett
Gutter 15 Kringeland Erlend Hatlem 21.04.2003 Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett
Gutter 15 Strønstad-Løseth Thomas 07.09.2003 Viking, TIF - Friidrett
Gutter 16 Langøy Jørgen Eikeberg 12.06.2002 Fana IL - Friidrett
Gutter 16 Bloch Max 25.09.2002 Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett
Gutter 16 Slethaug Didrik Mørner 31.01.2002 Fana IL - Friidrett
Gutter 16 Røstad Christoffer Heggland 13.03.2002 Kristiansand Løpeklubb - Friidrett
Gutter 16 Nergård Andreas 17.02.2002 Norna-Salhus IL - Friidrett
Gutter 16 Madsen Erik Nygaard 02.07.2002 Haugesund Triathlon Klubb - Friidrett
Gutter 16 Ellingsen Herman 23.02.2002 Gneist,IL - Friidrett
Gutter 16 Dukstad Daniel 02.01.2002 Voss IL - Friidrett
Gutter 16 Hansen Didrik Præstegård 26.03.2002 Norna-Salhus IL - Friidrett
Gutter 16 Fjeld Henrik 06.01.2002 Vidar, Sportsklubben - Friidrett
Gutter 16 Liland Fredrik 21.09.2002 Fana IL - Friidrett
Gutter 16 Skilleås Svein Oscar 09.06.2002 Fana IL - Friidrett
Gutter 16 Anker-Nilssen Henrik 04.07.2002 Nesodden IF - Friidrett
Gutter 16 Bukari Salim 28.06.2002 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Gutter 16 Ovesen Georg 16.07.2002 Kristiansand Løpeklubb - Friidrett
Gutter 16 Massacand Philip Anders Anthelme 12.05.2002 Gneist,IL - Friidrett
Gutter 17 Jacobsen Theodor Berre 23.05.2001 Vidar, Sportsklubben - Friidrett
Gutter 17 Birkeland Stian 31.07.2001 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Gutter 17 Petterson Håvard Fluge 16.05.2001 Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett
Gutter 17 Haukøy Hans-Magnus 31.07.2001 Gneist,IL - Friidrett
Gutter 17 Gundersen Erik Tangen 05.02.2001 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Gutter 17 Seliussen André 05.04.2001 Gneist,IL - Friidrett
Gutter 17 Lindevik Sander Svensson 28.12.2001 Kristiansand Løpeklubb - Friidrett
Gutter 17 Bollerød Moa Abounnachat 02.11.2001 Sem IF - Friidrett
Gutter 17 Christophersen Cedrik Bakke 11.12.2001 Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett
Gutter 17 Sørheim Erlend Oskar 26.11.2001 Varegg Fleridrett - Friidrett
Gutter 17 Gebremedhin Milion 12.07.2001 Gneist,IL - Friidrett
Gutter 17 Hanstveit Brage 20.04.2001 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn senior Færø Halfdan-Emil 07.06.1991 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior Øygard Eivind 18.02.1992 Jølster IL - Friidrett
Menn senior Mjøs Stian 20.06.1991 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn senior Boutera Jacob 29.04.1996 Gular, IL - Friidrett
Menn senior Hovlandsdal Erik 18.06.1989 Norna-Salhus IL - Friidrett
Menn senior Laitinen Kim Berland 19.12.1984 Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett
Menn senior Tjørnhom Kristian 19.09.1995 Kristiansand Løpeklubb - Friidrett
Menn senior Johansen Ken Tony 07.11.1991 Gular, IL - Friidrett
Menn senior Larsson Børge Bjørsvik 19.10.1992 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior Apold Lars-Olav Måkestad 05.06.1992 Gular, IL - Friidrett
Menn senior Pedersen Erik Udø 09.04.1994 Kristiansand Løpeklubb - Friidrett
Menn senior Bøhmer Jens 29.04.1993 Gular, IL - Friidrett
Menn senior Omvik Sindre Solbakken 18.08.1993 Rosendal TL - Friidrett
Menn senior Karlsen Espen Roll 27.08.1991 Gneist,IL - Friidrett
Menn senior Mjelde Trygve Feidje 11.11.1994 Osterøy IL - Friidrett
Menn senior Hjellum Magnus Sirnes 03.02.1994 Gular, IL - Friidrett
Menn senior Stefansson Ivar 04.05.1992 Gular, IL - Friidrett
Menn senior Skaalerud Bendik Lillemoen 03.09.1998 Oslostudentenes IK - Friidrett
Menn senior Aarvik Stian Øvergaard 24.04.1997 Gneist,IL - Friidrett
