Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Karusellstevne Osterøy Stadion 5. september 2016

Trygve Feidje Mjelde 2 lagsrekordar 1000m 2,29,19 og på 2000m  5,45,53

Resultat   

 Resultat 5.9.2016  lettskya sol +18

14,46 Olav Småland 2006 80m -0,7 1 Osterøy g10  
15,44 Jørgen Hannisdal 2005 80m -0,7 1 Osterøy g11  
15,95 Jørund Vik 2006 80m -0,7 1 Osterøy g10  
16,29 Elias Småland 2007 80m -0,7 1 Osterøy g-rekr  
                   
12,25 Marie Mostraum 2004 80m -0,8 1 Osterøy j12  
13,47 Ingrid F  Mjelde 2006 80m -0,8 1 Osterøy j10  
13,63 Maren N Øvsthus 2005 80m -0,8 1 Mjøsdalen j11  
                   
25,04 Frank Odin Niyokindi 2002 200m +1,7 1 Osterøy g14  
26,73 Mussie Oukbe 1993 200m +1,7 1 Osterøy ms  
28,53 Helge Tysse 1964 200m +1,7 1 Osterøy mv50-54  
34,10 John Bernes 1944 200m +1,7 1 Osterøy mv70-74  
33,66 Arne Mjelde 1942 200m +1,7 1 Osterøy mv70-74  
29,88 Frida Loftås 2001 200m +1,7 1 Osterøy j15  
                   
35,90 Maren N Øvsthus 2005 200m +1,0 2 Mjøsdalen j11  
30,60 Simon Skjerping 2004 200m +1,0 2 Osterøy g12  
31,09 Marie Mostraum 2004 200m +1,0 2 Osterøy j12  
                   
2,27,63 Tom Erling Kårbø 1989 1000m   1 Stord ms  
2,28,86 Sindre S Omvik 1993 1000m   1 Rosendal ms  
2,29,19 Trygve Feidje Mjelde 1994 1000m   1 Osterøy ms lagsrekord
                   
5,45,53 Trygve Feidje Mjelde 1994 2000m   1 Osterøy ms lagsrekord
5,49,69 Per Harald Havnen Johansen 1987 2000m   1 Osterøy ms  
6,01,47 Ole Martin Røssland 1995 2000m   1 Gneist ms  
6,09,64 Kjetil Monstad 1973 2000m   1 Osterøy mv40-44  
7,00,94 Torbjørn Småland 1981 2000m   1 Osterøy mv35-39  
7,25,91 Simon Skjerping 2004 2000m   1 Osterøy g12 ufk
7,39,26 Fredrid Strand Blichfeldt 2002 2000m   1 Osterøy g14  
                   
1,46 Andreas Markmanrrud 2002 stav     Osterøy g14  
1,16 Jørund Vik 2006 stav     Osterøy g10  
0,0 Marius Seberg Halvorsen 2005 stav     Osterøy g11  
0,0 Olav Småland 2006 stav     Osterøy g10  
1,60 Karl Johan Reigstad 1944 stav     Osterøy mv70-74  
2,65 Kjetil Stokke 1991 stav     Osterøy ms  
                   
20,06 Markus  Markmanrud 1997 diskos 1,75     Osterøy g18/19 g19
31,45 Kjetil Stokke 1991 diskos 2 kg     Osterøy ms  
13,72 Tor Armand Olsen 1943 diskos 1 kg     Strandebarm mv70-74  
21,56 Vidar Simmenes 1948 diskos 1 kg     Osterøy mv 65-69  
19,17 John Bernes 1944 diskos 1 kg     Osterøy mv70-74  
11,10 Marius Seberg Halvorsen 2005 diskos 0,6 kg     Osterøy g11  
11,86 Jørund Vik 2006 diskos 0,6 kg     Osterøy g10  
16,00 Andreas Markmanrrud 2002 diskos 1 kg     Osterøy g14  
21,70 Sigrid Borge 1995 diskos 1 kg     Osterøy ks  
22,36 Karl Johan Reigstad 1944 diskos 1 kg     Osterøy mv70-74  
29,23 Helga Reigstad 1972 diskos 1 kg     Osterøy ks kv40-44
                   
7,98 Jørund Vik 2006 slegge 2 kg     Osterøy g10  
5,40 Olav Småland 2006 slegge 2 kg     Osterøy g10  
2,90 Elias Småland 2007 slegge 2 kg     Osterøy g-rekr  
26,74 Sigrid Borge 1995 slegge 4 kg     Osterøy ks  
25,38 Helga Reigstad 1972 slegge 4 kg     Osterøy ks kv40-44
21,35 Karl Johan Reigstad 1944 slegge 4 kg     Osterøy mv70-74  
14,82 Tor Armand Olsen 1943 slegge 4kg     Strandebarm mv70-74  
16,11 Andreas Markmanrrud 2002 slegge 4 kg     Osterøy g14  
19,39 Vidar Simmenes 1948 slegge 5 kg     Osterøy mv 65-69  
19,07 Markus  Markmanrud 1997 slegge 6 kg     Osterøy g18/19 g19

Offisiell tid vart 5,45,53

x

x

Frank Odin på 200m

Arne og John på 200m

Marie og Simon på 200m

Helga

Sigrid

(05.09.16)