Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Kontaktpersonar

Styret i Osterøy IL, Fotballgruppa 2018

Leder Arnbjørn Vevle post@vevlemek.no 483 28 421
Nestleder Roald Martinsen
roald.martinsen@gmail.com 922 95 432
Skrivar/Kasserar Jane Gullbrå
jane.gullbraa@kemax.no 468 53 745
Styremedlem Tine May Svenheim missnos@hotmail.com
Styremedlem Øystein Alden oystein.alden@bkkfiber.no 473 33 405
Styremedlem Mathias Riple mathiasriple@gmail.com 454 13 570
Styremedlem Øyvind Litland oyvind@mjosmetall.no 916 05 964

Trener/lagleder Osterøy IL, Fotballgruppa

Lag Årgang Rolle Navn Epost Mobil
G6/J6 2012 Trener Stein Erik Kolvangsnes  stein.kollvang@gmail.com 41503889
G6/J6 2012 Trener Bjarte Bjørsvik bjarte@htb.no 97755761
-
G7/J7 2011 Trener Elin Tinbod elin.hereid@hotmail.com 93206192
-
G8 2010 Trener Mikko Lindroos linkki14@gmail.com 94192788
G8 2010 Trener Ingrid Øvsthus ingrid_ovsthus@hotmail.com
G8 2010 Trener Ann Marit Hammer annmarit75@hotmail.com
-
J9 2009-2010 Trener Stian Myking stian@berganbygg.no 99424724
J9 2009-2010 Trener Ann Marit Hammer annmarit75@gmail.com 95140726
J9 2009-2010 Trener Mikko Lindroos linkki14@gmail.com 94192788
J9 2009-2010 Trener Mats Hatland hatlandmats@hotmail.com 97684599
-
G9 2009 Trener Torfinn Holsen tgholsen@hotmail.com
-
G10 2008 Trener Trond Vevle tvevle@gmail.com 99617471
G10 2008 Trener Andre Pedersen aapede@gmail.com
-
J11 2007-2008 Trener Stein Erik Kollvangsnes stein.kollvang@gmail.com 41503889
J11 2007-2008 Trener Terje Nilsen v70_nilsen@hotmail.com 90530309
J11 2007-2008 Trener/lagleder Tormod Bruvik torm-bru@online.no 97739759
-
G12 2006-2007 Trener Randi Flisram randiflis@yahoo.no 99279827
-
J13 2005-2006 Trenar Berit krakhella kaisi82@hotmail.com 95882952
J13 2005-2006 Trener/lagleder/FIL Øystein Lone oystein.lone@hotmail.com 90559084
J13 2005-2006 Lagleder Jan Harald Gullbrå jahgull@frisurf.no 41209657
-
G13 2005 Trener/lagleder Bjarte Bjørsvik bjarte@htb.no 97755761
-
G14 2004 Trener Kim Solberg ks@lobas.no 91718661
G14 2004 Trener/lagleder John Erik Jørgensen john.erik@informativ.no 90870659
-
J15 2003-2004 Trener Vidar Rosnes vidar_rosnes@hotmail.com 41262298
J15 2003-2004 Ass.trener Thoralf Solberg thoralf@salmonbreed.no 90738499
J15 2003-2004 Ass.trener/HFK Halvard Veseth halvardveseth@hotmail.com 40186226
J15 2003-2004 Lagleder J15-1 Birte Evensen birteevensen@gmail.com 48955582
J15 2003-2004 Lagleder J15-2/FIL Tone Gjerstad tone@systemtrafikk.no 41326530
-
G15 2003 Trener Henning Klovning Rød hklovning74@gmail.com 99714968
G15 2003 Trener Mons Ivar Mjelde 93253396
G15 2003 Trener Oddvar Hanstveit 91150255
G15 2003 Lagleder Baste Revheim b-revhei@online.no 90942771
-
Junior Trener Vidar Fossdal vidar@footballfinancegroup.com 94223654
Junior Trener Espen Nessestrand Mjøs em-mjoes@online.no  48157566
Junior Lagleder Svein Gunnar Aspevik sga@hotmail.no 90884132
-
A-lag Trener Vidar Fossdal vidar@footballfinancegroup.com 94223654
A-lag Trener Kim Solberg ks@lobas.no 91718661
A-lag Trener Espen Nessestrand Mjøs em-mjoes@online.no  48157566
A-lag Lagleder Mats Erik Elvik matselvik@gmail.com 99152332
Velve sverdrupsteel osteroyentr Rema 1000 HTB Osterøy Taxi hanseneknes oster
GIAB jakta damstahl nemi mjos lobas leroy YX