Menn senior Lundberg Bjørn Rusten 24.03.1994 Norna-Salhus IL - Friidrett
Menn senior Havn Vegard 28.09.1997 Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett
Menn senior Steffensen Jostein Brunvær 07.12.1996 Steinkjer Friidrettsklubb - Friidrett
Menn senior Vedvik Oliver Andersen 21.08.1998 Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett
Menn senior Ellingsdalen Simen 18.08.1996 Steinkjer Friidrettsklubb - Friidrett
Menn senior Mezngi Zerei 12.01.1986 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Menn senior Hoff Sondre Arne 28.09.1993 Gular, IL - Friidrett
Menn u20 Flak Mathias 26.05.1999 Steinkjer Friidrettsklubb - Friidrett
Menn u20 Mæle Martin 14.03.2000 Gneist,IL - Friidrett
Menn u20 Akerlie Tore 19.02.1999 Voss IL - Friidrett
Menn u20 Mjelde Anders Brakvatne 05.05.1999 Osterøy IL - Friidrett
Menn u20 Steinshamn Simon Nebijo Karlsen 18.03.1999 Tingvoll Friidrettskl. - Friidrett
Menn u20 Thorn Vetle Bergsvik 22.05.1999 Norna-Salhus IL - Friidrett
Menn u20 Veland Simon Østreng 09.11.2000 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Menn u20 Nedrehagen Robin Wathne 27.02.1999 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Menn u20 Stavik Håkon 30.03.2000 Ålesund FIK - Friidrett
Menn u20 Christensen Jørgen Dyrhol 24.09.2000 Gneist,IL - Friidrett
Menn u20 Grieg Per-Christian Færøvik 08.05.2000 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn u20 Vågen Andreas 15.05.2000 FRI IL - Friidrett
Menn u20 Nørve Gaute Sløgedal 23.09.2000 Mandal og Halse IL-Friidrett - Friidrett
Menn u20 Vangsnes Andreas 19.08.2000 Ålesund FIK - Friidrett
Menn u20 Malz Benjamin Joachim 09.04.1999 Kristiansand Løpeklubb - Friidrett
Menn u20 Frandsen Marcus Emanuel 20.09.1999 Mandal og Halse IL-Friidrett - Friidrett
Menn u20 Haile Tedros Gebretensai 30.01.1999 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Menn u20 Gjerstad Magnus 02.12.2000 Osterøy IL - Friidrett
Menn u20 Kleppe Håvard Mandelid 11.05.2000 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn u20 Enkerud Jørgen 24.11.2000 Vidar, Sportsklubben - Friidrett
Menn veteran 75-79 Mjelde Arne J 29.03.1942 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteran 75-79 Bjørsvik Arvid Johannes 14.06.1943 Viking, TIF - Friidrett
Menn veteran 75-79 Hanstveit Birger Normann 27.10.1943 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn veteraner 35-39 Færø Jo-Harald 12.09.1983 Eikanger IL - Friidrett
Menn veteraner 35-39 Vonheim Christer 20.04.1979 Ask Friidrett - Friidrett
Menn veteraner 35-39 Horsås Henrik Lennart 11.08.1981 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteraner 35-39 Andresen Trygve 09.03.1979 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn veteraner 35-39 Thomsen Johannes 20.08.1983 Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett
Menn veteraner 40-44 Reigstad Sigbjørn 15.08.1978 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteraner 40-44 Røstad Gøran 02.08.1975 Kristiansand Løpeklubb - Friidrett
Menn veteraner 40-44 Sundland Jon Are 23.08.1978 FRI IL - Friidrett
Menn veteraner 40-44 Tobiassen Karl-Magnus 25.01.1975 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Eikanger Bjarte 20.07.1972 Gneist,IL - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Iden Erik 02.08.1969 FRI IL - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Hannisdal Tore 08.08.1969 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Monstad Kjetil 01.10.1973 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Simmenes Terje 19.04.1973 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Seliussen Morten 20.06.1971 Gneist,IL - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Haaheim Lars Olaf 19.12.1973 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Dyrkolbotn Roy 19.03.1971 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn veteraner 45-49 Gunnarsson Michael Alexander 27.08.1970 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn veteraner 50-54 Bongom Bjørn Harald 06.01.1967 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn veteraner 50-54 Andersen Paal 15.04.1964 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn veteraner 50-54 Engesæt Knut Arve 08.01.1964 FRI IL - Friidrett
Menn veteraner 50-54 Espeld Magne 13.06.1964 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn veteraner 50-54 Morken Ove Normann 14.10.1966 Fil Aks-77 - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Øygard Kjell 25.12.1962 Jølster IL - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Kleppe Bjørn Helge 14.08.1962 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Hanstveit Øystein 18.04.1963 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Aunebakk Magne 24.02.1962 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Bogstad Bjarte 14.09.1963 Gular, IL - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Lyngbø Bjarne Otto 05.05.1963 Ask Friidrett - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Villanger Stig Morten 18.07.1963 Ask Friidrett - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Vatle Kurt Einar 06.10.1959 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Tveranger Arild Gisle 16.06.1962 Fil Aks-77 - Friidrett
Menn veteraner 55-59 Gundersen Dag 01.07.1963 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Menn veteraner 60-64 Færø Einar 28.06.1956 Eikanger IL - Friidrett
Menn veteraner 60-64 Eriksen Øystein 08.03.1954 Ask Friidrett - Friidrett
Menn veteraner 60-64 Romslo Ingar 13.09.1954 FRI IL - Friidrett
Menn veteraner 60-64 Vikne Magne Roald 01.07.1954 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteraner 60-64 Nordbotten Atle Jostein 11.12.1958 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Menn veteraner 60-64 Gjerstad Rune 24.06.1957 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn veteraner 65-69 Reknes Leif Martin 09.11.1952 Gloppen Friidrettslag - Friidrett
Menn veteraner 65-69 Schiøtz Hjalmar August 29.11.1949 Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett
Menn veteraner 65-69 Villanger Eilif 03.03.1950 Ask Friidrett - Friidrett
Menn veteraner 65-69 Øvsthus Aksel 29.10.1953 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn veteraner 70-74 Svahn John 24.05.1944 Mjøsdalen IL - Friidrett
Menn veteraner 70-74 Hagland Olav 16.02.1948 GTI Friidrettsklubb - gr.   - Friidrett
Menn veteraner 70-74 Bernes John Arne 28.12.1944 Osterøy IL - Friidrett
Menn veteraner 70-74 Anglevik Roger Oddbjørn 11.07.1946 FRI IL - Friidrett
Menn veteraner 70-74 Bjørge Jan 26.01.1948 Valder IL - Friidrett
Menn senior stafett Færø Halfdan-Emil 07.06.1991 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior stafett Øygard Eivind 18.02.1992 Jølster IL - Friidrett
Menn senior stafett Hovlandsdal Erik 18.06.1989 Norna-Salhus IL - Friidrett
Menn senior stafett Tjørnhom Kristian 19.09.1995 Kristiansand Løpeklubb - Friidrett
Menn senior stafett Mjelde Trygve Feidje 11.11.1994 Osterøy IL - Friidrett
Menn senior stafett Flak Mathias 26.05.1999 Steinkjer Friidrettsklubb - Friidrett
Menn senior stafett Hjellum Magnus Sirnes 03.02.1994 Gular, IL - Friidrett
Menn senior stafett Hir Abduljaleel Mohamoud Ismail 22.09.1995 Selsbakk IF - Friidrett
Menn senior stafett Aarvik Stian Øvergaard 24.04.1997 Gneist,IL - Friidrett
