Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Karusellstevne Osterøy Stadion 25. mai 2016

Kjetil Stokke forbetra sin eigen lagsrekord i spyd frå 52,87 til 55,13

Resultat Banestevne Osterøy 2016   resultat er  lagt ut. Resultat også nedanfor

Sol og fint og +20 grader.

Res.

Fornavn

Etternavn

Født

Øving

vind

heat/ vekt

lag

klasse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13,39

Thomas

Fjellskålnes

2010

60m

-0,3

1

Mjøsdalen

g-rekr

11,12

Rune

Fjellskålnes

2007

60m

-0,3

1

Osterøy

g-rekr

11,24

Jørund

Vik

2006

60m

-0,3

1

Osterøy

g-10

11,27

Alexander

Helgesen

2007

60m

-0,3

1

Osterøy

g-rekr

12,34

Elias

Småland

2008

60m

-0,3

1

Osterøy

g-rekr

11,39

Olav

Småland

2006

60m

-0,3

1

Osterøy

g-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,24

Emma

Fjellskålnes

2008

60m

-0,1

2

Mjøsdalen

j-rekr

10,63

Ingrid F

Mjelde

2006

60m

-0,1

2

Osterøy

j-10

11,24

Johannes K

Vevle

2008

60m

-0,1

2

Osterøy

g-rekr

10,94

Elise K

Vevle

2006

60m

-0,1

2

Osterøy

j-10

12,07

Eirik

Reigstad

2007

60m

-0,1

2

Osterøy

g-rekr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,78

Maren N

Øvsthus

2005

60m

0,2

3

Mjøsdalen

j-11

11,15

Heidi

Barnato

2005

60m

0,2

3

Mjøsdalen

j-11

9,03

Tiril

Loftås

2003

60m

0,2

3

Osterøy

j-13

8,63

Magnus

Reigstad

2003

60m

0,2

3

Osterøy

g-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8,82

Tord

Hetlevik

2000

60m

-2,0

4

Osterøy

g-16

7,98

Sivert

Sellevold

2000

60m

-2,0

4

Hovding

g-16

7,79

Tage Unneland

Weiseth

1997

60m

-2,0

4

Fri

g-19

7,72

Naomi

Van den Broeck

1996

60m

-2,0

4

Gular

ks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32,19

Nora

Midttun

2001

200m

-2,4

1

Fri

j-15

33,89

Anna

Hanstveit

2004

200m

-2,4

1

Mjøsdalen

j-12

33,94

Emma

Hanstveit

2004

200m

-2,4

1

Mjøsdalen

j-12

39,75

Laura

Hagebø

2004

200m

-2,4

1

Mjøsdalen

j-12

40,58

Maren N

Øvsthus

2005

200m

-2,4

1

Mjøsdalen

j-11

44,48

Heidi

Barnato

2005

200m

-2,4

1

Mjøsdalen

j-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28,20

Magnus

Reigstad

2003

200m

-0,3

2

Osterøy

g-13

29,40

Brage

Hanstveit

2001

200m

-0,3

2

Mjøsdalen

g-15

31,83

Daniel

Hanstveit

2003

200m

-0,3

2

Mjøsdalen

g-13

33,22

Arne

Mjelde

1942

200m

-0,3

2

Osterøy

mv70-74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22,29

Sondre

Kåstad

1996

200m

-0,9

3

Osterøy

ms

23,86

Trygve F

Mjelde

1994

200m

-0,9

3

Osterøy

ms

24,34

Naomi

Van den Broeck

1996

200m

-0,9

3

Gular

ks

24,89

Tage Unneland

Weiseth

1997

200m

-0,9

3

Fri

g-19

disk

Tord

Hetlevik

2000

200m

 

3

Osterøy

g-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2,23,38

Olav

Småland

2006

600m

 

1

Osterøy

g-10

2,40,14

Elias

Småland

2008

600m

 

1

Osterøy

g-rekr

2,40,14

Johannes K

Vevle

2008

600m

 

1

Osterøy

g-rekr

2,51,33

Jørund

Vik

2006

600m

 

1

Osterøy

g-10

2,52,93

Elise K

Vevle

2006

600m

 

1

Osterøy

j-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,51,17

Daniel

Hanstveit

2003

600m

 

2

Mjøsdalen

g-13

1,51,70

Marie

Mostraum

2004

600m

 

2

Osterøy

j-12

1,53,65

Marianne F

Mjelde

2001

600m

 

