Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

NM Terrengløp kort løyper 2018 (7. og 8. april)

Resultat 7. og 8. april      

Etter mange veker med snø, kuldegrader og regn kom det sol og vårstemning i Mjeldalen og første start jenter 15-17 år.

Kondis.no oppslag kvinneklassen     Kondis.no oppslag menn

NM program pr. 6.april    

Lørdag  kl. 12.40 er opningssermoni og kl. 13.00 er det start løpsstart.    equtiming resultat 7. april 

Resultat 7. og 8. april   

Stafett 8. april.  Passeringstider er lagt inn ved passering målstrek.  Tidene er lagt inn ved gjennomgang av film med tid.  Trur dei aller fleste skal vera rett.  Oppsett for menn kjem også, men noko krevjande arbeid og få alle på plass.

          passer-ing   passer-ing   passer-ing   passer-ing   passer-ing   passer-ing  
Kvinner senior       start nr   1. etappe tid   2. etappe tid   3. etappe tid   4. etappe tid   5. etappe tid   6. etappe tid
          1 tid 2 tid 3 tid 4 tid 5 tid 6 tid
1 20,46 BUL, IL i - Friidrett Ingrid E Kristiansen 92 og Sigrid J Våg 92 1 3:26 3:26 6:48 3:22:00 10:23 3:35:00 13:46 3:23:00 17:25 3:39:00 20:46 3:21:00
2 20,55 Namdal løpeklubb - Friidrett Clara Wågan 97 og Marian Wågan 92 6 3:25 3:25 6:47 3:22:00 10:21 3:34:00 13:52 3:31:00 17:23 3:31:00 20:55 3:32:00
3 20,59 Varegg 1 Fleridrett - Friidrett Eli Anne Dvergsdal 91 og Christina E Hopland 97 11 3:20 3:20 6:52 3:32:00 10:18 3:26:00 13:52 3:34:00 17:17 3:25:00 20:59 3:42:00
4 21,03 Strindheim  il - Friidrett 2 Kristine Fjellanger 92 og Lena Selen 85 9 3:26 3:26 6:46 3:20:00 10:23 3:37:00 13:50 3:27:00 17:26 3:36:00 21:03 3:37:00
5 21,25 Haugesund Idrettslag Friidrett - gr - Friidrett Kristine Lande Dommersnes 99 og Vilde Våge Henriksen 00 4 3:26 3:26 6:57 3:31:00 10:31 3:34:00 14:00 3:29:00 17:37 3:37:00 21:25 3:48:00
6 21,38 Skarphedin, Idrettslaget - Friidrett Marianne Roe 97 og Lisa Thomassen 94 8 3:22 3:22 7:01 3:39:00 10:29 3:28:00 14:15 3:46:00 17:46 3:31:00 21:38 3:52:00
7 21,44 Idrettslaget Skjalg - Friidrett Vienna Søyland Dahle 92 og Thea Austbø 01 5 3:28 3:28 7:02 3:34:00 10:36 3:34:00 14:17 3:41:00 17:54 3:37:00 21:44 3:50:00
8 21,56 Gular 2, IL - Friidrett Lina Rivedal 87 og Ingrid Festø 92 15 3:31 3:31 7:12 3:41:00 10:53 3:41:00 14:36 3:43:00 18:15 3:39:00 21:56 3:41:00
9 22,12 Gular 1, IL - Friidrett Kjersti Fresvik 92 og Ine Bakken 96 14 3:40 3:40 7:12 3:32:00 10:53 3:41:00 14:36 3:43:00 18:19 3:43:00 22:12 3:53:00
10 22,18 Varegg 2 Fleridrett - Friidrett Bente Helene Færø 92 og Sara Rebekka  F Linde 82 12 3:40 3:40 7:21 3:41:00 11:00 3:39:00 14:36 3:36:00 18:28 3:52:00 22:18 3:50:00
11 22,33 FRI IL - Friidrett Ingrid Brattabø 03 og Nora Midttun 01 3 3:35 3:35 7:12 3:37:00 11:02 3:50:00 14:53 3:51:00 18:37 3:44:00 22:33 3:56:00
12 24,08 Strindheim  il - Friidrett 2 Asta Rustad 99 og Solveig Løvseth 99 10 3:44 3:44 7:41 3:57:00 11:47 4:06:00 15:52 4:05:00 19:55 4:03:00 24:08 4:13:00

Link til NM websida        kondis.no omtale    friidrett.no omtale   

Også dei yngste testa seg i NM området med barneløp lørdag kl. 12.00    Her var det ca 160 startande

(07.04.18)
Osterøy entreprenør AS OH Betong Thunestvedt Veslandshus Lobas Mjelstad og Stogge Rørleggerforretning Solberg Mek. Versted AS Bergan Bygg