Menn senior stafett Nedrehagen Robin Wathne 27.02.1999 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Menn senior stafett Seliussen André 05.04.2001 Gneist,IL - Friidrett
Menn senior stafett Kjærner-Semb Markus 10.11.1998 Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior stafett Nørve Gaute Sløgedal 23.09.2000 Mandal og Halse IL-Friidrett - Friidrett
Menn senior stafett Vangsnes Andreas 19.08.2000 Ålesund FIK - Friidrett
Menn senior stafett Frandsen Marcus Emanuel 20.09.1999 Mandal og Halse IL-Friidrett - Friidrett
Menn senior stafett Haile Tedros Gebretensai 30.01.1999 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Menn senior stafett Mezngi Zerei 12.01.1986 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Menn senior stafett Hoff Sondre Arne 28.09.1993 Gular, IL - Friidrett
Menn senior stafett Gebrechmedhin Million Angesom 12.07.2001 Gneist,IL - Friidrett
Jenter 15 Nitteberg Victoria Hammersmark 30.07.2003 Nesodden IF - Friidrett
Jenter 15 Martinsen Helene 18.01.2003 Fana IL - Friidrett
Jenter 15 Brattabø Ingrid 19.06.2003 FRI IL - Friidrett
Jenter 15 Mjølsnes Freya 24.11.2003 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Jenter 15 Gulbrandsen Martha 28.07.2003 Fana IL - Friidrett
Jenter 15 Fitje Frida 21.02.2003 Osterøy IL - Friidrett
Jenter 16 Engevik Hannah Berntzen 13.05.2002 Nittedal IL - Friidrett
Jenter 16 Johannesen Mari Fjellbirkeland 28.07.2002 Gular, IL - Friidrett
Jenter 16 Henriksen Adele Norheim 08.03.2002 Gneist,IL - Friidrett
Jenter 16 Hove Linnèa Valhovd 01.06.2002 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Jenter 16 Høviskeland Maren 12.04.2002 Ask Friidrett - Friidrett
Jenter 16 Glittenberg Siri Gamst 10.09.2002 Laksevåg TIL - Friidrett
Jenter 16 Songstad Ida Tveit 26.03.2002 Varegg Fleridrett - Friidrett
Jenter 17 Øygard Gyrid 23.05.2001 Jølster IL - Friidrett
Jenter 17 Midttun Nora 03.03.2001 FRI IL - Friidrett
Jenter 17 Otervik Kristin Svendby 15.08.2001 Lørenskog Friidrettslag - Friidrett
Jenter 17 Mjelde Marianne Feidje 02.06.2001 Osterøy IL - Friidrett
Jenter 17 Mo Emilie 25.12.2001 Vidar, Sportsklubben - Friidrett
Jenter 17 Dyrkolbotn Sara Nathalie 24.08.2001 Mjøsdalen IL - Friidrett
Jenter 17 Austbø Thea 30.10.2001 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Jenter 17 Jøsendal Margit Amalie 05.03.2001 Fil Aks-77 - Friidrett
Kvinner senior Boutera Andrea 24.06.1994 Gular, IL - Friidrett
Kvinner senior Kristiansen Ingrid Emilsen 19.12.1992 BUL, IL i - Friidrett
Kvinner senior Fjellanger Kristine 06.12.1992 Strindheim il - Friidrett
Kvinner senior Selen Lena 29.04.1985 Strindheim il - Friidrett
Kvinner senior Dvergsdal Eli Anne 19.11.1991 Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner senior Njaastad Malene 09.04.1992 Gular, IL - Friidrett
Kvinner senior Dahle Vienna Søyland 06.01.1992 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Kvinner senior Festø Ingrid 03.10.1992 Gular, IL - Friidrett
Kvinner senior Wågan Maria Sagnes 22.05.1992 Namdal løpeklubb - Friidrett
Kvinner senior Våg Sigrid Jervell 06.06.1992 BUL, IL i - Friidrett
Kvinner senior Bakken Ine 28.05.1996 Gular, IL - Friidrett
Kvinner senior Epland Pernilla Eugenie 29.11.1990 Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett
Kvinner senior Qvale Marie Synnøve 05.07.1994 Tjalve, IK - Friidrett
Kvinner senior Lekva Amalie 17.08.1996 Vidar, Sportsklubben - Friidrett
Kvinner senior Wågan Clara Sagnes 15.08.1997 Namdal løpeklubb - Friidrett
Kvinner senior Fresvik Kjersti 09.02.1992 Gular, IL - Friidrett
Kvinner senior Maridal Hanne Mjøen 21.09.1996 Lillehammer IF - Friidrett
