Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Osterøymeisterskap terrengløp alle klassar i Mjeldalen 22. mars kl. 18.30

God stemning og 60 startande. + 3 grader og litt våte og sugande løyper.

Slik gjekk det for 1 år sidan     NY OsterøyILFacebook      med 48 bilder frå terrengløpet

Resultat frå dagens løp   er lagt ut

Gutar 12 år startklare

2400m feltet startklare

Mussi, Trygve og Magnus

Medalje utdelarane Per Ole Mostrøm og Marit Iren Reigstad

NY OsterøyILFacebook    Per Ole var i tillegg flittig fotograf  med 48 bilder frå terrengløpet

Om vel eit år 7. og 8. april 2018 er NM i terrengløp litt lenger nede i Mjeldalen.

Resultat Osterøymeisterskap i Mjeldalen 22.3.2017  (oppdatert)

 

1,19,0

Camilla

Skår

2010

300m

1

Osterøy

j-rekr

 

1,16,8

Emma

Fjellskålnes

2008

300m

1

Mjøsdalen

j-rekr

 

1,37,7

Ida

Straume-Kvåle

2009

300m

1

Osterøy

j-rekr

 

1,42,4

Mari

Tysse Røsland

2010

300m

1

Mjøsdalen

j-rekr

 

1,47,0

Marie Evensen

Reigstad

2010

300m

1

Osterøy

j-rekr

 

1,46,0

Marlen S

Hernar

2008

300m

1

Osterøy

j-rekr

 

1,09,3

Mathea

Karlsen Grøtte

2007

300m

1

Mjøsdalen

j-rekr

 

1,13,1

Nicol

Koziewska

2008

300m

1

Mjøsdalen

j-rekr

 

1,26,9

Sandra Evensen

Reigstad

2008

300m

1

Osterøy

j-rekr

 

1,46,6

Vilde

Fjellskålnes

2012

300m

1

Mjøsdalen

j-rekr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,14,3

Jonas

Myking

2008

300m

2

Osterøy

g-rekr

 

1,18,4

Elias

Småland

2008

300m

2

Osterøy

g-rekr

 

1,23,0

Sondre H

Trefall

2009

300m

2

Osterøy

g-rekr

 

1,23,4

Samuel

Temesuen

2008

300m

2

Osterøy

g-rekr

 

1,26,0

Eirik

Reigstad

2007

300m

2

Osterøy

g-rekr

 

1,30,3

Thomas

Fjellskålnes

2010

300m

2

Mjøsdalen

g-rekr

 

1,33,2

Tarjei HS

Mjelde

2010

300m

2

Osterøy

g-rekr

 

1,46,6

Ulvar Johannes

Tafjord Hidle

2007

300m

2

Osterøy

g-rekr

 

dnf

Martin L

Lone

2009

300m

2

Osterøy

g-rekr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2,01,3

Ingrid Feidje

Mjelde

2006

500m

3

Osterøy

J-11

 

dns

Malin

Ramberg

2006

500m

3

Osterøy

J-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1,56,8

Maren Nordås

Øvsthus

2005

500m

3

Mjøsdalen

J-12

2

1,58,4

Wiktoria

Koziewska

2005

500m

3

Mjøsdalen

J-12

3

2,42,7

Heidi Elisabeth

Baranato

2005

500m

3

Mjøsdalen

J-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1,36,7

Marie

Mostraum

2004

500m

3

Osterøy

J-13

2

1,39,3

Anna

Hanstveit

2004

500m

3

Mjøsdalen

J-13

3

1,39,4

Emma

Hanstveit 

2004

500m

3

Mjøsdalen

J-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1,39,5

Frida

Fitje

2003

500m

3

Osterøy

J-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1,46,3

Vegard

Trefall

2006

500m

5

Osterøy

G-11

2

1,54,1

Kristian

Mjelde

2006

500m

5

Osterøy

G-11

3

1,55,8

Tristan

Ahmer

2006

500m

5

Mjøsdalen

G-11

4

2,04,4

Olav

Småland

2006

500m

5

Osterøy

G-11

5

2,06,0

Dagfinn

Gjerstad

2006

500m

5

Osterøy

G-11

6

2,15,8

Ivan Tysse

Røsland

2006

500m

5

Mjøsdalen

G-11

7

3,06,5

Markus Straume

Kvåle

2006

500m

5

Osterøy

G-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1,46,9

Asle

Hammer

2005

500m

4

Osterøy

G-12

2

1,50,0

Runar H

Trefall

2005

500m

4

Osterøy

G-12

3

1,52,5

Noah

Raknes

2005

500m

4

Osterøy

G-12

4

1,53,7

Jonas

Bruvik

2005

500m

4

Osterøy

G-12

5

1,56,0

Leon Magne

Kallekleiv

2005

500m

4

Mjøsdalen

G-12

6

1,59,9

Even S

Bruvik

2005

500m

4

Osterøy

G-12

7

2,03,2

Kristian

Romslo

2005

500m

4

Osterøy

G-12

8

2,12,3

Henrik

Mjelde

2005

500m

4

Osterøy

G-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1,41,0

Sondre

Myking

2004

500m

5

Osterøy

G-13

2

1,52,5

Aslak

Monstad

2004

500m

5

Osterøy

G-13

3

2,05,7

Rene

Kvalsvik

2004

500m

5

Osterøy

G-13

4

2,24,5

Remi

Ulriksen

2004

500m

5

Osterøy

G-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1,38,0

Daniell

Hanstveit

2003

500m

5

Mjøsdalen

G-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

3,20,5

Ingvild Bergan

Martinsen

2001

800m

6

Osterøy

J-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2,46,1

Kjetil

Stokke

1991

800m

6

Osterøy

MS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

3,05,5

Kurt Einar

Vatle

1959

800m

6

Osterøy

MV 55-59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

3,06,9

John

Bernes

1945

800m

6

Osterøy

MV 70-74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,34,0

Arne

Mjelde

1942

800m

6

Osterøy

MV 75-79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

6,26,2

Trygve F

Mjelde

1994

2400m

7

Osterøy

MS

2

6,31,4

Magnus

Gjerstad

2000

2400m

7

Osterøy

MS

3

7,00,6

Mussie

Oukbe

1993

2400m

7

Osterøy

MS

ufk

6,30,1

Jacob

Hystad

1990

2400m

7

Stord

MS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

7,54,3

Tore

Hannisdal

1969

2400m

7

Osterøy

MV 45-49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

7,48,9

Oddvar

Hanstveit

1963

2400m

7

Mjøsdalen

MV 50-54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

10,25,1

Petter Henning

Sæbø

1962

2400m

7

Osterøy

MV 55-59


(22.03.17)