2

Osterøy

j-15

1,59,40

Anna

Hanstveit

2004

600m

 

2

Mjøsdalen

j-12

1,59,46

Emma

Hanstveit

2004

600m

 

2

Mjøsdalen

j-12

2,16,9man

Aslak

Monstad

2004

600m

 

2

Osterøy

g-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2,09,73

Joel

Rørbakken

2000

800m

 

1

Fri

g-16

2,11,53

Christer

Sælen

1981

800m

 

1

Fri

ms (mv35-39)

2,31,74

Helge

Tysse

1964

800m

 

1

Osterøy

mv50-54

2,44,49

John

Bernes

1944

800m

 

1

Osterøy

mv70-74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,33,40

Jonatan

Skjerping

2001

3000m

 

1

Osterøy

g-15

10,44,14

Elias

Mostraum

2001

3000m

 

1

Osterøy

g-15

10,57,72

Torbjørn

Småland

1981

3000m

 

1

Osterøy

mv37-39

11,18,98

Torjus

Refsnes

2001

3000m

 

1

Osterøy

g-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13,47

Jørund

Vik

2006

spyd

 

400g

Osterøy

g-10

8,14

Olav

Småland

2006

spyd

 

400g

Osterøy

g-10

48,36

Niklas

Rutle

2000

spyd

 

700g

Fri

g-16

10,29

Johannes K

Vevle

2008

spyd

 

400g

Osterøy

g-rekr

8,70

Elias

Småland

2008

spyd

 

400g

Osterøy

g-rekr

7,09

Elise K

Vevle

2006

spyd

 

400g

Osterøy

j-10

36,64

Helga

Reigstad

1972

spyd

 

600g

Osterøy

kv40-44

55,13

Kjetil

Stokke

1991

spyd

 

800g

Osterøy

ms(lagsrekord 53,34  54,76  55,13

29,97

John

Bernes

1944

spyd

 

500g

Osterøy

mv70-74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2,90

Olav

Småland

2006

lengde ss

0

 

Osterøy

g-10

2,77

Jørund

Vik

2006

lengde ss

0

 

Osterøy

g-10

3,38

Aslak

Monstad

2004

lengde ss

0,3

 

Osterøy

g-12

4,79

Magnus

Reigstad

2003

lengde ss

0

 

Osterøy

g-13

5,76

Sivert

Sellevold

2000

lengde 

-2,4

 

Hovding

g-16

2,73

Johannes K

Vevle

2008

lengde ss

0

 

Osterøy

g-rekr

2,57

Elias

Småland

2008

lengde ss

-0,5

 

Osterøy

g-rekr

2,56

Alexander

Helgesen

2007

lengde ss

0

 

Osterøy

g-rekr

2,39

Eirik

Reigstad

2007

lengde ss

-0,6

 

Osterøy

g-rekr

1,92

Thomas

Fjellskålnes

2010

lengde ss

-2,3

 

Mjøsdalen

g-rekr

2,91

Elise K

Vevle

2006

lengde ss

0

 

Osterøy

j-10

2,87

Ingrid F

Mjelde

2006

lengde ss

0

 

Osterøy

j-10

2,93

Maren N

Øvsthus

2005

lengde ss

-3,3

 

Mjøsdalen

j-11

2,55

Heidi

Barnato

2005

lengde ss

-1,8

 

Mjøsdalen

j-11

4,09

Tiril

Loftås

2003

lengde ss

1,3

 

Osterøy

j-13

4,67

Ingvild B

Martinsen

2001

lengde

 

 

Osterøy

j-15

4,60

Frida

Loftås

2001

lengde

2,0

 

Osterøy

j-15

4,56

Margarita

Solberg

2001

lengde

0

 

Osterøy

j-15

4,30

Marianne F

Mjelde

2001

lengde

0,3

 

Osterøy

j-15

2,32

Emma

Fjellskålnes

2008

lengde ss

-0,3

 

Mjøsdalen

j-rekr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6,16

Jørund

Vik

2006

kule

 

2kg

Osterøy

g-10

4,42

Olav

Småland

2006

kule

 

2kg

Osterøy

g-10

5,35

Alexander

Helgesen

2007

kule

 

2kg

Osterøy

g-rekr

5,28

Rune

Fjellskålnes

2007

kule

 

2kg

Osterøy

g-rekr

5,11

Johannes K

Vevle

2008

kule

 

2kg

Osterøy

g-rekr

3,90

(25.05.16)