Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Karusellstevne Osterøy Stadion 24. mai 2017

Lagsrekord og banerekord på 4x200m stafett 1,56,96. Ingvild B Martinsen, Frida Fitje, May-Linda Veseth og Marie Mostraum

fleire bilde etter resultat

Resultatlink banestevne Osterøy 2017  

Resultat Karusellstevne Osterøy Stadion 24. mai 2017.

Skya, vind + 13 grader

Res.

nr.

Fornavn

Etternavn

Født

Øving

vind

heat

lag

klasse

merknad

                     
                     

8,04

 

Magnus

Reigstad

2003

60m

3.8

1

Osterøy

G-14

 

8,10

 

Julie

Viken

1997

60m

3.8

1

Fri

KS

 

8,18

 

Thord Flatebø

Iversen

2003

60m

3.8

1

Fri

G-14

 

8,71

 

Linnea

Rørbakken

2003

60m

3.8

1

Fri

J-14

 

8,85

 

Ingvild B

Martinsen

2001

60m

3.8

1

Osterøy

J-16

 
                     

8,27

 

Lars Magnus

Birketveit

2004

60m

2.9

2

Fri

G-13

 

10,10

 

Maren Nordås

Øvsthus

2005

60m

2.9

2

Mjøsdalen

J-12

 

10,10

 

Aslak

Monstad

2004

60m

2.9

2

Osterøy

G-13

 

10,57

 

Olav

Småland

2006

60m

2.9

2

Osterøy

G-11

 

13,84

 

Trym

Simmenes

2006

60m

2.9

2

Gneist

G-rekr

 
                     

7,40

 

Sondre F

Amundsen

1998

60m

3.0

3

Fri

G18/19

 

7,74

 

Besnik

Zenelaj

2000

60m

3.0

3

Osterøy

G-17

 

8,05

 

Håvard

Kleppe

2000

60m

3.0

3

Mjøsdalen

G-17

 

8,08

 

Joakim

Magnussen

2001

60m

3.0

3

Osterøy

G-16

 

8,12

 

Kjetil

Stokke

1991

60m

3.0

3

Osterøy

MS

 
                     

27,84

 

Emma

Storsæter

2003

200m

4.2

1

Fri

J-14

 

35,71

 

Maren Nordås

Øvsthus

2005

200m

4.2

1

Mjøsdalen

J-12

 

dns

 

Linnea

Rørbakken

2003

200m

 

1

Fri

J-14

 
                     

26,15

 

Thord Flatebø

Iversen

2003

200m

3.0

2

Fri

G-14

 

26,90

 

Lars Magnus

Birketveit

2004

200m

3.0

2

Fri

G-13

 

34,91

 

Aslak

Monstad

2004

200m

3.0

2

Osterøy

G-13

 

37,41

 

Olav

Småland

2006

200m

3.0

2

Osterøy

G-11

 
                     

23,32

 

Sondre F

Amundsen

1998

200m

3.8

3

Fri

G18/19

 

25,39

 

Joel

Rørbakken

2000

200m

3.8

3

Fri

G-17

 

26,03

 

Håvard

Kleppe

2000

200m

3.8

3

Mjøsdalen

G-17

 

26,61

 

Joakim

Magnussen

2001

200m

3.8

3

Osterøy

G-16

 

27,00

 

Julie

Viken

1997

200m

3.8

3

Fri

KS

 
                     

1,46,64

 

Marie

Mostraum

2004

600m

 

1

Osterøy

J-13

 

1,59,36

 

Sondre G

Aardal

2004

600m

 

1

Norna-Salhus

G-13

 

2,08,02

 

Hedda Erica

Eikanger

2005

600m

 

1

Gneist

J-12

 

2,09,28

 

Eirik G

Aardal

2004

600m

 

1

Norna-Salhus

G-13

 

2,21,69

 

Kiril

Eikanger

2008

600m

 

1

Gneist

G-rekr

 
                     

1,23,40

 

Trygve F

Mjelde

1994

600m

 

2

Osterøy

MS

 

1,25,30

 

Herman

Ellingsen

2002

600m

 

2

Gneist

G-15

 

1,30,55

 

Mussie

Oukbe

1993

600m

 

2

Osterøy

MS

 

1,36,32

 

Torbjørn

Espeseth

1999

600m

 

2

Norna-Salhus

G-18/19

 

1,38,11

 

Silje

Lindstad

1997

600m

 

2

Norna-Salhus

KS

 

1,42,73

 

Torbjørn

Småland

1981

600m

 

2

Osterøy

MS

 

1,43,38

 

Tore

Hannisdal

1969

600m

 

2

Osterøy

MV45-49

 

1,45,81

 

Evie K

Dencker

2001

600m

 

2

AKS-77

J-16

 

1,49,25

 

Sigrid Bru

Reigstad

1999

600m

 

2

Osterøy

J-18/19

 

2,05,37

 

Sara J

Jacobsen

1999

600m

 

2

Osterøy

J-18/19

 

2,05,37

 

Marthe

Slettebakken

1999

600m

 

2

Osterøy

J-18/19

 
                     

4,58,14

 

Espen Irgens

Hjaugen

1985

1500m

 

1

Fri

MS

 

5,10,85

 

Nora

Midttun

2001

1500m

 

1

Fri

J-16

 

5,12,28

 

Oscar

Knutsen

2001

1500m

 

1

Osterøy

G-16

 

5,15,34

 

Abraham

Tesfamicheal

1995

1500m

 

1

Osterøy

MS

 

5,43,37

 

Noah B

Raknes

2005

1500m

 

1

Osterøy

G-12

 

dns

 

Bjarte

Vik

1969

1500m

 

1

Osterøy

MV45-49

 
                     

1,46,34

 

Magnus

Reigstad

2003

4x200m

1

Osterøy

MS

stafett

   

Joakim

Magnussen

2001

4x200m

1

Osterøy

MS

stafett

   

Kjetil

Stokke

1991

4x200m

1

Osterøy

MS

stafett

   

Oscar

Knutsen

2001

4x200m

1

Osterøy

MS

stafett

Banerekord

                 

1,56,96

 

Ingvild B

Martinsen

2001

4x200m

1

Osterøy

J-16

stafett

   

Frida

Fitje

2003

4x200m

1

Osterøy

J-16

stafett

   

May Linda

Veseth

2003

4x200m

1

Osterøy

J-16

stafett

   

Marie

Mostraum

2004

4x200m

1

Osterøy

J-16

stafett

Stafett lagsrekord Kvinner senior. Banerekord

             
                     

21,47

 

Aslak

Monstad

2004

spyd 400

   

Osterøy

G-13

 

29,29

 

Andreas

Markmanrud

2002

spyd 600

   

Osterøy

G-15

 

55,23

 

Niklas

Rutle

2000

spyd 700

   

Fri

G-17

 

19,32

 

Emma

Storsæter

2003

spyd 400

   

Fri

J-14

 

48,85

 

Kjetil

Stokke

1991

spyd 800

Osterøy

MS

34,24

 

Helga

Reigstad

1972

spyd 600

   

Osterøy

KS

KV45-49

27,90

 

John

Bernes

1944

spyd 500

   

Osterøy

MV70-74

 

21,40

 

Karl J

Reigstad

1944

spyd 500

   

Osterøy

MV70-74

 

x

x

x

x

x

(24.05.17)