Kvinner senior Grøterud Emilie Fossumstuen 01.04.1997 Moelven IL - Friidrett
Kvinner senior Lindstad Silje 04.04.1997 Norna-Salhus IL - Friidrett
Kvinner senior Hopland Christina Ellefsen 11.01.1997 Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner senior Verhofstad Maike 25.12.1998 Gneist,IL - Friidrett
Kvinner senior Roe Mariann Austigard 31.01.1997 Skarphedin, Idrettslaget - Friidrett
Kvinner senior Rivedal Lina 14.06.1987 Gular, IL - Friidrett
Kvinner u20 Henriksen Vilde Våge 16.09.2000 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Kvinner u20 Njaastad Sanne 16.04.2000 Vidar, Sportsklubben - Friidrett
Kvinner u20 Johannesen Eli Fjellbirkeland 20.04.2000 Gular, IL - Friidrett
Kvinner u20 Mjelde Anniken 21.02.2000 Osterøy IL - Friidrett
Kvinner u20 Philipp Lucia 02.08.1999 Tvedestrand Turn Og IF - Friidrett
Kvinner u20 Roalkvam Marie Eide 14.03.1999 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Kvinner u20 Haugset Sigrid Ytterhus 01.03.1999 Rennebu IL - Friidrett
Kvinner u20 Baustad Margrete Jørgensen 25.05.2000 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Kvinner u20 Dommersnes Kristine Lande 20.05.1999 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett
Kvinner u20 Larsen Julie Marie 10.05.1999 Tjalve, IK - Friidrett
Kvinner veteran 35-39 Revheim Christine R 19.01.1980 Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner veteran 35-39 Færø Sara Rebekka 16.04.1982 Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner veteran 40-44 Lilleskare Anita Iversen 22.08.1978 BFG Bergen Løpeklubb - Friidrett
Kvinner veteran 40-44 Straume Anne Hege 29.05.1976 FRI IL - Friidrett
Kvinner veteran 45-49 Liland Hanne Elisabeth 07.08.1969 Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner veteran 45-49 Ådland Marianne Nesbø 05.08.1969 FRI IL - Friidrett
Kvinner veteran 45-49 Reigstad Vigdis Gaupholm 26.08.1973 FRI IL - Friidrett
Kvinner veteran 45-49 Mostrøm Tove 10.07.1971 Mjøsdalen IL - Friidrett
Kvinner veteran 50-54 Olafsdottir Astrid Helene 22.11.1964 FRI IL - Friidrett
Kvinner veteran 55-59 Hellen Birte Gry 22.10.1961 FRI IL - Friidrett
Kvinner veteran 60-64 Lexau Herdis Elin 02.10.1954 Florø Tog IF - Friidrett
Kvinner veteran 65-69 Kleppe Randi Fredrikke 05.11.1949 Osterøy IL - Friidrett
Kvinner veteran 65-69 Myklebust Magnhild 12.06.1951 Florø Tog IF - Friidrett
Kvinner veteran 65-69 Korneliussen Ragnhild Guri 31.07.1951 FRI IL - Friidrett
Kvinner veteran 65-69 Reknes Bjørg 30.08.1952 Florø Tog IF - Friidrett
Kvinner senior stafett Kristiansen Ingrid Emilsen 19.12.1992 BUL, IL i - Friidrett
Kvinner senior stafett Fjellanger Kristine 06.12.1992 Strindheim il - Friidrett
Kvinner senior stafett Dvergsdal Eli Anne 19.11.1991 Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner senior stafett Dahle Vienna Søyland 06.01.1992 Idrettslaget Skjalg - Friidrett
Kvinner senior stafett Thomassen Lisa Maria 30.08.1994 Skarphedin, Idrettslaget - Friidrett
Kvinner senior stafett Wågan Maria Sagnes 22.05.1992 Namdal løpeklubb - Friidrett
Kvinner senior stafett Våg Sigrid Jervell 06.06.1992 BUL, IL i - Friidrett
Kvinner senior stafett Njaastad Sanne 16.04.2000 Vidar, Sportsklubben - Friidrett
Kvinner senior stafett Midttun Nora 03.03.2001 FRI IL - Friidrett
Kvinner senior stafett Wågan Clara Sagnes 15.08.1997 Namdal løpeklubb - Friidrett
Kvinner senior stafett Rustad Asta Susan 22.02.1999 Strindheim il - Friidrett
Kvinner senior stafett Hopland Christina Ellefsen 11.01.1997 Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner senior stafett Dommersnes Kristine Lande 20.05.1999 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett

x